cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Tatrachema Krezosan Fresh plus dezinfekční prostředek, 950 ml
Tatrachema Krezosan
Tatrachema Krezosan Fresh plus dezinfekční prostředek, 950 ml
Kód: 01979
Kód dod.: 724040
EAN: 8585003910157
 
94.90 Kč
99.89Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistič na veřejné hygienické a zdravotnické prostory, všechny druhy podlah, chodby, WC, atd.
AKCE
Sanytol gel na ruce, 500 ml
Sanytol
Sanytol gel na ruce, 500 ml
Kód: 89969
Kód dod.: 789077
EAN: 3045206618007
 
170 Kč
340Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
SANYTOL gely pro okamžitou dezinfekci rukou jsou vhodné pro celou rodinu a lze je používat kdekoliv, kdykoliv, bez vody, mýdla a ručníku.
Real Chlorax Gel Plus gelový dezinfekční a bělící prostředek, 550 g
Zenit Real
Real Chlorax Gel Plus gelový dezinfekční a bělící prostředek, 550 g
Kód: 2109038
Kód dod.: 724062
EAN: 8594004372215
 
54.90 Kč
99.82Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gelový dezinfekční a bělící prostředek zničí bakterie, viry, kvasinky a plísně
Arnika Bylinný krém s léčivou rostlinou arnikou, 50 g
Karlovarská kosmetika® Arnika®
Arnika Bylinný krém s léčivou rostlinou arnikou, 50 g
Kód: 10617
Kód dod.: 822002
EAN: 8594910012021
 
89.90 Kč
1 798Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bylinný krém s obsahem výtažku léčivých rostlin Arniky horské, Řepíku lékařského, Tymiánu obecného, Rozmarýnu lékařského a Blahovičníku.
Herbavera Koňský hřejivý balzám, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Koňský hřejivý balzám, 200 ml
Kód: 2504759
Kód dod.: 812072
EAN: 8594009476833
 
79.90 Kč
399.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Masáž koňským hřejivým balzámem má výborné účinky na uvolnění a prohřátí pohybového ústrojí. Aktivní látky kafr, capsaicin a skořice silně prokrvují pokožku a dochází k jejímu intenzivnímu prohřátí.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Sanytol gel na ruce, 75 ml
Sanytol
Sanytol gel na ruce, 75 ml
Kód: 2103266
Kód dod.: 789078
EAN: 3045206502009
 
69.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
SANYTOL gely pro okamžitou dezinfekci rukou jsou vhodné pro celou rodinu a lze je používat kdekoliv, kdykoliv, bez vody, mýdla a ručníku.
Matopat Soft náplast, 6 cm × 50 cm
TZMO - Matopat
Matopat Soft náplast, 6 cm × 50 cm
Kód: 1802570
Kód dod.: 905220
EAN: 5900516894139
 
34.90 Kč
69.8Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náplast role 6 × 50 cm, pro citlivou pokožku, absorpční ochraná vložka. Náplast z netkané textilie je opatřena polštářkem s absorpční vložkou a můžete si ji stříhat podle potřeby na různě velkou šíři.
Hansaplast Sensitive náplast, 20 ks
Hansaplast
Hansaplast Sensitive náplast, 20 ks
Kód: 2202246
Kód dod.: 905203
EAN: 9005800344812
 
59.90 Kč
3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hansaplast Sensitive zajistí pevnou fixaci pro citlivou pokožku. Je hypoalergenní, prodyšný materiál dovoluje pokožce dýchat. Účinně chrání před nečistotami.
Savo Profi Original 15 kg
Savo®
Savo Profi Original 15 kg
Kód: 02028
Kód dod.: 724073
EAN: 8594005390966
 
609.90 Kč
40.66Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný přípravek na dezinfekci vody (bazény, studny) a povrchů. Spolehlivě likviduje bakterie, viry, řasy a houby.
Bella Cotton Vata obvazová bavlněná, 100 g
TZMO - Bella Happy
Bella Cotton Vata obvazová bavlněná, 100 g
Kód: 2504901
Kód dod.: 902055
EAN: 5900516400019
 
