cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Tatrachema Krezosan Fresh plus dezinfekční prostředek, 950 ml
Tatrachema Krezosan
Tatrachema Krezosan Fresh plus dezinfekční prostředek, 950 ml
Kód: 01979
Kód dod.: 724040
EAN: 8585003910157
 
94.90 Kč
99.89Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistič na veřejné hygienické a zdravotnické prostory, všechny druhy podlah, chodby, WC, atd.
AKCE
Sanytol gel na ruce, 500 ml
Sanytol
Sanytol gel na ruce, 500 ml
Kód: 89969
Kód dod.: 789077
EAN: 3045206618007
 
170 Kč
340Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
SANYTOL gely pro okamžitou dezinfekci rukou jsou vhodné pro celou rodinu a lze je používat kdekoliv, kdykoliv, bez vody, mýdla a ručníku.
Real Chlorax Gel Plus gelový dezinfekční a bělící prostředek, 550 g
Zenit Real
Real Chlorax Gel Plus gelový dezinfekční a bělící prostředek, 550 g
Kód: 2109038
Kód dod.: 724062
EAN: 8594004372215
 
54.90 Kč
99.82Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gelový dezinfekční a bělící prostředek zničí bakterie, viry, kvasinky a plísně
Arnika Bylinný krém s léčivou rostlinou arnikou, 50 g
Karlovarská kosmetika® Arnika®
Arnika Bylinný krém s léčivou rostlinou arnikou, 50 g
Kód: 10617
Kód dod.: 822002
EAN: 8594910012021
 
89.90 Kč
1 798Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bylinný krém s obsahem výtažku léčivých rostlin Arniky horské, Řepíku lékařského, Tymiánu obecného, Rozmarýnu lékařského a Blahovičníku.
Herbavera Koňský hřejivý balzám, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Koňský hřejivý balzám, 200 ml
Kód: 2504759
Kód dod.: 812072
EAN: 8594009476833
 
79.90 Kč
399.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Masáž koňským hřejivým balzámem má výborné účinky na uvolnění a prohřátí pohybového ústrojí. Aktivní látky kafr, capsaicin a skořice silně prokrvují pokožku a dochází k jejímu intenzivnímu prohřátí.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
AKCE
Sanytol Dezinfekce Maxi jednorázové čistící utěrky, 36 ks
Sanytol
Sanytol Dezinfekce Maxi jednorázové čistící utěrky, 36 ks
Kód: 55264
Kód dod.: 709623
EAN: 3045206312257
 
77.90 Kč
2.16Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Utěrky čistí a dezinfikují plochy. Preventivním a pravidelným používáním docílíte kontroly a regulování výskytu mikrobů v domácnosti.
SAVO dezinfekce a čistič na podlahy Levandule, 1 l
Savo®
SAVO dezinfekce a čistič na podlahy Levandule, 1 l
Kód: 2400154
Kód dod.: 700360
EAN: 8720181409035
 
89.90 Kč
89.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Savo dezinfekce a čistič na podlahy Levandule je univerzální přípravek, který je skvělým řešením pro každodenní účinnou dezinfekci a zároveň zajišťuje, aby váš dům a rodina byly chráněny před nečistotami a choroboplodnými zárodky.
Hartmann obvazová vata směs, 200 g
Hartmann
Hartmann obvazová vata směs, 200 g
Kód: 21661
Kód dod.: 902012
EAN: 4046871010003
 
64.90 Kč
324.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Neskládaná (ve formě směsi) obvazová vata vyrobena ze směsi bavlny a viskózy.
Hartmann obvazová vata, 50 g
Hartmann
Hartmann obvazová vata, 50 g
Kód: 21657
Kód dod.: 902010
EAN: 4049500927895
 
29.90 Kč
598Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Skládaná obvazová vata vyrobena ze směsi bavlny a viskózy.
AKCE
SAVO dezinfekční sprej do koupelny, 700 ml
Savo®
SAVO dezinfekční sprej do koupelny, 700 ml
Kód: 2309655
Kód dod.: 700355
EAN: 8720181300424
 
