cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
PE-PO gelový podpalovač, 1 l
Severochema Pe-Po®
PE-PO gelový podpalovač, 1 l
Kód: 47797
Kód dod.: 473133
EAN: 8595009244620
 
104.90 Kč
104.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gelový podpalovač na bázi lihu hoří bez sazí a zápachu. Nestéká z místa podpalu.
PE-PO ethanol do biokrbů, 3 l
Severochema Pe-Po®
PE-PO ethanol do biokrbů, 3 l
Kód: 61596
Kód dod.: 460450
EAN: 8595009244316
 
342 Kč
114Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální palivo určené do krbů na bioethanol. Hoří přirozeným plamenem bez sazí a zápachu.
AKCE
PE-PO větruodolný flexi zapalovač
Severochema Pe-Po®
PE-PO větruodolný flexi zapalovač
Kód: 2106433
Kód dod.: 990250
EAN: 8595009289485
 
54.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Plnitelný flexi zapalovač s regulací výšky plamene a s funkcí TURBO – větruodolný plamen. Vhodný pro zapalování především venkovních grilů, ohnišť atd.
Laguna chlorové tablety mini dezinfekce bazénové vody, 1 kg
Stachema - Laguna
Laguna chlorové tablety mini dezinfekce bazénové vody, 1 kg
Kód: 2503605
Kód dod.: 676221
EAN: 8595039302147
 
285 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Chlorové tablety slouží jako dezinfekční přípravek pro celosezónní údržbu vody ve všech typech bazénů. Zabraňuje tvorbě řas, likviduje bakterie.
Laguna bazénová sůl, 10 kg
Stachema - Laguna
Laguna bazénová sůl, 10 kg
Kód: 2504802
Kód dod.: 676187
EAN: 8595039307562
 
272 Kč
27.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální nejodizovaná bazénová sůl. Úprava bazénové vody pomocí soli.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
BALTECH technický benzínový čistič P6411, plast 400 ml
BALtech
BALTECH technický benzínový čistič P6411, plast 400 ml
Kód: 2501037
Kód dod.: 460112
EAN: 8591235071085
 
61.90 Kč
154.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Technický benzínový čistič P6411 je určen zejména k čištění a odmašťování kovových předmětů. Technický nízkovroucí hydrogenovaný benzín.
Laguna tester 4v1, pH papírky, 10 ks v balení
Stachema - Laguna
Laguna tester 4v1, pH papírky, 10 ks v balení
Kód: 2503632
Kód dod.: 676191
EAN: 8595039302628
 
109 Kč
10.9Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tester na měření hodnot pH, obsahu chloru (celkového+ volného) a celkové alkalinity. Tester slouží k měření hodnot pH, obsahu chloru (celkového + volného) a celkové alkalinity v bazénové vodě.
AKCE
BALbio bakterie do septiků, žump a čističek, 100 g
BALbio
BALbio bakterie do septiků, žump a čističek, 100 g
Kód: 2500575
Kód dod.: 625970
EAN: 8591235067774
 
79.90 Kč
799Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ekologicky rozkládá organické látky. Odstraňuje zápach, vytváří a udržuje přírodní proces rozpadu.
AKCE
BALhome Zapal To, pevný podpalovač, 40 podpalů
BALhome
BALhome Zapal To, pevný podpalovač, 40 podpalů
Kód: 2501724
Kód dod.: 473050
EAN: 8591235071498
 
21.90 Kč
0.55Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
40 podpalů s prodlouženou dobou hoření a výrazně sníženou kouřivostí. Vhodný pro kachlová kamna, sporáky, krby, griily, otevřená ohniště.
BALhome zápalky kuřácké sirky
BALhome
BALhome zápalky kuřácké sirky
Kód: 2501750
Kód dod.: 990201
EAN: 8595232020015
 
