cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
AKCE
PE-PO dřevěný podpalovač 32 podpalů
Severochema Pe-Po®
PE-PO dřevěný podpalovač 32 podpalů
Kód: 2207426
Kód dod.: 473129
EAN: 8595009289645
 
23.90 Kč
0.75Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dřevěný podpalovač ve tvaru odlomitelných dílků. Obsahuje pouze lisované dřevěné piliny a parafín. Zajímavá alternativa ke klasickým pevným či tekutým podpalovačům.
BALTECH technický líh P6413, 9 l
BALtech
BALTECH technický líh P6413, 9 l
Kód: 2500847
Kód dod.: 460548
EAN: 8595073019544
 
725 Kč
80.56Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro technické účely, na brzdové soustavy nákladních automobilů, k odmašťování a odstraňování nečistot, k ředění lihových nátěrových hmot, k čištění a do lihových vařičů.
Solo kamínkový zapalovač jednorázový
Solo
Solo kamínkový zapalovač jednorázový
Kód: 2505433
Kód dod.: 990268
EAN: 8595025705662
 
12.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Klasický kamínkový neplnitelný zapalovač, v tomto balení naleznete 50 kusů zapalovačů.
Čistič stěn POOL Balanace 0,5 kg
POOL Balance
Čistič stěn POOL Balanace 0,5 kg
Kód: 2602056
Kód dod.: 676660
EAN: 8595039316205
 
79.90 Kč
159.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistič stěn je speciální přípravek určený k odstranění usazenin, mastnoty a nečistot ze stěn a okrajů bazénu.
Probazen Vločkovač tekutý, 1 l
Probazen
Probazen Vločkovač tekutý, 1 l
Kód: 33029
Kód dod.: 676300
EAN: 8594019361228
 
109 Kč
109Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý flokulační přípravek pro vyvločkování nečistot při zakalení vody.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
AKCE
Solo petrolejový pevný podpalovač, 32 podpalů
Solo
Solo petrolejový pevný podpalovač, 32 podpalů
Kód: 2505442
Kód dod.: 473088
EAN: 8595025708786
 
42 Kč
1.31Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Klasický pevný podpalovač na petrolejové bázi. Průměrná délka hoření 10 – 12 minut.
Končící produkty
Probazen Gelový čistič bazénů pro odstranění mastnoty a organických nečistot 1 l
Probazen
Probazen Gelový čistič bazénů pro odstranění mastnoty a organických nečistot 1 l
Kód: 2207411
 
EAN: 8594019361327
 
78.70 Kč
78.7Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mírně zásaditý čisticí přípravek určený k čištění libovolných typů bazénových fólií. K materiálům na
AKCE
Solo Ethanol pro krby, palivo do biokrbů, 1 l
Solo
Solo Ethanol pro krby, palivo do biokrbů, 1 l
Kód: 2506392
Kód dod.: 460440
EAN: 8595025709004
 
117 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Palivo pro biokrby a fondue,
Probazen kapkový tester Cl a pH
Probazen
Probazen kapkový tester Cl a pH
Kód: 2506784
Kód dod.: 676393
EAN: 8594019366858
 
497 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kapkový tester pro stanovení celkového i volného chloru a pH v bazénové vodě.
Betex s2852 2v1 základní i vrchní barva na bazény 0440 tmavě modrá, 1 kg
Betex
Betex s2852 2v1 základní i vrchní barva na bazény 0440 tmavě modrá, 1 kg
Kód: 2502679
Kód dod.: 242125
EAN: 8590882314040
 
509 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva se používá jako penetrační i vrchní nátěr a je určena k nátěrům betonových podkladů, zdiva a omítek vystavených účinkům vody, vodním parám nebo vysoké relativní vlhkosti.
Friterm E Stabil, nemrznoucí náplň do topných systémů, 5 l
Velvana
Friterm E Stabil, nemrznoucí náplň do topných systémů, 5 l
Kód: 2504326
Kód dod.: 477111
EAN: 8591522310712
 
419 Kč
83.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro všechny typy systémů pro chlazení, vytápění a klimatizace různých budov, objektů i chat.
Probazen náhradní tablety CL do testeru, 10 ks
Probazen
Probazen náhradní tablety CL do testeru, 10 ks
Kód: 41496
Kód dod.: 676397
EAN: 8594019361976
 
36.90 Kč
3.69Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní tablety pro měření chloru tabletovými testery. 1 plato= 10ks tabletek.
Laguna Flokul Ultra k vyvločkování a sedimentaci nečistot, 1 l
Stachema - Laguna
Laguna Flokul Ultra k vyvločkování a sedimentaci nečistot, 1 l
Kód: 2503570
Kód dod.: 676253
EAN: 8595039301447
 
179 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek zajišťuje průzračně čistou vodu. Do vody jsou zanášeny nebo jsou přítomny mikroskopické (koloidní) nečistoty, které zhoršují hygienickou kvalitu vody a její průzračný vzhled.
AKCE
BALTECH technický líh P6413, 700 ml
BALtech
BALTECH technický líh P6413, 700 ml
Kód: 2504071
Kód dod.: 460543
EAN: 8595073026962
 
75 Kč
107.14Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro technické účely, na brzdové soustavy nákladních automobilů, k odmašťování a odstraňování nečistot, k ředění lihových nátěrových hmot, k čištění a do lihových vařičů.
AKCE
Solo Priezo plnitelný zapalovač
Solo
Solo Priezo plnitelný zapalovač
Kód: 2506372
Kód dod.: 990270
EAN: 8595025705341
 
