cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Alpa Francovka, 160 ml
ALPA® Francovka
Alpa Francovka, 160 ml
Kód: 10613
Kód dod.: 829003
EAN: 85911093
 
44.90 Kč
280.63Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Obsahuje 60 % alkoholu, lihový roztok přírodních rostlinných silic a některých jejich obsahových látek (mentolu, linaloolu, nerolu aj.).
AKCE
Sanytol tekuté mýdlo vyživující, 250 ml
Sanytol
Sanytol tekuté mýdlo vyživující, 250 ml
Kód: 80105
Kód dod.: 789058
EAN: 3045206501408
 
49.90 Kč
199.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sanytol mýdlo s účinkem proti virům a bakteriím obsahuje výtažky z mandlového mléka a mateří kašičky pro regeneraci pokožky.
SAVO dezinfekce Prim Svěží vůně, 1,2 l
Savo®
SAVO dezinfekce Prim Svěží vůně, 1,2 l
Kód: 2002751
Kód dod.: 724077
EAN: 8710522605042
 
59.90 Kč
49.92Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální čistič, vhodný i do domácnosti s domácími zvířaty. Spolehlivě likviduje 99,9% bakterií, virů, kvasinek a plísní.
AKCE
SAVO Univerzální dezinfekce sprej, 700 ml
Savo®
SAVO Univerzální dezinfekce sprej, 700 ml
Kód: 2402101
Kód dod.: 700390
EAN: 8720181405785
 
79.90 Kč
114.14Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dezinfekční čisticí sprej s praktickým rozprašovačem se hodí do domácnosti i na pracoviště.
Primeros Intime těhotenský test MidStream, 1 ks
Primeros®
Primeros Intime těhotenský test MidStream, 1 ks
Kód: 2506422
Kód dod.: 926037
EAN: 8594068384025
 
94.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
intime těhotenský test MidStream, 1 ks zdravotnický prostředek
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Matopat Happy náplasti pro děti, 12 ks
TZMO - Matopat
Matopat Happy náplasti pro děti, 12 ks
Kód: 2602411
Kód dod.: 905223
EAN: 5900516894078
 
34.90 Kč
2.91Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barevné náplasti s polštářkem, chrání před vodou a zašpiněním. Matopat Happy jsou barevné náplasti pro děti i dospělé, elastický mikroporézní povrch umožňuje pokožce dýchat.
COSMOS Bezbolestný sprej na rány 50 ml
Hartmann Cosmos®
COSMOS Bezbolestný sprej na rány 50 ml
Kód: 2602585
Kód dod.: 905036
EAN: 4250108374824
 
199.90 Kč
3 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Cosmos Bezbolestný sprej na rány je šetrný sprej pro bezbolestné čištění a ochranu ran, který podporuje jejich přirozené hojení.
Hansaplast Junior Frozen dětské náplasti s polštářkem, 20 ks
Hansaplast
Hansaplast Junior Frozen dětské náplasti s polštářkem, 20 ks
Kód: 1802711
Kód dod.: 905214
EAN: 4005800187834
 
59.90 Kč
3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dětské náplasti s různými motivy z Disney Ledového království. Bezbolestně snímatelné a šetrné k dětské pokožce. Použité barvy jsou pro děti bezpečné.
Hansaplast Universal voděodolná náplast, 20 ks
Hansaplast
Hansaplast Universal voděodolná náplast, 20 ks
Kód: 2202260
Kód dod.: 905209
EAN: 4005800239434
 
49.90 Kč
2.5Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hansaplast Universal je voděodolná náplast na ochranu drobných ran a odřenin. Je spolehlivá a dokonale přilnavá. Pokožce nebrání v aktivním dýchání.
AKCE
Sanytol dezinfekční odstraňovač skvrn na barevné prádlo, 450 g
Sanytol
Sanytol dezinfekční odstraňovač skvrn na barevné prádlo, 450 g
Kód: 77563
Kód dod.: 769230
EAN: 3045206382007
 
