cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
BALCARE skleněný pilník na nehty antibakteriální povrch, 14 cm
BALcare
BALCARE skleněný pilník na nehty antibakteriální povrch, 14 cm
Kód: 2501635
Kód dod.: 966593
EAN: 8591235094091
 
69.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Antibakteriální skleněný pilník na nehty BALCARE s úpravou antibactif od firmy Crystal Bohemia (dříve Blažek Glass) představuje revoluční novinku v péči o nehty.
LAVON čistič Easy Clean Univerzální, 5 l
Lavon
LAVON čistič Easy Clean Univerzální, 5 l
Kód: 2501622
Kód dod.: 700282
EAN: 8594187145071
 
89.90 Kč
17.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra účinný odmašťovací prostředek na podlahy, povrchy i na nádobí s vůní zeleného čaje a pomerančů.
BALTECH odrezovač, bezoplachový, 1 l
BALtech
BALTECH odrezovač, bezoplachový, 1 l
Kód: 2501632
Kód dod.: 471132
EAN: 8591235074765
 
107 Kč
107Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bezoplachový odrezovací prostředek se stabilizátorem účinku, vysoká účinnost při odstranění koroze. Odrezovač se nanáší nátěrem, nástřikem nebo ponorem.
APEKO D2 voděodolné lepidlo na dřevo a savé materiály, 500 g
Apeko
APEKO D2 voděodolné lepidlo na dřevo a savé materiály, 500 g
Kód: 2501670
Kód dod.: 500420
EAN: 8591235093681
 
112 Kč
224Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vodouředitelné lepidlo na dřevo s prodlouženou dobou fixace, rychlým zasycháním, tvořící vysoce pevné elastické spoje.
Waschkönig prací gel Universal Lavender 166 dávek, 5 l
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig prací gel Universal Lavender 166 dávek, 5 l
Kód: 2501739
Kód dod.: 761228
EAN: 4260418934625
 
214.90 Kč
1.29Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Waschkönig Universal je prací gel pro bílé a stálobarevné prádlo s formulí pro odstranění nečistot a skvrn již od 20 °C při zachování barev. Účinně odstraňuje odolné skvrn z tkanin při nízkých teplotách, chrání je před poškozením a zanechá příjemnou
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
APEKO D2 voděodolné lepidlo na dřevo a savé materiály, 500 g
Apeko
APEKO D2 voděodolné lepidlo na dřevo a savé materiály, 500 g
Kód: 2501670
Kód dod.: 500420
EAN: 8591235093681
 
112 Kč
224Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vodouředitelné lepidlo na dřevo s prodlouženou dobou fixace, rychlým zasycháním, tvořící vysoce pevné elastické spoje.
Gallus Prací Gel 4v1, Universal, 1 l
Gallus
Gallus Prací Gel 4v1, Universal, 1 l
Kód: 2501515
Kód dod.: 759298
EAN: 4251415303156
Získáte 1 bodů
64.90 Kč
2.32Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gallus Prací Gel 4v1 – síla čistoty, ochrana barev a svěží vůně v každé kapce!
AKCE
LAVON tekuté mýdlo hygienické s panthenolem, 5 l
Lavon
LAVON tekuté mýdlo hygienické s panthenolem, 5 l
Kód: 2501719
Kód dod.: 790062
EAN: 8594187140595
 
150 Kč
30Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hygienické tekuté mýdlo s panthenolem a antimikrobiální přísadou a panthenolem.
Tesori d'Oriente Muschio Bianco osvěžovač vzduchu, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Muschio Bianco osvěžovač vzduchu, 250 ml
Kód: 2204524
Kód dod.: 795271
EAN: 8008970050409
 
144.90 Kč
579.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kompozice tónů bílého pižma a ambry poskytuje hlubokou dlouhotrvající vůni, která vyvolává trvalý pocit svěžesti a přitažlivosti.
VÝPRODEJ - SUPER CENA
Holman F1 Aurea okurky nakladačky jemnoostná 2 g
Holman
Holman F1 Aurea okurky nakladačky jemnoostná 2 g
Kód: 93287
 