34.90 Kč
349Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bavlněná vata Bella Cotton je vyrobena ze 100% přírodní bavlny. Balena je ve fóliovém obalu s uzavíráním typu "flip-top", které umožňuje opakované otevírání a zavírání.
Hartmann obinadlo hydrofilní sterilní, 8 cm × 4 m
Hartmann
Hartmann obinadlo hydrofilní sterilní, 8 cm × 4 m
Kód: 92881
Kód dod.: 905155
EAN: 4052199736877
 
14.90 Kč
3.73Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hydrofilní elastické sterilní obinadlo vhodné k fixaci krytí ran.
Cosmos klasická náplast voděodolná, 6 cm × 1 m
Hartmann Cosmos®
Cosmos klasická náplast voděodolná, 6 cm × 1 m
Kód: 93541
Kód dod.: 905027
EAN: 4052199232706
 
29.90 Kč
29.9Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Klasická voděodolná pevná textilní náplast z odolného materiálu na ošetření drobných poranění. Vyvinuty speciálně pro ošetřování drobných poranění.
AKCE
Sanytol tekuté mýdlo kuchyně, 250 ml
Sanytol
Sanytol tekuté mýdlo kuchyně, 250 ml
Kód: 67736
Kód dod.: 789056
EAN: 3045206501309
 
49.90 Kč
199.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sanytol s esenciálními oleji z grapefruitu a citrónu, které odstraní zápach a pronikavé kuchyňské pachy. Odborník na dezinfekci bez chlóru. Delikátní a jemné složení vhodné i pro citlivou pokožku malých dětí.
Alpa konopný balzám, 250 ml
ALPA®
Alpa konopný balzám, 250 ml
Kód: 65449
Kód dod.: 812080
EAN: 8594001779628
 
124.90 Kč
499.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Masážní balzám s konopným olejem. Vhodný pro použití při chronickém onemocnění kloubů (artroza, artritida), svalů, šlach a vaziva (revmatismus).
Sanytol Dezinfekce čistič podlahy & plochy, 1 l + univerzální čistič, 500 ml
Sanytol
Sanytol Dezinfekce čistič podlahy & plochy, 1 l + univerzální čistič, 500 ml
Kód: 2205319
Kód dod.: 700593
EAN: 8595059709353
 
149.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odstraňuje: Pseudomonas aeruginosa, Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Enterococcus hirae, Candida albicans, Aspergullus niger, Candida albicans, Simplex herpes virus, Influenza A virus...
Hansaplast Zvířátka náplast, 20 ks
Hansaplast
Hansaplast Zvířátka náplast, 20 ks
Kód: 2202241
Kód dod.: 905206
EAN: 4005800258886
 
59.90 Kč
3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dětská náplast Hansaplast s motivy zvířátek je bezbolestně snímatelná. Šetrné k dětské pokožce.
Matopat Universal náplasti univerzální s polštářkem, 20 ks
TZMO - Matopat
Matopat Universal náplasti univerzální s polštářkem, 20 ks
Kód: 2602409
Kód dod.: 905221
EAN: 5900516894054
 
34.90 Kč
1.75Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Chrání před vodou a nečistotami. Univerzální náplasti s polštářkem. Náplast sada 20 ks, 5 velikostí, absorpční ochranná vložka, polštářek se savou vložkou.
Cosmos Aqua, náplast do vody, 10 kusů v balení
Hartmann Cosmos®
Cosmos Aqua, náplast do vody, 10 kusů v balení
Kód: 90245
Kód dod.: 905012
EAN: 4052199532295
 
44.90 Kč
4.49Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
COSMOS AQUA náplast do vody 10 kusů jsou vodotěsné, transparentní dělené náplasti pro diskrétní a optimální ošetření drobných poranění. Jsou vhodné při menších úrazech při koupání. Jsou prodyšné, neslepují se s ránou a šetrné k pokožce díky hypoalerg
AKCE
Sanytol dezinfekce na prádlo, 500 ml
Sanytol
Sanytol dezinfekce na prádlo, 500 ml
Kód: 63038
Kód dod.: 765004
EAN: 3045200760009
 
74.90 Kč
149.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je ideální pro sportovní oblečení, spodní prádlo, bytový textil (hadry na podlahu, utěrky, ručníky atd.), textil, který se dostává do kontaktu se zvířaty, ložní prádlo pacientů apod.
BIO BIONE Cannabis Bylinný balzám FORTE 200 ml
BC Bione Cosmetics
BIO BIONE Cannabis Bylinný balzám FORTE 200 ml
Kód: 2508561
Kód dod.: 812092
EAN: 8595061615819
 