129.90 Kč
288.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Práškový dezinfekční prostředek na odstraňování skvrn byl vyvinut speciálně pro odstraňování skvrn z prádla. Prádlo vyprané při nízkých teplotách i nadále obsahuje mikroby.
Matopat Art barevné náplasti 19 x 76 mm 12 kusů
TZMO - Matopat
Matopat Art barevné náplasti 19 x 76 mm 12 kusů
Kód: 2407183
Kód dod.: 905227
EAN: 5900516106133
 
29.90 Kč
2.49Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náplasti, které nejen chrání, ale i stylově doplňují váš vzhled díky barevným vzorům.
AKCE
Sanytol dezinfekční osvěžovač vzduchu na povrchy a textil, mentol, 300 ml
Sanytol
Sanytol dezinfekční osvěžovač vzduchu na povrchy a textil, mentol, 300 ml
Kód: 62896
Kód dod.: 724132
EAN: 3045206394000
 
79.90 Kč
266.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zahubí 99,9 % bakterií, plísní a virů, včetně viru chřipky typu A (H1N1). Dezinfikuje a čistí. Absorbuje a ničí pachy tím, že odstraňuje jejich příčinu (mikroby).
AKCE
Sanytol dezinfekční odstraňovač skvrn na bílé prádlo, zářivá bílá, 450 g
Sanytol
Sanytol dezinfekční odstraňovač skvrn na bílé prádlo, zářivá bílá, 450 g
Kód: 92829
Kód dod.: 769229
EAN: 3045206382601
 
129.90 Kč
288.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zářivě bílá na odstraňování skvrn byl vyvinut speciálně pro odstraňování skvrn z bílého prádla.
Alpa Francovka lihový bylinný roztok, 1 l
ALPA® Francovka
Alpa Francovka lihový bylinný roztok, 1 l
Kód: 10593
Kód dod.: 829001
EAN: 8594001771448
 
209.90 Kč
209.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Obsahuje 60 % alkoholu, lihový roztok přírodních rostlinných silic a některých jejich obsahových látek (mentolu, linaloolu, nerolu aj.).
Matopat Transparent náplasti průhledné s polštářkem, 20 ks
TZMO - Matopat
Matopat Transparent náplasti průhledné s polštářkem, 20 ks
Kód: 2602410
Kód dod.: 905222
EAN: 5900516894061
 
34.90 Kč
1.75Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Průhledné náplasti k diskrétnímu ošetření drobných zranění, ideální k ochraně poranění na rukou a obličeji, 20 ks v pěti variantách. Pro celodenní užití.
AKCE
Sanytol dezinfekce na tkaniny, 500 ml
Sanytol
Sanytol dezinfekce na tkaniny, 500 ml
Kód: 79573
Kód dod.: 765000
EAN: 3045206331005
 
74.90 Kč
149.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nezanechává skvrny, k textiliím je šetrný. Příjemná vůně čistého prádla. Ideální pro obtížně pratelné tkaniny (koberce, kabáty, obleky atd.).
Dixi Arvit vlasové tonikum proti vypadávání vlasů, 7× 10 ml
Dixi
Dixi Arvit vlasové tonikum proti vypadávání vlasů, 7× 10 ml
Kód: 2403702
Kód dod.: 857000
EAN: 8586000087941
 
79.90 Kč
11.41Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vlasové tonikum proti vypadávání vlasů v ampulích pro všechny typy vlasů.
Sanytol dezinfekční osvěžovač vzduchu na povrchy a textil, hory, 300 ml
Sanytol
Sanytol dezinfekční osvěžovač vzduchu na povrchy a textil, hory, 300 ml
Kód: 85591
Kód dod.: 724135
EAN: 3045206394307
 
99.90 Kč
333Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dezinfikuje a čistí. Absorbuje a ničí pachy tím, že odstraňuje jejich příčinu (mikroby). Působí na vzduch, povrchy a bytové textilie.
Alpa Francovka Lesana lihový bylinný roztok, 160 ml
ALPA® Francovka
Alpa Francovka Lesana lihový bylinný roztok, 160 ml
Kód: 10607
Kód dod.: 829012
EAN: 85922280
 