EAN: 8594039280431
 
9.10 Kč
4 550Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rostlina je relativně silně vzrůstná. List je menší, světleji zelený, hodně špičatý. Rostlina pos
Tesori d´Oriente Muschio Bianco pěna do koupele, 500 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente Muschio Bianco pěna do koupele, 500 ml
Kód: 1709143
Kód dod.: 795361
EAN: 8008970011127
 
129.90 Kč
259.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pěna do koupele s vůní bílého pižma pro hebkou a hydratovanou pokožku.
Tesori d'Oriente Hammam aroma difuzér s ratanovými tyčinkami, 200 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Hammam aroma difuzér s ratanovými tyčinkami, 200 ml
Kód: 2204521
Kód dod.: 795285
EAN: 8008970050447
 
234.90 Kč
1 174.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přírodní ratanové tyčinky rozptýlí vonný olej do vzduchu, nabízí až osm týdnů stálé vůně a vytváří příjemnou atmosféru relaxace a pohody ve všech prostorách.
Lovran koncentrovaná aviváž Argan & Vanilka, 1L
Lovran
Lovran koncentrovaná aviváž Argan & Vanilka, 1L
Kód: 2501629
Kód dod.: 759348
EAN: 5902670081547
 
84.90 Kč
1.7Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
LOVRAN Aromatická Koncentrovaná Aviváž Argan & Vanilka / Koncentrovaná aviváž s vůní arganu a vanilky
LAVON aktivní pěna Professional Sanita, 1 l
Lavon
LAVON aktivní pěna Professional Sanita, 1 l
Kód: 2501609
Kód dod.: 702184
EAN: 8594187140342
 
109.90 Kč
109.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hustá pěna na odstranění vodního kamene, zbytků mýdla, rzi, minerálních a močových usazenin, vápenných nánosů, případně cementových zbytků.
AKCE
Sunsil tónovací kúra pro čokoládové vlasy Colore Al Top, 180 ml
Sunsilk®
Sunsil tónovací kúra pro čokoládové vlasy Colore Al Top, 180 ml
Kód: 2501571
Kód dod.: 794666
EAN: 8710522889886
 
48 Kč
266.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní tónovací kúra s barevnými pigmenty, která zintenzivňuje barvu a bojuje proti vyblednutí, koriguje nežádoucí tóny.
AKCE
Balhome Jedlá soda technická 1 kg
BALhome
Balhome Jedlá soda technická 1 kg
Kód: 2501759
Kód dod.: 935073
EAN: 8591235100723
 
79.90 Kč
79.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balhome Jedlá soda je všestranný přírodní pomocník vhodný pro různé využití v domácnosti i kuchyni.
AKCE
Sunsil tónovací kúra pro blond Colore Al Top, 180 ml
Sunsilk®
Sunsil tónovací kúra pro blond Colore Al Top, 180 ml
Kód: 2501569
Kód dod.: 794665
EAN: 8710522889879
 
48 Kč
266.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Špičková tónovací kúra pro blond, odbarvené a zesvětlené vlasy. S arganovým olejem pro viditelně vyživené a lesklé vlasy.
BALhome náplň do chemických toalet 1 l
BALhome
BALhome náplň do chemických toalet 1 l
Kód: 2501631
Kód dod.: 627555
EAN: 8591235100372
 
179 Kč
179Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BALhome náplň do chemických toalet je koncentrovaný tekutý přípravek určený k použití v horní i spodní nádrži chemických WC.
BALhome netkaný hadr na podlahu 50 × 60 cm, nebalený, bílý
BALhome
BALhome netkaný hadr na podlahu 50 × 60 cm, nebalený, bílý
Kód: 2501204
Kód dod.: 588311
EAN: 8591235088304
 