8 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Plnitelný PIEZO zapalovač s dětskou pojistkou.
BALbio urychlovač kompostu, 100 g
BALbio
BALbio urychlovač kompostu, 100 g
Kód: 2500578
Kód dod.: 625972
EAN: 8591235067804
 
89.90 Kč
899Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zvyšuje rychlost zrání kompostu čímž snižuje objem kompostovaného materiálu. Kompost je bohatý na potřebné živiny bez plísní a nepříjemného zápachu. Přípravek zpracovává veškerý zahradní a domácí odpad.
BALTECH peroxid vodíku, 10 %, 100 g
BALtech
BALTECH peroxid vodíku, 10 %, 100 g
Kód: 2501723
Kód dod.: 466110
EAN: 8591235074567
 
47 Kč
470Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Peroxid vodíku je jednou z nejuniverzálnějších věcí, kterou můžete mít doma. Dá se použít na čištění i bělení, ale především se používá na dezinfekci.
Laguna lepidlo na bazénové fólie
Zenit Laguna
Laguna lepidlo na bazénové fólie
Kód: 2504556
Kód dod.: 676415
EAN: 8595039304288
 
179 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lepidlo na bazénovou fólii. Je určeno na opravy bazénové fólie nad vodou.
AKCE
Podpalovač Solo dřevěná zápalka 2v1, 24 podpalů
Solo
Podpalovač Solo dřevěná zápalka 2v1, 24 podpalů
Kód: 2505437
Kód dod.: 473102
EAN: 8595025709042
 
43 Kč
1.79Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dřevěný podpalovač se škrtátkem. Průměrná délka hoření 8 – 10 minut.
Laguna Ca stabilizátor tvrdosti vody, 1 l
Stachema - Laguna
Laguna Ca stabilizátor tvrdosti vody, 1 l
Kód: 2503571
Kód dod.: 676256
EAN: 8595039301065
 
305 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ke snížení tvrdosti vody, kterou obecně způsobují převážně vápenaté a hořečnaté soli. Zabraňuje vzniku usazenin na stěnách a dně bazénu a zároveň na sebe váže ionty železa a manganu, které způsobují nežádoucí zbarvení vody.
SuperFix Vinyl na měkké plasty, 25 g
Superfix
SuperFix Vinyl na měkké plasty, 25 g
Kód: 2503689
Kód dod.: 502485
EAN: 8594028300614
 
96.90 Kč
3 876Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinné lepidlo pro lepení výrobků z měkkého PVC jako jsou např. nafukovací bazény, míče, plovací kola, pláštěnky, čluny, matrace a další. Bazénovou fólií lze lepit i pod vodou.
PE-PO gelový podpalovač, 1 l
Severochema Pe-Po®
PE-PO gelový podpalovač, 1 l
Kód: 47797
Kód dod.: 473133
EAN: 8595009244620
 
104.90 Kč
104.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gelový podpalovač na bázi lihu hoří bez sazí a zápachu. Nestéká z místa podpalu.
AKCE
Podpalovač Solo dřevěná zápalka, 20 podpalů
Podpalovač Solo dřevěná zápalka, 20 podpalů
Kód: 2506376
Kód dod.: 473100
EAN: 8595025707000
 
32 Kč
1.6Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dřevěný podpalovač se škrtátkem. Průměrná délka hoření 8 – 10 minut.
AKCE
Solo zapalovač svíček, mix barev 1 ks
Solo
Solo zapalovač svíček, mix barev 1 ks
Kód: 2506707
Kód dod.: 990271
EAN: 8595025705891
 
42 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Solo zapalovač svíček je praktický a bezpečný nástroj určený pro zapalování svíček, plynových spotřebičů, zahradních grilů, krbů a kamen.
PE-PO ethanol do biokrbů 1 l
Severochema Pe-Po®
PE-PO ethanol do biokrbů 1 l
Kód: 60140
Kód dod.: 460448
EAN: 8595009244309
 
129.90 Kč
129.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální palivo určené do krbů na bioethanol. Hoří přirozeným plamenem bez sazí a zápachu.
BALTECH technický benzín P6402, 4 l
BALtech
BALTECH technický benzín P6402, 4 l
Kód: 2504033
Kód dod.: 460151
EAN: 8595073007213
 
475 Kč
118.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nízkovroucí hydrogenovaný benzín Benzín technický je určen k hrubému odmašťování zejména kovových předmětů, lze použít do zapalovačů a jako palivo do benzínových tlakových lamp.
Gastro Indonesia Charcoal dřevěné uhlí 10 kg
Neuvedeno
Gastro Indonesia Charcoal dřevěné uhlí 10 kg
Kód: 2602781
Kód dod.: 473256
EAN: 8594023430057
 
569 Kč
56.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiové dřevěné uhlí Gastro Indonesia Charcoal je vyrobeno z velmi tvrdých tropických dřevin pocházejících z Indonésie. Díky extra velkým kusům poskytuje dlouhotrvající, stabilní a intenzivní žár s minimálním množstvím popela.
POOL Bazénová chemie Kombi tablety 4v1 1 kg
POOL Balance
POOL Bazénová chemie Kombi tablety 4v1 1 kg
Kód: 2602049
Kód dod.: 676646
EAN: 8595039316120
 
269 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
POOL bazénová chemie kombi tablety 4v1 (1 kg) jsou multifunkční chlorové tablety určené pro kompletní údržbu bazénové vody během celé sezóny.
BALTECH skalice modrá síran měďnatý, 0,5 kg
BALtech
BALTECH skalice modrá síran měďnatý, 0,5 kg
Kód: 2501347
Kód dod.: 667122
EAN: 8591235091984
 
133 Kč
266Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vhodné proti plísním na rostlinách, k impregnaci dřeva proti houbám.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.