1 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zápalky též sirky dřevěné jsou podlouhlé kousky dřeva se zápalnou látkou na konci dřívka, která chytá v důsledku tření. Zápalky s motivem BARVY A LAKY HOSTIVAŘ.
Probazen Multi tablety Maxi 5v1 multifunkční tablety do bazénů, 1 kg
Probazen
Probazen Multi tablety Maxi 5v1 multifunkční tablety do bazénů, 1 kg
Kód: 80231
Kód dod.: 676282
EAN: 8594019364205
 
315 Kč
315Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multitablety pro dezinfekci, vločkování, likvidaci řas, stabilizaci pH a projasnění vody. 5 kusů 200g tablet.
AKCE
Solo otočný zapalovač, 19 cm, různé barvy
Solo
Solo otočný zapalovač, 19 cm, různé barvy
Kód: 2505496
Kód dod.: 990253
EAN: 8595025705471
 
46 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Skladný a přitom velký. Piezo plnitelný zapalovač s dětskou pojistkou.
POOL Bazénová chemie Kombi tablety 4v1 2,2 kg
POOL Balance
POOL Bazénová chemie Kombi tablety 4v1 2,2 kg
Kód: 2602050
Kód dod.: 676648
EAN: 8595039316137
 
545 Kč
247.73Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
POOL bazénová chemie kombi tablety 4v1 jsou multifunkční chlorové tablety určené pro kompletní údržbu bazénové vody během celé sezóny.
Severochema technický benzín, čistič, k odmašťování, 4 l
Severochema
Severochema technický benzín, čistič, k odmašťování, 4 l
Kód: 2502851
Kód dod.: 460150
EAN: 8595009240233
 
579 Kč
144.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek je určen k čištění kovových předmětů a textilií a k odmašťování.
Probazen Chlorinátor plovoucí dávkovač na tablety, malý
Probazen
Probazen Chlorinátor plovoucí dávkovač na tablety, malý
Kód: 2505061
Kód dod.: 676426
EAN: 8594019367169
 
96.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Plovoucí dávkovač bazénové chemie je určený pro 1 tabletu. Zajišťuje průběžné dávkování dezinfekčních a multifunkčních tablet bazénové chemie.
Friterm E Stabil, nemrznoucí náplň do topných systémů, 25 l
Velvana
Friterm E Stabil, nemrznoucí náplň do topných systémů, 25 l
Kód: 2504327
Kód dod.: 477114
EAN: 8591522310729
 
2 075 Kč
83Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro všechny typy systémů pro chlazení, vytápění a klimatizace různých budov, objektů i chat.
BALTECH kyselina chlorovodíková solná 31 %, 500 ml
BALtech
BALTECH kyselina chlorovodíková solná 31 %, 500 ml
Kód: 2501760
Kód dod.: 465109
EAN: 8591235074420
 
58.90 Kč
117.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se např. pro odstraňování vodního kamene, k čištění potrubí a odpadů. Základní chemická surovina pro obecně známé použítí.
AKCE
PE-PO dřevěný podpalovač kostičky, 100 podpalů
Severochema Pe-Po®
PE-PO dřevěný podpalovač kostičky, 100 podpalů
Kód: 1901905
Kód dod.: 473128
EAN: 8595009289638
 
89.90 Kč
0.9Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přírodní dřevěný podpalovač ve tvaru kostiček. Obsahuje pouze lisované dřevěné piliny a parafín.
AKCE
Podpalovač SOLO dřevitá vlna svitky, 16 podpalů
Solo
Podpalovač SOLO dřevitá vlna svitky, 16 podpalů
Kód: 2506381
Kód dod.: 473092
EAN: 8595025704948
 
43 Kč
2.69Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
16 kusů dřevěných svitků s parafínem v praktickém mini balení. Průměrná délka hoření 6 – 8 minut.
BALTECH technický líh P6413, 4 l
BALtech
BALTECH technický líh P6413, 4 l
Kód: 2504065
Kód dod.: 460546
EAN: 8595073019537
 