49.90 Kč
311.88Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Francovka lesana je lihový roztok přírodního mentolu a extraktu z jehličí. Vyšší koncentrace mentolu ve srovnání s ALPA francovkou zvyšuje chladivý efekt.
Cosmos Cívková jemná náplast 1,25 cm × 5 m, 1 ks
Hartmann Cosmos®
Cosmos Cívková jemná náplast 1,25 cm × 5 m, 1 ks
Kód: 48314
Kód dod.: 905051
EAN: 4049500593960
 
29.90 Kč
5.98Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fixační náplast z netkaného textilu pro snadnou fixaci obvazů a obinadel.
Hansaplast Universal voděodolná náplast, 6 cm × 1 m
Hansaplast
Hansaplast Universal voděodolná náplast, 6 cm × 1 m
Kód: 21932
Kód dod.: 905200
EAN: 4005800042744
 
59.90 Kč
59.9Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hansaplast Universal je voděodolná náplast na ochranu drobných ran a odřenin. Je spolehlivá a dokonale přilnavá. Pokožce nebrání v aktivním dýchání. Chrání proti nečistotám, s polštářkem.
Real proti plísním plus dezinfekční a bělící prostředek, 550 g
Zenit Real
Real proti plísním plus dezinfekční a bělící prostředek, 550 g
Kód: 41394
Kód dod.: 712281
EAN: 8594004374752
 
74.90 Kč
136.18Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dezinfekční a bělící prostředek pro vysoký lesk a hygienickou čistotu. Ničí plísně, bakterie, viry a kvasinky.
Alpa masážní krém s arnikou, 40 ml
ALPA®
Alpa masážní krém s arnikou, 40 ml
Kód: 2600156
Kód dod.: 812034
EAN: 8594001779086
 
36.90 Kč
922.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa masážní krém s arnikou je vhodný pro masáž pokožky namáhaných partií těla.
AKCE
L'Oréal Elseve Arginne Resis X3 šampon, 250 ml
L'Oréal Elseve
L'Oréal Elseve Arginne Resis X3 šampon, 250 ml
Kód: 66689
Kód dod.: 845838
EAN: 3600522086505
 
89.90 Kč
359.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Posilující šampon pro slabé vlasy s tendencí vypadávat.
Cosmos PJ Masks dětské náplati 3 velikosti 12 ks
Hartmann Cosmos®
Cosmos PJ Masks dětské náplati 3 velikosti 12 ks
Kód: 2508306
Kód dod.: 905031
EAN: 4052199649757
 
74.90 Kč
6.24Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Cosmos PJ Masks dětské náplasti jsou perfektní pro malé hrdiny, kteří se nebojí dobrodružství.
Hansaplast Elastic pružná náplast 20 ks
Hansaplast
Hansaplast Elastic pružná náplast 20 ks
Kód: 2202245
Kód dod.: 905190
EAN: 9005800335667
 
54.90 Kč
2.75Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pružné a vodu odpuzující náplasti na překrytí a ochranu drobných ran.
Herbavera Koňský Eisgel chladivý balzám, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Koňský Eisgel chladivý balzám, 200 ml
Kód: 2501857
Kód dod.: 812071
EAN: 8594009476826
 
79.90 Kč
399.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Masáž koňským EISGELEM má výborné účinky na uvolnění pohybového ústrojí. Máta a mentol mají silně chladivý účinek, který napomáhá ke zmenšování otoku a bolesti.
AKCE
Sanytol Dezinfekce čistič podlahy & plochy limetka 4 účinky, 1 l
Sanytol
Sanytol Dezinfekce čistič podlahy & plochy limetka 4 účinky, 1 l
Kód: 2103450
Kód dod.: 700586
EAN: 8411660004529
 
82.90 Kč
82.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sanytol, expert na dezinfekci bez chlóru vyvinul dezinfekční prostředek na podlahy a plochy se 4 účinky, který v jednom kroku odstraní mastnotu a vodní kámen, dezinfikuje a provoní všechny omyvatelné povrchy.
Alpa Francovkový masážní krém, 40 g
ALPA® Francovka
Alpa Francovkový masážní krém, 40 g
Kód: 10557
Kód dod.: 812025
EAN: 8594001770458
 
32.90 Kč
822.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa jemný masážní krém pro regeneraci a uvolnění svalstva s obsahem přírodní silice obohacené o oleje z obilných klíčků.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.