cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
AKCE
Sanytol gel na ruce, 250 ml
Sanytol
Sanytol gel na ruce, 250 ml
Kód: 58705
Kód dod.: 789079
EAN: 3045206503006
 
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
SANYTOL gely pro okamžitou dezinfekci rukou jsou vhodné pro celou rodinu a lze je používat kdekoliv, kdykoliv, bez vody, mýdla a ručníku.
Dettol Citron a Limeta antibakteriální sprej na povrchy 500 ml
Dettol
Dettol Citron a Limeta antibakteriální sprej na povrchy 500 ml
Kód: 1809029
Kód dod.: 724144
EAN: 5900627074284
 
84.90 Kč
169.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Antibakteriální univerzální čistič ve spreji Dettol Citron a Limeta s objemem 500 ml ničí 99,9 % bakterií a virů.
AKCE
Sanytol Dezinfekce čistič na podlahy plochy 94% rostlinného původu, 1 l
Sanytol
Sanytol Dezinfekce čistič na podlahy plochy 94% rostlinného původu, 1 l
Kód: 2208171
Kód dod.: 700608
EAN: 8411660005151
 
82.90 Kč
82.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sanytol dezinfekční univerzální čistič podlahy a ploch čistí a odstraňuje mastnotu. Zahubí 99,9 % bakterií, mikrobů a virů, včetně viru chřipky typu A (H1N1), Herpes simplex, Aspergillus niger, Candida albicans.
Alpa konopný balzám, 250 ml
ALPA®
Alpa konopný balzám, 250 ml
Kód: 65449
Kód dod.: 812080
EAN: 8594001779628
 
124.90 Kč
499.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Masážní balzám s konopným olejem. Vhodný pro použití při chronickém onemocnění kloubů (artroza, artritida), svalů, šlach a vaziva (revmatismus).
Alpa koňský balzám hřejivý, 250 ml
ALPA®
Alpa koňský balzám hřejivý, 250 ml
Kód: 2600251
Kód dod.: 812053
EAN: 8594001779215
 
124.90 Kč
499.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa koňský balzám hřejivý je určen pro masáž pokožky namáhaných partií těla. Navozuje příjemný pocit prohřátí.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
AKCE
SAVO dezinfekce univerzální, rozprašovač, 500 ml
Savo®
SAVO dezinfekce univerzální, rozprašovač, 500 ml
Kód: 88071
Kód dod.: 700367
EAN: 8710908108419
 
53.90 Kč
107.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dezinfekce kuchyňských a koupelnových povrchů. Nastříkejte na čištěný povrch, nechte působit a setřete vlhkým hadříkem.
Fixaplast First Aid Kids mix náplastí, 24 ks
Fixaplast®
Fixaplast First Aid Kids mix náplastí, 24 ks
Kód: 2507489
Kód dod.: 905251
EAN: 8594027318221
 
29.90 Kč
1.25Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Klasická výborně přilnavá voděodpudivá náplast vhodná na drobné oděrky a odřeniny s veselými dětskými motivy.
Alpecin tonikum Coffein Liquid, 200 ml
Alpecin
Alpecin tonikum Coffein Liquid, 200 ml
Kód: 87964
Kód dod.: 856855
EAN: 4008666215109
 
319.90 Kč
1 599.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte silnější a zdravěji vypadající vlasy s kofeinovým šamponem, který účinně bojuje proti oslabení vlasových kořínků.
Cosmos Cover spray náplast ve spreji 30ml
Hartmann Cosmos®
Cosmos Cover spray náplast ve spreji 30ml
Kód: 2602584
Kód dod.: 905035
EAN: 6941094095548
 
169.90 Kč
5 663.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Cosmos Cover Spray je praktická tekutá náplast ve spreji, která během několika sekund vytvoří průhlednou voděodolnou ochranu drobných poranění.
Cosmos Cívková jemná náplast 2,5 cm × 5 m, 1 ks
Hartmann Cosmos®
Cosmos Cívková jemná náplast 2,5 cm × 5 m, 1 ks
Kód: 48315
Kód dod.: 905050
EAN: 4049500593977
 
