cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
AKCE
PE-PO dřevěný podpalovač 32 podpalů
Severochema Pe-Po®
PE-PO dřevěný podpalovač 32 podpalů
Kód: 2207426
Kód dod.: 473129
EAN: 8595009289645
 
23.90 Kč
0.75Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dřevěný podpalovač ve tvaru odlomitelných dílků. Obsahuje pouze lisované dřevěné piliny a parafín. Zajímavá alternativa ke klasickým pevným či tekutým podpalovačům.
BALTECH technický líh P6413, 9 l
BALtech
BALTECH technický líh P6413, 9 l
Kód: 2500847
Kód dod.: 460548
EAN: 8595073019544
 
725 Kč
80.56Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro technické účely, na brzdové soustavy nákladních automobilů, k odmašťování a odstraňování nečistot, k ředění lihových nátěrových hmot, k čištění a do lihových vařičů.
Solo kamínkový zapalovač jednorázový
Solo
Solo kamínkový zapalovač jednorázový
Kód: 2505433
Kód dod.: 990268
EAN: 8595025705662
 
12.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Klasický kamínkový neplnitelný zapalovač, v tomto balení naleznete 50 kusů zapalovačů.
Čistič stěn POOL Balanace 0,5 kg
POOL Balance
Čistič stěn POOL Balanace 0,5 kg
Kód: 2602056
Kód dod.: 676660
EAN: 8595039316205
 
79.90 Kč
159.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistič stěn je speciální přípravek určený k odstranění usazenin, mastnoty a nečistot ze stěn a okrajů bazénu.
Probazen Vločkovač tekutý, 1 l
Probazen
Probazen Vločkovač tekutý, 1 l
Kód: 33029
Kód dod.: 676300
EAN: 8594019361228
 
109 Kč
109Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý flokulační přípravek pro vyvločkování nečistot při zakalení vody.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Agro křemenný písek pro pískové filtrace, 0,6 až 1,2 mm, 25 kg
Agro
Agro křemenný písek pro pískové filtrace, 0,6 až 1,2 mm, 25 kg
Kód: 2508628
Kód dod.: 676424
EAN: 8594005007901
 
269 Kč
10.76Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
AGRO Písek do filtrací je křemenný sušený písek o zrnitosti 0,6 - 1,2 mm k použití do bazénových filtrací.
BALTECH technický líh P6413, plast 700 ml
BALtech
BALTECH technický líh P6413, plast 700 ml
Kód: 2500039
Kód dod.: 460538
EAN: 8591235071115
 
78.90 Kč
112.71Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Líh technický k ředění lihových nátěrových hmot, k čištění a do lihových vařičů. Složení: směs - denaturovaný ethanol, petrolej a nízkovroucí hydrogenovaný benzín.
POOL Bazénová chemie proti tvrdosti vody 500 ml
POOL Balance
POOL Bazénová chemie proti tvrdosti vody 500 ml
Kód: 2602057
Kód dod.: 676662
EAN: 8595039316229
 
139 Kč
278Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
POOL bazénová chemie proti tvrdosti vody (cca 500 ml) je přípravek určený ke stabilizaci minerálů a snížení tvrdosti vody v bazénu.
BALTECH destilovaná voda, 3 l
BALtech
BALTECH destilovaná voda, 3 l
Kód: 2500579
Kód dod.: 483115
EAN: 8591235066739
 
36.90 Kč
12.3Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Destilovaná voda je určena pro technické účely např. do chladičů a akumulátoru aut, do napařovacích žehliček a zvlhčovačů vzduchu, fotografickou praxi.
Laguna tablety 6v1 pravidelná dezinfekce vody 1,4kg
Stachema - Laguna
Laguna tablety 6v1 pravidelná dezinfekce vody 1,4kg
Kód: 2507644
Kód dod.: 676260
EAN: 8595039315420
 
425 Kč
303.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Víceúčelový přípravek k celosezónní průběžné údržbě vody ve všech typech bazénů.
BALTECH technický líh P6413, plast 400 ml
BALtech
BALTECH technický líh P6413, plast 400 ml
Kód: 2501761
Kód dod.: 460541
EAN: 8591235071108
 
58.90 Kč
147.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Líh technický k ředění lihových nátěrových hmot, k čištění a do lihových vařičů. Složení: směs - denaturovaný ethanol, petrolej a nízkovroucí hydrogenovaný benzín.
Solo kamínkový zapalovač jednorázový
Solo
Solo kamínkový zapalovač jednorázový
Kód: 2505433
Kód dod.: 990268
EAN: 8595025705662
 
12.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Klasický kamínkový neplnitelný zapalovač, v tomto balení naleznete 50 kusů zapalovačů.
BALTECH destilovaná voda, 1 l
BALtech
BALTECH destilovaná voda, 1 l
Kód: 2500037
Kód dod.: 483110
EAN: 8591235066722
 
19.90 Kč
19.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Destilovaná voda je určena pro technické účely např. do chladičů a akumulátoru aut, do napařovacích žehliček a zvlhčovačů vzduchu, fotografickou praxi.
SAVO Original 1,2 l
Savo®
SAVO Original 1,2 l
Kód: 2001806
Kód dod.: 724069
EAN: 8710522604991
 
54.90 Kč
45.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý dezinfekční přípravek účinný přípravek na dezinfekci vody (bazény, studny) a povrchů. Odstraňuje až 99,9 % bakterií a virů.
SAVO Original dezinfekce, 4 kg
Savo®
SAVO Original dezinfekce, 4 kg
Kód: 2001742
Kód dod.: 724071
EAN: 8710522605066
 
