cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Gastro Indonesia Charcoal dřevěné uhlí 10 kg
Neuvedeno
Gastro Indonesia Charcoal dřevěné uhlí 10 kg
Kód: 2602781
Kód dod.: 473256
EAN: 8594023430057
 
569 Kč
56.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiové dřevěné uhlí Gastro Indonesia Charcoal je vyrobeno z velmi tvrdých tropických dřevin pocházejících z Indonésie. Díky extra velkým kusům poskytuje dlouhotrvající, stabilní a intenzivní žár s minimálním množstvím popela.
PE-PO ethanol do biokrbů 1 l
Severochema Pe-Po®
PE-PO ethanol do biokrbů 1 l
Kód: 60140
Kód dod.: 460448
EAN: 8595009244309
 
129.90 Kč
129.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální palivo určené do krbů na bioethanol. Hoří přirozeným plamenem bez sazí a zápachu.
PE-PO teleskopický zapalovač
Severochema Pe-Po®
PE-PO teleskopický zapalovač
Kód: 2006034
Kód dod.: 990260
EAN: 8595009289362
 
24.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Plnitelný teleskopický zapalovač s regulací výšky plamene.
Laguna 6 v 1 Mini multifunkční tablety pro celosezónní údržbu vody v bazénu, 1 kg
Stachema - Laguna
Laguna 6 v 1 Mini multifunkční tablety pro celosezónní údržbu vody v bazénu, 1 kg
Kód: 2505508
Kód dod.: 676265
EAN: 8595039313549
 
305 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní víceúčelový přípravek (tableta 20 g) pro celosezónní průběžnou údržbu vody ve všech typech bazénů.
Laguna Zima pro zazimování bazénů, 1 l
Stachema - Laguna
Laguna Zima pro zazimování bazénů, 1 l
Kód: 2503165
Kód dod.: 676259
EAN: 8595039301027
 
245 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek v kapalné formě je určen pro zazimování bazénů. Působí proti tvorbě řas, bakterií a proti usazování tvrdosti v bazénové vodě.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
AKCE
Solo flexibilní zapalovač, 29 cm
Solo
Solo flexibilní zapalovač, 29 cm
Kód: 2505497
Kód dod.: 990251
EAN: 8595025705839
 
53 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální zapalovač s flexibilním krkem. Piezo plnitelný zapalovač s dětskou pojistkou.
Podpalovač SOLO dřevitá vlna svitky, 100 podpalů
Solo
Podpalovač SOLO dřevitá vlna svitky, 100 podpalů
Kód: 2505441
Kód dod.: 473096
EAN: 8595025709462
 
239 Kč
2.39Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
100 kusů dřevěných svitků s parafínem v praktickém mini balení. Průměrná délka hoření 10 – 12 minut.
Laguna chlorové tablety mini dezinfekce bazénové vody, 1 kg
Stachema - Laguna
Laguna chlorové tablety mini dezinfekce bazénové vody, 1 kg
Kód: 2503605
Kód dod.: 676221
EAN: 8595039302147
 
285 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Chlorové tablety slouží jako dezinfekční přípravek pro celosezónní údržbu vody ve všech typech bazénů. Zabraňuje tvorbě řas, likviduje bakterie.
AKCE
BALbio čistič jezírek, 100 g
BALbio
BALbio čistič jezírek, 100 g
Kód: 2501672
Kód dod.: 625976
EAN: 8591235067781
 
129 Kč
1 290Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bakterie do jezírka Balbio čistič jezírek likviduje organický sediment na dně jezírka a zároveň také organické nečistoty ve vodním sloupci.
Severochema Technický benzín, benzínový čistič, 180 ml
Severochema
Severochema Technický benzín, benzínový čistič, 180 ml
Kód: 04511
Kód dod.: 460026
EAN: 8595009240271
 