34.90 Kč
6.98Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fixační náplast z netkaného textilu pro snadnou fixaci obvazů a obinadel.
Hansaplast náplast na kuří oka, 8 ks
Hansaplast
Hansaplast náplast na kuří oka, 8 ks
Kód: 31474
Kód dod.: 905218
EAN: 9005800386553
 
94.90 Kč
11.86Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pěnový kroužek náplasti Hansaplast na kuří oka zajišťuje okamžitou úlevu od tlaku a tření v postižené oblasti. Kyselina salicylová změkčuje ztvrdlé jádro kuřího oka (1 náplast obsahuje 0,04 g kyseliny salicylové).
Hansaplast Marvel náplasti, 20 ks
Hansaplast
Hansaplast Marvel náplasti, 20 ks
Kód: 2202243
Kód dod.: 905211
EAN: 4005900717672
 
59.90 Kč
3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dětské náplasti s motivy Marvel hrdinů. Voděodolné, šetrné k pokožce a bezbolestně se odstraňují.
AKCE
Sanytol gel na ruce, 500 ml
Sanytol
Sanytol gel na ruce, 500 ml
Kód: 89969
Kód dod.: 789077
EAN: 3045206618007
 
170 Kč
340Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
SANYTOL gely pro okamžitou dezinfekci rukou jsou vhodné pro celou rodinu a lze je používat kdekoliv, kdykoliv, bez vody, mýdla a ručníku.
Alpecin šampon Coffein C1, 250 ml
Alpecin
Alpecin šampon Coffein C1, 250 ml
Kód: 87962
Kód dod.: 856852
EAN: 4008666215154
 
224.90 Kč
899.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Obnovte přirozenou sílu a objem vašich vlasů s kofeinovým šamponem, který aktivně působí proti jejich vypadávání.
Herbavera Konopné psí sádlo s kafrem a bylinami, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Konopné psí sádlo s kafrem a bylinami, 200 ml
Kód: 2501856
Kód dod.: 812082
EAN: 8594009476802
 
79.90 Kč
399.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Masážní krém s obsahem vybraných bylin s výbornými účinky na uvolnění organismu. Jemná masáž na hrudníku a zádech zpříjemňuje dýchání při nachlazení, kašli a rýmě.
Cosmos Náplast Nna puchýře na patě 76 x 45 mm 5 ks
Hartmann Cosmos®
Cosmos Náplast Nna puchýře na patě 76 x 45 mm 5 ks
Kód: 2602586
Kód dod.: 905037
EAN: 4049500487498
 
69.90 Kč
13.98Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hydrokoloidní náplasti Cosmos na puchýře na patě přinášejí úlevu od bolesti, chrání puchýř před třením a podporují jeho rychlejší hojení.
Herbavera Slivovice mazání s konopím, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Slivovice mazání s konopím, 200 ml
Kód: 2202954
Kód dod.: 812073
EAN: 8594009476840
 
79.90 Kč
399.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Masáž slivovicovým mazáním má výborné účinky na uvolnění pohybového ústrojí. Slivovice doplněná účinkem kaštanu koňského, kostivalu a sedmi tajných bylin je pravým potěšením pro unavené tělo.
Sanytol dezinfekční osvěžovač vzduchu na povrchy a textil, květy, 300 ml
Sanytol
Sanytol dezinfekční osvěžovač vzduchu na povrchy a textil, květy, 300 ml
Kód: 85592
Kód dod.: 724134
EAN: 3045206394406
 
99.90 Kč
333Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zahubí 99,9 % bakterií, plísní a virů, včetně viru chřipky typu A (H1N1). Vyčistí vzduch a vydezinfikuje povrchy v jednom jediném kroku.
Cosmos Cívková pevná náplast 2,5 cm × 5 m, 1 ks
Hartmann Cosmos®
Cosmos Cívková pevná náplast 2,5 cm × 5 m, 1 ks
Kód: 48317
Kód dod.: 905048
EAN: 4049500593953
 
34.90 Kč
6.98Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fixační náplast z netkaného textilu pro snadnou fixaci obvazů a obinadel.
Cosmos voděodolná náplast velikost 2, balení 20 ks
Hartmann Cosmos®
Cosmos voděodolná náplast velikost 2, balení 20 ks
Kód: 45268
Kód dod.: 905002
EAN: 4052199532127
 