79.90 Kč
114.14Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
SAVO dezinfekční sprej do koupelny efektivně odstraní vodní kámen* a mýdlové skvrny ze všech omyvatelných povrchů v koupelně. Snadno se oplachuje a důkladně odstraní až 99,9 % bakterií a virů**.
AKCE
Sanytol dezinfekční univerzální čistič na podlahy a plochy, vůně eukalyptus, 1 l
Sanytol
Sanytol dezinfekční univerzální čistič na podlahy a plochy, vůně eukalyptus, 1 l
Kód: 55071
Kód dod.: 700592
EAN: 3045206312202
 
59.90 Kč
59.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální použití vhodné pro podlahy, koupelny, pracovní plochy aj. Bez chlóru. Nezanechává skvrny. Šetrný k povrchům. Dermatologicky testováno. Vůně eukalyptu.
Domestos Power Fresh Lime Fresh WC gel, 700 ml
Domestos
Domestos Power Fresh Lime Fresh WC gel, 700 ml
Kód: 2305900
Kód dod.: 717121
EAN: 8720182431219
 
59.90 Kč
85.57Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný dezinfekční WC gel likviduje 99,99 % bakterií a virů, odstraňuje zašlou špínu a vodní kámen a zanechává toaletu čistou a voňavou.
SAVO Original 1,2 l
Savo®
SAVO Original 1,2 l
Kód: 2001806
Kód dod.: 724069
EAN: 8710522604991
 
54.90 Kč
45.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý dezinfekční přípravek účinný přípravek na dezinfekci vody (bazény, studny) a povrchů. Odstraňuje až 99,9 % bakterií a virů.
SAVO Original dezinfekce, 4 kg
Savo®
SAVO Original dezinfekce, 4 kg
Kód: 2001742
Kód dod.: 724071
EAN: 8710522605066
 
169.90 Kč
42.48Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Savo Original tekutý dezinfekční přípravek - účinný na dezinfekci užitkové vody (bazény, studny) a povrchů.
Plantur 39 Kofeinový balzám pro jemné a lámavé vlasy, 150 ml
Plantur
Plantur 39 Kofeinový balzám pro jemné a lámavé vlasy, 150 ml
Kód: 1703909
Kód dod.: 856865
EAN: 4008666701534
 
239.90 Kč
1 599.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Plantur 39 Kofeinový balzám – péče pro jemné a oslabené vlasy s kofeinem a posilujícími látkami.
Hansaplast Universal voděodolná náplast, 40 ks
Hansaplast
Hansaplast Universal voděodolná náplast, 40 ks
Kód: 32173
Kód dod.: 905202
EAN: 4005800239298
 
59.90 Kč
1.5Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hansaplast Universal je voděodolná náplast na ochranu drobných ran a odřenin. Je spolehlivá a dokonale přilnavá. Pokožce nebrání v aktivním dýchání.
Alpecin šampon na vlasy Coffein C1 Black Edition, 250 ml
Alpecin
Alpecin šampon na vlasy Coffein C1 Black Edition, 250 ml
Kód: 2108402
Kód dod.: 856850
EAN: 4008666220202
 
224.90 Kč
899.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Probuď své vlasy k životu s kofeinovým šamponem, který posiluje kořínky a podporuje růst vlasů přímo od základu.
Alpa koňský balzám hřejivý, 250 ml
ALPA®
Alpa koňský balzám hřejivý, 250 ml
Kód: 2600251
Kód dod.: 812053
EAN: 8594001779215
 
124.90 Kč
499.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa koňský balzám hřejivý je určen pro masáž pokožky namáhaných partií těla. Navozuje příjemný pocit prohřátí.
AKCE
Sanytol gel na ruce, 250 ml
Sanytol
Sanytol gel na ruce, 250 ml
Kód: 58705
Kód dod.: 789079
EAN: 3045206503006
 
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
SANYTOL gely pro okamžitou dezinfekci rukou jsou vhodné pro celou rodinu a lze je používat kdekoliv, kdykoliv, bez vody, mýdla a ručníku.
Cosmos Aqua Fun dětská voděodolná náplast 12 ks
Hartmann Cosmos®
Cosmos Aqua Fun dětská voděodolná náplast 12 ks
Kód: 2508303
Kód dod.: 905030
EAN: 4052199601335
 