169.90 Kč
42.48Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Savo Original tekutý dezinfekční přípravek - účinný na dezinfekci užitkové vody (bazény, studny) a povrchů.
Severochema technický líh 4 l
Severochema
Severochema technický líh 4 l
Kód: 2502852
Kód dod.: 460545
EAN: 8595009241223
 
449 Kč
112.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je určen do lihových vařičů, pro technické účely, k ředění lihových nátěrových hmot a k čištění některých typů skvrn na textilu.
Laguna Chlorinátor dávkovací střední plovák
Stachema - Laguna
Laguna Chlorinátor dávkovací střední plovák
Kód: 2503685
Kód dod.: 676432
EAN: 8595039304271
 
189 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Chlorinátor - střední plovoucí dávkovač bazénové chemie (1 - 2 tablety).
Severochema technický benzín, čistič, k odmašťování, 9 l
Severochema
Severochema technický benzín, čistič, k odmašťování, 9 l
Kód: 60832
Kód dod.: 460165
EAN: 8595009240240
 
1 135 Kč
126.11Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek je určen k čištění kovových předmětů a textilií a k odmašťování.
Probazen Vločkovač tekutý, 1 l
Probazen
Probazen Vločkovač tekutý, 1 l
Kód: 33029
Kód dod.: 676300
EAN: 8594019361228
 
109 Kč
109Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý flokulační přípravek pro vyvločkování nečistot při zakalení vody.
Laguna Zima pro zazimování bazénů, 1 l
Stachema - Laguna
Laguna Zima pro zazimování bazénů, 1 l
Kód: 2503165
Kód dod.: 676259
EAN: 8595039301027
 
245 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek v kapalné formě je určen pro zazimování bazénů. Působí proti tvorbě řas, bakterií a proti usazování tvrdosti v bazénové vodě.
PE-PO podpalovač z dřevité vlny, 100 podpalů
Severochema Pe-Po®
PE-PO podpalovač z dřevité vlny, 100 podpalů
Kód: 2006031
Kód dod.: 473118
EAN: 8595009289270
 
199.90 Kč
2Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Podpalovač z dřevité vlny pro použití v grilech, krbech, kamnech, kotlích a otevřených ohništích. Obsahuje pouze smotky dřevité vlny napuštěné parafínem.
BALTECH skalice modrá síran měďnatý, 1 kg
BALtech
BALTECH skalice modrá síran měďnatý, 1 kg
Kód: 2500875
Kód dod.: 667120
EAN: 8591235092004
 
254 Kč
254Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vhodné proti plísním na rostlinách, k impregnaci dřeva proti houbám.
Probazen Kombi Maxi multifunkční tablety do bazénů, 1 kg
Probazen
Probazen Kombi Maxi multifunkční tablety do bazénů, 1 kg
Kód: 33717
Kód dod.: 676280
EAN: 8594019361167
 
289 Kč
289Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tablety s obsahem 80 % aktivního chloru, zajišťující desinfekci, vyvločkování nečistot při zakalení vody a likvidaci řas.
Savo bazén Mini chlorové tablety k dezinfekci vody, 0,8 kg
Savo®
Savo bazén Mini chlorové tablety k dezinfekci vody, 0,8 kg
Kód: 2304022
Kód dod.: 676505
EAN: 8720182369697
 
379.90 Kč
474.88Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bazénová chemie SAVO chlorové tablety pro celosezonní dezinfekci a údržbu bazénové vody.
AKCE
BALbio ekologický čistič odpadů, 100 g
BALbio
BALbio ekologický čistič odpadů, 100 g
Kód: 2500577
Kód dod.: 625974
EAN: 8591235067798
 
79.90 Kč
799Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BALbio ekologický čistič odpadů je přípravek pro čištění odpadnícho potrubí, kdy jedno balení je určeno k ošetření 4 odpadních větví.
Severochema White Spirit Lakový benzín, 700 ml
Severochema
Severochema White Spirit Lakový benzín, 700 ml
Kód: 2504407
Kód dod.: 460178
EAN: 8595009250133
 
119 Kč
170Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
White Spirit - Lakový benzín - Rozpouštědlo pro odmašťování povrchů. Pro čištění náčiní a ředění při používání všech rozpouštědlových barev na bázi jednosložkového polyuretanu, alkydové pryskyřice a pliolitu.
Probazen náhradní tablety PH do testeru, 10 ks
Probazen
Probazen náhradní tablety PH do testeru, 10 ks
Kód: 40935
Kód dod.: 676398
EAN: 4260431460392
 
36.90 Kč
3.69Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní tablety na měření hodnoty pH (kyselosti).
Důbrava Salmiak k čištění letovacích páječek, 150 g
Důbrava Salmiak
Důbrava Salmiak k čištění letovacích páječek, 150 g
Kód: 01801
Kód dod.: 461023
EAN: 8594005500105
 
89.90 Kč
599.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Salmiak slouží pro čištění hrotů letovací páječek. Rozehřátý hrot se několikrát otře o povrch výrobku a můžete pokračovat v pájení.
PE-PO Dřevěný podpalovač kostičky 28 ks
Severochema Pe-Po®
PE-PO Dřevěný podpalovač kostičky 28 ks
Kód: 2601752
Kód dod.: 473134
EAN: 8595009289690
 
41.90 Kč
1.5Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
PE-PO dřevěné podpalovací kostičky pro rychlé a pohodlné rozdělání ohně v krbu, kamnech i na grilu.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.