44.90 Kč
2.25Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Voděodolná náplast pro všechny situace (odolná vůči vodě, vlhkosti a nečistotě). Náplast odolná vodě v praktických velikostech. Prodyšná a nedráždí pokožku.
AKCE
Sanytol dezinfekční čistič na koupelny a vodní kámen, 500 ml
Sanytol
Sanytol dezinfekční čistič na koupelny a vodní kámen, 500 ml
Kód: 58354
Kód dod.: 716340
EAN: 3045206393003
 
82.90 Kč
165.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odstraňuje vodní kámen a dodává povrchům lesk. Proti plísním. Hloubková dezinfekce. Šetrný k povrchům. Nezanechává šmouhy.
Alpa Luna Lopuchová bylinná vlasová voda, 120 ml
ALPA® Luna
Alpa Luna Lopuchová bylinná vlasová voda, 120 ml
Kód: 11489
Kód dod.: 856017
EAN: 85922143
 
36.90 Kč
307.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extrakt lopuchového kořene je bohatý zejména na sliz, třísloviny a minerální látky. Má příznivý vliv proti vypadávání vlasů a snižuje tvorbu lupů.
Hansaplast náplast na prsty, 16 ks
Hansaplast
Hansaplast náplast na prsty, 16 ks
Kód: 2202242
Kód dod.: 905204
EAN: 9005800222387
 
59.90 Kč
3.74Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hansaplast náplast na prsty účinně chrání rány na prstech i kloubech. Náplast o rozměrech 120 x 19mm lze 2x ovinout kolem prstu či kloubu. Spolehlivě přilne na pokožku, je prodyšná. Ideálně se přizpůsobuje pohybu.
AKCE
Sanytol dezinfekce na prádlo, 1,5 l
Sanytol
Sanytol dezinfekce na prádlo, 1,5 l
Kód: 2105247
Kód dod.: 764990
EAN: 3045206360807
 
174.90 Kč
116.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je ideální pro sportovní oblečení, spodní prádlo, bytový textil (hadry na podlahu, utěrky, ručníky atd.), textil, který se dostává do kontaktu se zvířaty, ložní prádlo pacientů apod.
AKCE
Dezipower dezinfekční čistič 750 ml
Dezipower
Dezipower dezinfekční čistič 750 ml
Kód: 2303810
Kód dod.: 700507
EAN: 8594158940056
 
62.90 Kč
83.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný dezinfekční čistič DEZIPOWER bez chlóru s příjemnou vůní pro bezpečnou a voňavou domácnost.
AKCE
Green Pharmacy šampon proti vypadávání vlasů s lopuchem a pšenicí 350 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy šampon proti vypadávání vlasů s lopuchem a pšenicí 350 ml
Kód: 1810772
Kód dod.: 845730
EAN: 8588006037999
 
58 Kč
165.71Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Green Pharmacy šampon proti vypadávání vlasů s lopuchem a pšenicí je určen pro jemné, ale účinné mytí vlasů se speciálním účinkem na posílení vlasových kořínků a snížení nadměrného vypadávání vlasů.
Matopat Náplast SAFARI 12 ks
TZMO - Matopat
Matopat Náplast SAFARI 12 ks
Kód: 2407184
Kód dod.: 905228
EAN: 5900516105778
 
29.90 Kč
2.49Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Matopat SAFARI – hravé náplasti s veselými motivy, které chrání rány a zpříjemní hojení malým dobrodruhům!
Alpecin kofeinový šampon Sport, 250 ml
Alpecin
Alpecin kofeinový šampon Sport, 250 ml
Kód: 102280
Kód dod.: 856857
EAN: 4008666217660
 
224.90 Kč
899.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Oživte své vlasy kofeinovým šamponem, který napomáhá jejich přirozenému růstu a posiluje vlasové kořínky.
Peha-fix elastické fixační obinadlo, 12 cm × 4 m
Hartmann
Peha-fix elastické fixační obinadlo, 12 cm × 4 m
Kód: 2505485
Kód dod.: 905149
EAN: 4052199286921
 
15.90 Kč
3.98Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Super-elastické fixační obinadlo jemné a prodyšné, určeno k fixacím všeho druhu, obzvlášť v oblasti kloubů a na kónických a oblých částech těla.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.