49.90 Kč
4.16Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Cosmos Aqua Fun dětské náplasti jsou ideální pro malé aktivní děti, které si rády hrají ve vodě.
Hansaplast náplasti Flexible Elastic XL 10 ks
Hansaplast
Hansaplast náplasti Flexible Elastic XL 10 ks
Kód: 2402123
Kód dod.: 905187
EAN: 9005800357478
 
79.90 Kč
7.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pružné a vodu odpuzující náplasti na překrytí a ochranu středních až větších ran.
Cosmos náplasti s aloe vera 1,9 x 7,2 cm, 20 ks
Hartmann Cosmos®
Cosmos náplasti s aloe vera 1,9 x 7,2 cm, 20 ks
Kód: 2508299
Kód dod.: 905028
EAN: 8057018293742
 
74.90 Kč
3.75Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Cosmos náplasti s aloe vera jsou ideální pro každodenní ošetření drobných poranění, odřenin a řezných ranků.
Alpa Aviril dětský krém, 50 ml
ALPA® Aviril®
Alpa Aviril dětský krém, 50 ml
Kód: 09191
Kód dod.: 821162
EAN: 8594001773923
 
44.90 Kč
898Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa ochranný dětský krém na opruzeniny s vysokým obsahem oxidu zinečnatého v kvalitním krémovém základu.
Cosmos klasická netkaná náplast, 6 cm × 1 m
Hartmann Cosmos®
Cosmos klasická netkaná náplast, 6 cm × 1 m
Kód: 93542
Kód dod.: 905026
EAN: 4052199232645
 
29.90 Kč
29.9Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pevná textilní náplast z odolného materiálu na ošetření drobných poranění. Vyvinuty speciálně pro ošetřování drobných poranění.
Herbavera žilní mazání s konopím a legactifem, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera žilní mazání s konopím a legactifem, 200 ml
Kód: 2501858
Kód dod.: 812062
EAN: 8594009476901
 
79.90 Kč
399.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Žilní mazání na masáž pokožky a svalů oteklých a unavených nohou s LEGACTIFEM, kaštanem a kostivalem.
Hartmann obinadlo hydrofilní sterilní, 6 cm × 4 m
Hartmann
Hartmann obinadlo hydrofilní sterilní, 6 cm × 4 m
Kód: 92882
Kód dod.: 905154
EAN: 4052199736785
 
14.90 Kč
3.73Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hydrofilní elastické sterilní obinadlo vhodné k fixaci krytí ran.
Hansaplast Sensitive Kids dětské náplasti pro citlivou pokožku, 10 ks
Hansaplast
Hansaplast Sensitive Kids dětské náplasti pro citlivou pokožku, 10 ks
Kód: 2202248
Kód dod.: 905198
EAN: 9005800339733
 
59.90 Kč
5.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dětské náplasti pro citlivou pokožku s různými motivy zvířátek 1 m x 6 cm.
Savo Profi na podlahy a povrchy Lemongrass - citronová tráva, 5 kg
Savo®
Savo Profi na podlahy a povrchy Lemongrass - citronová tráva, 5 kg
Kód: 1905519
Kód dod.: 700374
EAN: 8594005392892
 
304.90 Kč
60.98Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Savo na podlahy a povrchy je přípravek ke každodennímu úklidu ploch v kancelářích, školách a školkách, zdravotnických zařízeních atd. Odstraňuje mastnotu a zaschlou špínu.
AKCE
Sanytol tekuté mýdlo Purifiant, 250 ml
Sanytol
Sanytol tekuté mýdlo Purifiant, 250 ml
Kód: 1911582
Kód dod.: 789054
EAN: 3045206501804
 
49.90 Kč
199.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sanytol mýdlo vám dopřeje svěžest a jemnou vůni díky obsahu výtažků z lípy a šalvěje. Mýdlo Purifiant odstraní 99,9 % virů, bakterií a mikrobů.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.