24.90 Kč
24.9Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hadr na podlahu vhodný pro úklid veškerých podlah v domácnosti. Je velice savý díky obsahu bavlny.
AKCE
Palmolive Sparkling Bloom Rose & Peony sprchový gel 250 ml
Palmolive
Palmolive Sparkling Bloom Rose & Peony sprchový gel 250 ml
Kód: 2407467
Kód dod.: 795356
EAN: 8718951614819
 
41.90 Kč
167.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Palmolive Sparkling Bloom Rose & Peony je víc než sprchový gel – je to malý rituál plný vůně, komfortu a svěží čistoty.
LAVON na skla a leské povrchy, 500 ml
Lavon
LAVON na skla a leské povrchy, 500 ml
Kód: 2501712
Kód dod.: 705159
EAN: 8594187141271
 
44.90 Kč
89.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální čistič s alkoholem na skla a všechny omyvatelné povrchy.
LAVON dezinfekce Easy Clean na povrchy, 750 ml
Lavon
LAVON dezinfekce Easy Clean na povrchy, 750 ml
Kód: 2501621
Kód dod.: 700280
EAN: 8594187140809
 
74.90 Kč
99.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální dezinfekce povrchů bez chloru a alkoholu.
AKCE
BALTECH lněný olej 1 l
BALtech
BALTECH lněný olej 1 l
Kód: 2501633
Kód dod.: 260092
EAN: 8591235096132
 
209 Kč
209Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BALTECH LNĚNÝ OLEJ BALTECH je tradiční impregnační olejový prostředek na dřevo s vysokou ochranou působení povětrnosti, vynikající odolností průniku vlhkosti do dřeva, mechanickou odolností, snadnou revitalizací nátěru.
LAVON na nádobí Lemon Plus, 1 l
Lavon
LAVON na nádobí Lemon Plus, 1 l
Kód: 2501700
Kód dod.: 735051
EAN: 8594187141431
 
59.90 Kč
59.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra hustý prostředek na mytí nádobí se svěží vůní citrónu. Díky silné koncentraci stačí malé množství přípravku.
AKCE
BALTECH kyselina chlorovodíková solná 31 %, 2 l
BALtech
BALTECH kyselina chlorovodíková solná 31 %, 2 l
Kód: 2501042
Kód dod.: 465122
EAN: 8591235074482
 
119 Kč
59.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se např. pro odstraňování vodního kamene, k čištění potrubí a odpadů. Základní chemická surovina pro obecně známé použítí.
BALTECH Dr. Trubka čistič odpadů a potrubí, 450 g
BALtech
BALTECH Dr. Trubka čistič odpadů a potrubí, 450 g
Kód: 2501661
Kód dod.: 625951
EAN: 8591235076738
 
44.90 Kč
99.78Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Velmi silný čistič potrubí a odpadů pro každou domácnost a díky své síle také pro průmyslové použití.
LAVON čistič Easy Clean Univerzální, 1 l
Lavon
LAVON čistič Easy Clean Univerzální, 1 l
Kód: 2501743
Kód dod.: 700281
EAN: 8594187140113
 
29.90 Kč
29.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra účinný odmašťovací prostředek na všechny druhy podlah, nenasákavých povrchů i na nádobí.
AKCE
Sunsilk kondicionér pro hladké vlasy Liscio Perfetto, 200 ml
Sunsilk®
Sunsilk kondicionér pro hladké vlasy Liscio Perfetto, 200 ml
Kód: 2501563
Kód dod.: 794651
EAN: 8720182543851
 
69.90 Kč
349.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nové složení Active-Fusion, obohacené o magickou trojici ingrediencí. Pro rovné vlasy!
AKCE
BALTECH vodní sklo, pro namíchání šamotové lepící malty, 1 l
BALtech
BALTECH vodní sklo, pro namíchání šamotové lepící malty, 1 l
Kód: 2501735
Kód dod.: 461505
EAN: 8591235074659
 
54.90 Kč
54.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jako základní pojivo pro namíchání šamotové lepící malty pro stavbu, vlepování šamotových prvku a opravy kamen, krbu a ostatních druhu topenišť.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.