cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
SAVO Original dezinfekce, 4 kg
Savo®
SAVO Original dezinfekce, 4 kg
Kód: 2001742
Kód dod.: 724071
EAN: 8710522605066
 
169.90 Kč
42.48Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Savo Original tekutý dezinfekční přípravek - účinný na dezinfekci užitkové vody (bazény, studny) a povrchů.
AKCE
BALhome Zapal To, pevný podpalovač, 40 podpalů
BALhome
BALhome Zapal To, pevný podpalovač, 40 podpalů
Kód: 2501724
Kód dod.: 473050
EAN: 8591235071498
 
21.90 Kč
0.55Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
40 podpalů s prodlouženou dobou hoření a výrazně sníženou kouřivostí. Vhodný pro kachlová kamna, sporáky, krby, griily, otevřená ohniště.
AKCE
BALTECH technický líh P6413, 700 ml
BALtech
BALTECH technický líh P6413, 700 ml
Kód: 2504071
Kód dod.: 460543
EAN: 8595073026962
 
75 Kč
107.14Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro technické účely, na brzdové soustavy nákladních automobilů, k odmašťování a odstraňování nečistot, k ředění lihových nátěrových hmot, k čištění a do lihových vařičů.
AKCE
Solo otočný zapalovač, 19 cm, různé barvy
Solo
Solo otočný zapalovač, 19 cm, různé barvy
Kód: 2505496
Kód dod.: 990253
EAN: 8595025705471
 
46 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Skladný a přitom velký. Piezo plnitelný zapalovač s dětskou pojistkou.
POOL Bazénová chemie proti tvrdosti vody 500 ml
POOL Balance
POOL Bazénová chemie proti tvrdosti vody 500 ml
Kód: 2602057
Kód dod.: 676662
EAN: 8595039316229
 
139 Kč
278Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
POOL bazénová chemie proti tvrdosti vody (cca 500 ml) je přípravek určený ke stabilizaci minerálů a snížení tvrdosti vody v bazénu.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Probazen pH plus přípravek pro úpravu pH, 1,2 kg
Probazen
Probazen pH plus přípravek pro úpravu pH, 1,2 kg
Kód: 33027
Kód dod.: 676295
EAN: 8594019361204
 
101 Kč
84.17Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prostředek pro zvyšování hodnoty pH. Voda ke koupání má mít hodnotu pH v rozmezí 6,8-7,6. Měření hodnoty pH provádíme minimálně 2x týdně bazénovým testerem a okamžitě regulujeme případné odchylky od ideální hodnoty.
Baltech Kyselina chlorovodíková solná 31 % 5 kg
BALtech
Baltech Kyselina chlorovodíková solná 31 % 5 kg
Kód: 2501545
Kód dod.: 465126
EAN: 8591235100655
 
278 Kč
55.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Baltech Kyselina chlorovodíková 31 % (solná) je silně žíravá chemická látka určená pro technické a průmyslové použití.
PE-PO podpalovač z dřevité vlny 32 podpalů
Severochema Pe-Po®
PE-PO podpalovač z dřevité vlny 32 podpalů
Kód: 1710466
Kód dod.: 473119
EAN: 8595009289164
 
84.90 Kč
2.65Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Podpalovač z dřevité vlny pro použití v grilech, krbech, kamnech, kotlích a otevřených ohništích. Obsahuje pouze smotky dřevité vlny napuštěné parafínem.
BALTECH čpavková voda 25 %, technická, 900 g
BALtech
BALTECH čpavková voda 25 %, technická, 900 g
Kód: 2500514
Kód dod.: 466148
EAN: 8591235076202
 
72.90 Kč
81Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čpavková voda se používá k čištění, leptání a dalším technickým účelům. Čpavková voda technická je roztok syntetického čpavku ve vodě.
BALTECH technický benzín P6402, 9 l
BALtech
BALTECH technický benzín P6402, 9 l
Kód: 2500094
Kód dod.: 460167
EAN: 8595073014501
 