57.90 Kč
723.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je určen k čištění kovových předmětů a textilií, lze použít do zapalovačů. Nepoužívat jako palivo do vařičů a tlakových lamp!
AKCE
PE-PO dřevěný podpalovač 32 podpalů
Severochema Pe-Po®
PE-PO dřevěný podpalovač 32 podpalů
Kód: 2207426
Kód dod.: 473129
EAN: 8595009289645
 
23.90 Kč
0.75Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dřevěný podpalovač ve tvaru odlomitelných dílků. Obsahuje pouze lisované dřevěné piliny a parafín. Zajímavá alternativa ke klasickým pevným či tekutým podpalovačům.
AKCE
BALTECH kyselina chlorovodíková solná 31 %, 2 l
BALtech
BALTECH kyselina chlorovodíková solná 31 %, 2 l
Kód: 2501042
Kód dod.: 465122
EAN: 8591235074482
 
119 Kč
59.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se např. pro odstraňování vodního kamene, k čištění potrubí a odpadů. Základní chemická surovina pro obecně známé použítí.
Severochema technický líh, 500 ml
Severochema
Severochema technický líh, 500 ml
Kód: 2407090
Kód dod.: 460421
EAN: 8595009249908
Získáte 1 bodů
59.90 Kč
119.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je určen do lihových vařičů, pro technické účely, k ředění lihových nátěrových hmot a k čištění některých typů skvrn na textilu.
AKCE
BALhome Zapal To tekutý podpalovač, 1 l
BALhome
BALhome Zapal To tekutý podpalovač, 1 l
Kód: 2501636
Kód dod.: 473040
EAN: 8591235071481
 
89.90 Kč
89.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balhome Zapal To tekutý podpalovač je určený k podpalování pevných hořlavých materiálů jako je dřevěné uhlí. Hoří bez sazí a pachu. Vhodný pro použití v zahradních či jednorázových grilech.
AKCE
PE-PO zápalky, 55 mm,100 Ks
Severochema Pe-Po®
PE-PO zápalky, 55 mm,100 Ks
Kód: 1809013
Kód dod.: 990215
EAN: 8595009289256
 
6.90 Kč
0.07Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Větší domácnostní bezpečnostní zápalky dlouhé 55 mm vhodné pro každodenní využití.
BALTECH technický benzín P6402, plast 400 ml
BALtech
BALTECH technický benzín P6402, plast 400 ml
Kód: 2501493
Kód dod.: 460123
EAN: 8591235071047
 
69.90 Kč
174.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nízkovroucí hydrogenovaný benzín Benzín technický je určen k hrubému odmašťování zejména kovových předmětů, lze použít do zapalovačů a jako palivo do benzínových tlakových lamp.
BALTECH technický benzínový čistič P6411, 700 ml
BALtech
BALTECH technický benzínový čistič P6411, 700 ml
Kód: 2501036
Kód dod.: 460100
EAN: 8595073026955
 
87.90 Kč
125.57Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je určen k hrubému odmašťování zejména kovových předmětů. Vysoce hořlavá kapalina a páry.
Severochema technický líh, 1 l
Severochema
Severochema technický líh, 1 l
Kód: 60662
Kód dod.: 460433
EAN: 8595009249915
 
96.90 Kč
96.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je určen do lihových vařičů, pro technické účely, k ředění lihových nátěrových hmot a k čištění některých typů skvrn na textilu.
AKCE
Inhicor T přípravek k ochraně ústředního topení, 1 l
Inhicor
Inhicor T přípravek k ochraně ústředního topení, 1 l
Kód: 01844
Kód dod.: 477130
EAN: 8594001571116
 
249 Kč
249Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Inhicor T je nepěnivá protikorozní a protiúsadová přísada určená k ochraně vnitřních povrchů potrubních rozvodů, těles a armatur ústředního topení.
BALTECH kyselina chlorovodíková solná 31 %, 1 l
BALtech
BALTECH kyselina chlorovodíková solná 31 %, 1 l
Kód: 2501041
Kód dod.: 465120
EAN: 8591235074451
 
65.90 Kč
65.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se např. pro odstraňování vodního kamene, k čištění potrubí a odpadů. Základní chemická surovina pro obecně známé použítí.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.