382 Kč
95.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro technické účely, na brzdové soustavy nákladních automobilů, k odmašťování a odstraňování nečistot, k ředění lihových nátěrových hmot, k čištění a do lihových vařičů.
BALTECH technický benzínový čistič P6411, 9 l
BALtech
BALTECH technický benzínový čistič P6411, 9 l
Kód: 2504054
Kód dod.: 460108
EAN: 8595073017557
 
785 Kč
87.22Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je určen k hrubému odmašťování zejména kovových předmětů. Vysoce hořlavá kapalina a páry.
Pe-po větruodolný zapalovač, mix barev
Severochema Pe-Po®
Pe-po větruodolný zapalovač, mix barev
Kód: 2208988
Kód dod.: 990248
EAN: 8595009289584
 
54.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Plnitelný metalický zapalovač s větruodolným plamenem.
Laguna Flokul Ultra k vyvločkování a sedimentaci nečistot, 500 ml
Stachema - Laguna
Laguna Flokul Ultra k vyvločkování a sedimentaci nečistot, 500 ml
Kód: 2503022
Kód dod.: 676252
EAN: 8595039301591
 
89.90 Kč
179.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek zajišťuje průzračně čistou vodu. Do vody jsou zanášeny nebo jsou přítomny mikroskopické (koloidní) nečistoty, které zhoršují hygienickou kvalitu vody a její průzračný vzhled.
Laguna Economy ponorný teploměr do bázenů, 18 cm
Stachema - Laguna
Laguna Economy ponorný teploměr do bázenů, 18 cm
Kód: 2504558
Kód dod.: 676402
EAN: 8595039305889
 
84.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Teploměr pro okamžité zjištění teploty vody v bazénu.
BALTECH destilovaná voda kanystr 25 l
BALtech
BALTECH destilovaná voda kanystr 25 l
Kód: 1704326
Kód dod.: 483129
EAN: 8591235088052
 
352 Kč
14.08Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Destilovaná voda je určena pro technické účely např. do chladičů a akumulátoru aut, do napařovacích žehliček a zvlhčovačů vzduchu, fotografickou praxi. Vodivost max. 15 µ S.cm-1
Druchema Bio Golem, aktivátor septiků, bakterie do žump a septiků, 1 kg
Druchema BIO Golem
Druchema Bio Golem, aktivátor septiků, bakterie do žump a septiků, 1 kg
Kód: 02041
Kód dod.: 715052
EAN: 8594825003633
 
326 Kč
326Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Biologicky aktivní, nezávadný přípravek k rozkladu a dezodoraci organických látek v suchých záchodech, odpadních jímkách, septicích a domovních ČOV.
Laguna 6 v 1 Mini multifunkční tablety pro celosezónní údržbu vody v bazénu, 1 kg
Stachema - Laguna
Laguna 6 v 1 Mini multifunkční tablety pro celosezónní údržbu vody v bazénu, 1 kg
Kód: 2505508
Kód dod.: 676265
EAN: 8595039313549
 
305 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní víceúčelový přípravek (tableta 20 g) pro celosezónní průběžnou údržbu vody ve všech typech bazénů.
Dřevěné uhlí Servis Les 10 kg
Servis Les
Dřevěné uhlí Servis Les 10 kg
Kód: 2504945
Kód dod.: 473253
EAN: 8594023430026
 
379 Kč
37.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Největší balení dřevěného uhlí, vhodné pro domácí grilování i profi použití. Vstupní surovinou je výhradně tvrdé listnaté dřevo – dub a buk.
Solo butanová náplň do zapalovačů, 300 ml
Solo
Solo butanová náplň do zapalovačů, 300 ml
Kód: 2505435
Kód dod.: 990273
EAN: 4014663861072
 
51.90 Kč
173Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální butanová náplň pro opětovné naplnění zapalovačů.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.