cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
PE-PO podpalovač z dřevité vlny 32 podpalů
Severochema Pe-Po®
PE-PO podpalovač z dřevité vlny 32 podpalů
Kód: 1710466
Kód dod.: 473119
EAN: 8595009289164
 
84.90 Kč
2.65Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Podpalovač z dřevité vlny pro použití v grilech, krbech, kamnech, kotlích a otevřených ohništích. Obsahuje pouze smotky dřevité vlny napuštěné parafínem.
Severochema technický líh 9 l
Severochema
Severochema technický líh 9 l
Kód: 31452
Kód dod.: 460465
EAN: 8595009240462
 
835 Kč
92.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je určen do lihových vařičů, pro technické účely, k ředění lihových nátěrových hmot a k čištění některých typů skvrn na textilu.
PE-PO zápalky, 95mm, 45 ks v krabičce
Severochema Pe-Po®
PE-PO zápalky, 95mm, 45 ks v krabičce
Kód: 2309328
Kód dod.: 990214
EAN: 8595009289614
 
39.90 Kč
0.89Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhé zápalky PE-PO o délce 95 mm jsou ideální pro bezpečné a pohodlné zapalování krbů, kamen, grilů, svíček nebo ohňů.
Laguna Chlor Šok dezinfekze do bazénu, 1 + 0,5 kg
Stachema - Laguna
Laguna Chlor Šok dezinfekze do bazénu, 1 + 0,5 kg
Kód: 2504678
Kód dod.: 676231
EAN: 8595039310531.
 
265 Kč
176.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Slouží jako dezinfekční přípravek pro celosezónní údržbu všech typů bazénů především pro jednorázovou, tedy „šokovou“ úpravu bazénové vody po napuštění nebo při silném znečištění. Likviduje řasy a baktérie.
BALTECH skalice modrá síran měďnatý, 1 kg
BALtech
BALTECH skalice modrá síran měďnatý, 1 kg
Kód: 2500875
Kód dod.: 667120
EAN: 8591235092004
 
254 Kč
254Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vhodné proti plísním na rostlinách, k impregnaci dřeva proti houbám.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Laguna Triplex Mini tablety 3v1, dezinfekce vločkování a proti řasám, 500 g
Stachema - Laguna
Laguna Triplex Mini tablety 3v1, dezinfekce vločkování a proti řasám, 500 g
Kód: 2504094
Kód dod.: 676195
EAN: 8595039306459
 
175 Kč
350Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek 3v1 zajišťuje dezinfekci bazénové vody pomocí pomalu se uvolňujícího chloru, prevenci proti tvorbě řas, napomáhá odstranění mikroskopických nečistot pomocí flokulace.
Probazen odstraňovač řas, 1 l
Probazen
Probazen odstraňovač řas, 1 l
Kód: 33024
Kód dod.: 676312
EAN: 8594019361266
 
162 Kč
162Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý nepěnivý algicidní přípravek proti vodním řasám. Obsah polymerní kvarterní amoniové soli.
Laguna ALG Blue odstraňovač řas do bazénu, 1 l
Stachema - Laguna
Laguna ALG Blue odstraňovač řas do bazénu, 1 l
Kód: 2503572
Kód dod.: 676181
EAN: 8595039302956
 
275 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek v kapalné formě k prevenci a likvidaci řas v bazénové vodě. Přípravek dávkujte do bazénu při zapnutém filtračním zařízení.
BALTECH čpavková voda 25 %, technická, 450 g
BALtech
BALTECH čpavková voda 25 %, technická, 450 g
Kód: 2501675
Kód dod.: 466146
EAN: 8591235076158
 
56.90 Kč
126.44Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čpavková voda se používá k čištění, leptání a dalším technickým účelům. Čpavková voda technická je roztok syntetického čpavku ve vodě.
Severochema technický benzín, čistič, k odmašťování, 700 ml
Severochema
Severochema technický benzín, čistič, k odmašťování, 700 ml
Kód: 61902
Kód dod.: 460131
EAN: 8595009240264
 