945 Kč
105Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nízkovroucí hydrogenovaný benzín Benzín technický je určen k hrubému odmašťování zejména kovových předmětů, lze použít do zapalovačů a jako palivo do benzínových tlakových lamp.
AKCE
PE-PO větruodolný flexi zapalovač
Severochema Pe-Po®
PE-PO větruodolný flexi zapalovač
Kód: 2106433
Kód dod.: 990250
EAN: 8595009289485
 
54.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Plnitelný flexi zapalovač s regulací výšky plamene a s funkcí TURBO – větruodolný plamen. Vhodný pro zapalování především venkovních grilů, ohnišť atd.
Laguna Quatro tablety multifunkční bazénová chemie, 1,4 kg
Stachema - Laguna
Laguna Quatro tablety multifunkční bazénová chemie, 1,4 kg
Kód: 2505929
Kód dod.: 676262
EAN: 8595039312863
 
315 Kč
225Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bazénová chemie víceúčelový přípravek určený k pravidelné dezinfekci bazénové vody, zabránění vzniku řas, odstranění nečistot pomocí flokulace a stabilizaci chloru.
Dřevěné uhlí Servis Les 2,5 kg
Servis Les
Dřevěné uhlí Servis Les 2,5 kg
Kód: 2500363
Kód dod.: 473250
EAN: 8594023430033
 
105 Kč
42Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dřevěné uhlí pro kvalitní grilování. Vyrobeno z tvrdých listnatých dřevin (dub, buk). Výhodná cena.
Dřevěné uhlí Servis Les grilovací brikety 2,5 kg
Servis Les
Dřevěné uhlí Servis Les grilovací brikety 2,5 kg
Kód: 2500185
Kód dod.: 473267
EAN: 8594023430538
 
96.90 Kč
38.76Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dvojnásobný vítěz testu kvality TEST DNES. Vstupní surovinou je dřevěné uhlí vyrobené z tvrdých listnatých dřevin, jako ekologické a zdravotně nezávadné pojivo je použit potravinářský škrob.
BALTECH technický benzínový čistič P6411, plast 700 ml
BALtech
BALTECH technický benzínový čistič P6411, plast 700 ml
Kód: 2500089
Kód dod.: 460099
EAN: 8591235071092
 
82.90 Kč
118.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Technický benzínový čistič P6411 je určen zejména k čištění a odmašťování kovových předmětů. Technický nízkovroucí hydrogenovaný benzín.
PE-PO teleskopický zapalovač
Severochema Pe-Po®
PE-PO teleskopický zapalovač
Kód: 2006034
Kód dod.: 990260
EAN: 8595009289362
 
24.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Plnitelný teleskopický zapalovač s regulací výšky plamene.
Hlubna Ava Soda krystalická 1 kg
Hlubna - Ava
Hlubna Ava Soda krystalická 1 kg
Kód: 50965
Kód dod.: 760012
EAN: 8594003010170
 
29.90 Kč
29.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na změkčování vody, namáčení silně znečištěných oděvů, zvýšení účinnosti pracího prášku, proplachování pivních popřípadě mastných trubek, na úpravu pH vody v bazénech.
PE-PO pevný podpalovač, 40 podpalů
Severochema Pe-Po®
PE-PO pevný podpalovač, 40 podpalů
Kód: 01889
Kód dod.: 473121
EAN: 8595009210694
 
39.90 Kč
1Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pevný podpalovač k podpalování uhlí, dřeva, dřevěného uhlí nebo briket. Účinný i na mokré dřevo.
Laguna chlorové tablety dezinfekce bazénové vody, 1 kg
Stachema - Laguna
Laguna chlorové tablety dezinfekce bazénové vody, 1 kg
Kód: 2503020
Kód dod.: 676220
EAN: 8595039300600
 
239 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zabraňuje tvorbě řas, likviduje bakterie. Chlorové tablety slouží jako dezinfekční přípravek pro celosezónní údržbu vody ve všech typech bazénů.
BALTECH technický benzín P6402, 400 ml
BALtech
BALTECH technický benzín P6402, 400 ml
Kód: 2504057
Kód dod.: 460122
EAN: 8595073017779
 