94.90 Kč
474.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koncentrovaný masážní emulgel přináší intenzivní bylinnou péči a rychlý pocit úlevy namáhaným svalům, kloubům a nohám.
Cosmos dětská náplast Jungle ve tvaru zvířátek, 12 ks
Hartmann Cosmos®
Cosmos dětská náplast Jungle ve tvaru zvířátek, 12 ks
Kód: 2603200
Kód dod.: 905032
EAN: 6941558064059
 
79.90 Kč
6.66Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dětské náplasti Cosmos Jungle ve veselých tvarech zvířátek šetrně chrání drobná poranění a díky měkkému, pružnému a prodyšnému materiálu jsou příjemné pro dětskou pokožku.
Plantur 39 Fyto-kofeinový šampon pro jemné a lámavé vlasy, 250 ml
Plantur
Plantur 39 Fyto-kofeinový šampon pro jemné a lámavé vlasy, 250 ml
Kód: 94540
Kód dod.: 856863
EAN: 4008666700124
 
329.90 Kč
1 649.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Plantur 39 Fyto-kofeinový šampon – posiluje jemné a lámavé vlasy, podporuje růst a dodává objem.
Cosmos Cívková pevná náplast 1,25 cm × 5 m, 1 ks
Hartmann Cosmos®
Cosmos Cívková pevná náplast 1,25 cm × 5 m, 1 ks
Kód: 48316
Kód dod.: 905049
EAN: 4049500593946
 
29.90 Kč
5.98Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fixační náplast z netkaného textilu pro snadnou fixaci obvazů a obinadel.
Peha-fix elastické fixační obinadlo, 8 cm × 4 m
Hartmann
Peha-fix elastické fixační obinadlo, 8 cm × 4 m
Kód: 2505484
Kód dod.: 905147
EAN: 4052199286846
 
11.90 Kč
2.98Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Super-elastické fixační obinadlo jemné a prodyšné, určeno k fixacím všeho druhu, obzvlášť v oblasti kloubů a na kónických a oblých částech těla.
AKCE
Savo dezinfekce a čistič na podlahy Citrón 1 l
Savo®
Savo dezinfekce a čistič na podlahy Citrón 1 l
Kód: 2402867
Kód dod.: 700361
EAN: 8720181409042
 
74.90 Kč
74.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální přípravek, který je skvělým řešením pro každodenní účinnou dezinfekci.
Real Chlorax Gel Plus gelový dezinfekční a bělící prostředek, 550 g
Zenit Real
Real Chlorax Gel Plus gelový dezinfekční a bělící prostředek, 550 g
Kód: 2109038
Kód dod.: 724062
EAN: 8594004372215
 
54.90 Kč
99.82Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gelový dezinfekční a bělící prostředek zničí bakterie, viry, kvasinky a plísně
Herbavera Hadí mazání s konopím a kaštanem, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Hadí mazání s konopím a kaštanem, 200 ml
Kód: 2501855
Kód dod.: 812066
EAN: 8594009476864
 
79.90 Kč
399.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hadí mazání na masáž kloubů, zad a svalů s konopím, kaštanem a syntetickým jedem chřestýšovce.
Domestos Professional Pine Fresh čisticí a dezinfekční přípravek, 5 l
Domestos
Domestos Professional Pine Fresh čisticí a dezinfekční přípravek, 5 l
Kód: 2001938
Kód dod.: 717115
EAN: 7615400813742
 
279.90 Kč
55.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Domestos Professional Pine Fresh je čisticí a dezinfekční přípravek pro hygienu povrchů. Vhodný pro každodenní úklid v domácnostech i provozech.
Primeros Intime těhotenský test DipStick s kalíšky, 2 ks
Primeros®
Primeros Intime těhotenský test DipStick s kalíšky, 2 ks
Kód: 2505459
Kód dod.: 926036
EAN: 8594068384018
 
39.90 Kč
19.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Slouží pro detekci raného stadia těhotenství na základně přítomnosti lidského hormonu choriongonadotropinu (hCG) v moči, který je produkován tělem během těhotenství.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.