109 Kč
155.71Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek je určen k čištění kovových předmětů a textilií a k odmašťování.
Laguna Chlor Šok dezinfekze do bazénu, 1 kg
Stachema - Laguna
Laguna Chlor Šok dezinfekze do bazénu, 1 kg
Kód: 2503021
Kód dod.: 676230
EAN: 8595039302369
 
265 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Slouží jako dezinfekční přípravek pro celosezónní údržbu všech typů bazénů především pro jednorázovou, tedy „šokovou“ úpravu bazénové vody po napuštění nebo při silném znečištění. Likviduje řasy a baktérie.
Epolex 490 g/m² laminovací skelná tkanina, 0,5 m²
Epolex
Epolex 490 g/m² laminovací skelná tkanina, 0,5 m²
Kód: 2501783
Kód dod.: 502757
EAN: 8591235075045
 
79.90 Kč
159.8Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Epolex laminovací skelná tkanina se používá ve spojení s pryskyřicí EPOLEX k opravám laminátových předmětů. Skelné tkaniny se spolu s polyesterovými pryskyřicemi používají pro laminování.
PE-PO ethanol do biokrbů, 3 l
Severochema Pe-Po®
PE-PO ethanol do biokrbů, 3 l
Kód: 61596
Kód dod.: 460450
EAN: 8595009244316
 
342 Kč
114Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální palivo určené do krbů na bioethanol. Hoří přirozeným plamenem bez sazí a zápachu.
AKCE
BALbio bakterie pro úpravu dešťové vody 100 g
BALbio
BALbio bakterie pro úpravu dešťové vody 100 g
Kód: 2500576
Kód dod.: 625968
EAN: 8591235097535
 
79.90 Kč
799Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bakterie a enzymy které čistí dešťovou vodu a audržují jí bez zápachu. 100% organické a ekologické. Do 8 kubíků.
Laguna Chlor Šok dezinfekze do bazénu, 1 + 0,5 kg
Stachema - Laguna
Laguna Chlor Šok dezinfekze do bazénu, 1 + 0,5 kg
Kód: 2504678
Kód dod.: 676231
EAN: 8595039310531.
 
265 Kč
176.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Slouží jako dezinfekční přípravek pro celosezónní údržbu všech typů bazénů především pro jednorázovou, tedy „šokovou“ úpravu bazénové vody po napuštění nebo při silném znečištění. Likviduje řasy a baktérie.
BALTECH technický benzín P6402, 700 ml
BALtech
BALTECH technický benzín P6402, 700 ml
Kód: 2501035
Kód dod.: 460130
EAN: 8595073026924
 
99.90 Kč
142.71Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nízkovroucí hydrogenovaný benzín Benzín technický je určen k hrubému odmašťování zejména kovových předmětů, lze použít do zapalovačů a jako palivo do benzínových tlakových lamp.
AKCE
Solo DZ 100 zápalky do kapsy
Solo
Solo DZ 100 zápalky do kapsy
Kód: 2304865
Kód dod.: 990230
EAN: 8595025703774
 
8 Kč
0.08Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zápalky do kapsy, rastrové škrtátko, balení 36 krabiček. Průměrný obsah zápalek 100 ks v krabičce. Délka zápalky 55 mm.
AKCE
PE-PO tekutý podpalovač, 1 l
Severochema Pe-Po®
PE-PO tekutý podpalovač, 1 l
Kód: 41018
Kód dod.: 473132
EAN: 8595009241971
 
86.90 Kč
86.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý podpalovač k podpalování pevných hořlavých materiálů jako je dřevěné uhlí nebo brikety. Certifikováno pro použití v zahradních či jednorázových grilech.
Topekor ochrana ústředního topení, 500 ml
Topekor
Topekor ochrana ústředního topení, 500 ml
Kód: 01846
Kód dod.: 477125
EAN: 8594007011418
 