72.90 Kč
182.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nízkovroucí hydrogenovaný benzín Benzín technický je určen k hrubému odmašťování zejména kovových předmětů, lze použít do zapalovačů a jako palivo do benzínových tlakových lamp.
Čistič stěn POOL Balanace 0,5 kg
POOL Balance
Čistič stěn POOL Balanace 0,5 kg
Kód: 2602056
Kód dod.: 676660
EAN: 8595039316205
 
79.90 Kč
159.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistič stěn je speciální přípravek určený k odstranění usazenin, mastnoty a nečistot ze stěn a okrajů bazénu.
BALTECH technický benzínový čistič P6411, 4 l
BALtech
BALTECH technický benzínový čistič P6411, 4 l
Kód: 2501494
Kód dod.: 460106
EAN: 8595073017540
 
405 Kč
101.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je určen k hrubému odmašťování zejména kovových předmětů. Vysoce hořlavá kapalina a páry.
PE-PO zápalky, 95mm, 45 ks v krabičce
Severochema Pe-Po®
PE-PO zápalky, 95mm, 45 ks v krabičce
Kód: 2309328
Kód dod.: 990214
EAN: 8595009289614
 
39.90 Kč
0.89Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhé zápalky PE-PO o délce 95 mm jsou ideální pro bezpečné a pohodlné zapalování krbů, kamen, grilů, svíček nebo ohňů.
Tatrachema Luxon krystalická soda, na změkčení vody, 1000 g
Tatrachema Luxon
Tatrachema Luxon krystalická soda, na změkčení vody, 1000 g
Kód: 06952
Kód dod.: 760002
EAN: 8585003930315
 
34.90 Kč
34.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je vysoce rozpustný prostředek na změkčování vody a zabraňuje usazení vodního kamene. Soda najde též využití při proplachování pivních popř. mastných trubek. Soda váže ionty hořčíku a vápníku za vzniku patřičných nerozpustných uhličitanů.
Laguna bazénová sůl, 10 kg
Stachema - Laguna
Laguna bazénová sůl, 10 kg
Kód: 2504802
Kód dod.: 676187
EAN: 8595039307562
 
272 Kč
27.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální nejodizovaná bazénová sůl. Úprava bazénové vody pomocí soli.
Probazen Chlor Šok k rychlé dezinfekci bazénu, 1,2 kg
Probazen
Probazen Chlor Šok k rychlé dezinfekci bazénu, 1,2 kg
Kód: 2103105
Kód dod.: 676272
EAN: 8594019361143
 
253 Kč
210.83Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Granulát s obsahem 70 % aktivního chloru k rychlé dezinfekci s možností koupání již po krátké době po aplikaci.
Probazen bazénový minitester Cl/pH
Probazen
Probazen bazénový minitester Cl/pH
Kód: 33023
Kód dod.: 676392
EAN: 8594019361952
 
229 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tabletový tester koncentrace chloru a hodnoty pH v bazénové vodě.
Druchema Bio Golem, aktivátor septiků, bakterie do žump a septiků, 100 g
Druchema BIO Golem
Druchema Bio Golem, aktivátor septiků, bakterie do žump a septiků, 100 g
Kód: 53394
Kód dod.: 715054
EAN: 8594825002780
 
109.90 Kč
1 099Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Biologicky aktivní, nezávadný přípravek k rozkladu a dezodoraci organických látek v suchých záchodech, odpadních jímkách, septicích a domovních ČOV.
Probazen Palintest testovací proužky do bazénu 3v1, 50 ks
Probazen
Probazen Palintest testovací proužky do bazénu 3v1, 50 ks
Kód: 2103396
Kód dod.: 676395
EAN: 8594019368906
 
335 Kč
6.7Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pomocí těchto testovacích proužků Probazen do bazénové vody 3v1 určíte pH, koncentraci volného chloru a celkovou alkalitu v bazénu. Proužky jsou ideální pro domácí uživatele.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.