142 Kč
284Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BKP Topekor, prostředek pro ochranu ústředního topení proti korozi a usazování vodního kamene, 500 ml
BALTECH destilovaná voda, 5 l
BALtech
BALTECH destilovaná voda, 5 l
Kód: 2500038
Kód dod.: 483117
EAN: 8591235066746
 
54.90 Kč
10.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Destilovaná voda je určena pro technické účely např. do chladičů a akumulátoru aut, do napařovacích žehliček a zvlhčovačů vzduchu, fotografickou praxi.
BALTECH technický benzín P6402, plast 700 ml
BALtech
BALTECH technický benzín P6402, plast 700 ml
Kód: 2500036
Kód dod.: 460132
EAN: 8591235071054
 
95.90 Kč
137Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nízkovroucí hydrogenovaný benzín Benzín technický je určen k hrubému odmašťování zejména kovových předmětů, lze použít do zapalovačů a jako palivo do benzínových tlakových lamp.
BALTECH technický líh P6413, 9 l
BALtech
BALTECH technický líh P6413, 9 l
Kód: 2500847
Kód dod.: 460548
EAN: 8595073019544
 
725 Kč
80.56Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro technické účely, na brzdové soustavy nákladních automobilů, k odmašťování a odstraňování nečistot, k ředění lihových nátěrových hmot, k čištění a do lihových vařičů.
Laguna Quatro tablety multifunkční bazénová chemie, 1 kg
Stachema - Laguna
Laguna Quatro tablety multifunkční bazénová chemie, 1 kg
Kód: 2503686
Kód dod.: 676261
EAN: 8595039305704
 
299 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Víceúčelový přípravek určený k pravidelné dezinfekci bazénové vody, zabránění vzniku řas, odstranění nečistot pomocí flokulace a stabilizaci chloru.
Severochema technický líh 9 l
Severochema
Severochema technický líh 9 l
Kód: 31452
Kód dod.: 460465
EAN: 8595009240462
 
835 Kč
92.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je určen do lihových vařičů, pro technické účely, k ředění lihových nátěrových hmot a k čištění některých typů skvrn na textilu.
Probazen Projasňovač pro odstraňování zákalu, 1 l
Probazen
Probazen Projasňovač pro odstraňování zákalu, 1 l
Kód: 2103033
Kód dod.: 676322
EAN: 8594019367336
 
147 Kč
147Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý přípravek pro odstraňování zákalu. Dodává bazénové vodě jiskru a zvyšuje účinnost filtrace.
Laguna modrý šíp bazénová chemie, 1 kg
Stachema - Laguna
Laguna modrý šíp bazénová chemie, 1 kg
Kód: 2503133
Kód dod.: 676175
EAN: 8595039301393
 
315 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Laguna modrý šíp slouží k šokové dezinfekci bazénové vody s rychlým úbytkem přebytečného chloru z vody a možností koupání ve velmi krátké době po ošetření.
Chlór šok POOL Balance 2,2 Kg
Chlór šok POOL Balance 2,2 Kg
Kód: 2602048
Kód dod.: 676644
EAN: 8595039316113
 
389 Kč
176.82Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rozpustný přípravek pro intenzivní dezinfekci bazénové vody.
BALTECH technický benzínový čistič P6411, 400 ml
BALtech
BALTECH technický benzínový čistič P6411, 400 ml
Kód: 2504058
Kód dod.: 460102
EAN: 8595073017786
 
64.90 Kč
162.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je určen k hrubému odmašťování zejména kovových předmětů. Vysoce hořlavá kapalina a páry.
AKCE
Solo dřevitá vlna podpalovač svitky, 32 podpalů
Solo
Solo dřevitá vlna podpalovač svitky, 32 podpalů
Kód: 2505439
Kód dod.: 473094
EAN: 8595025708809
 
71 Kč
2.22Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
32 kusů dřevěných svitků s parafínem v praktickém mini balení. Průměrná délka hoření 6 – 8 minut.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.