cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
AKCE
Sanytol dezinfekční univerzální čistič ve spreji s vůní grepu, 500 ml
Sanytol
Sanytol dezinfekční univerzální čistič ve spreji s vůní grepu, 500 ml
Kód: 71043
Kód dod.: 700591
EAN: 3045206312066
 
77.90 Kč
155.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný pro WC, odpadkové koše, nádoby na domovní odpad, zvířecí záchody, mikrovlnné trouby, pracovní plochy, ledničky, textil, koberce, rohože, atd.
Domestos WC čistič Extended Power Lavander, 750 ml
Domestos
Domestos WC čistič Extended Power Lavander, 750 ml
Kód: 2001937
Kód dod.: 717095
EAN: 8717163760208
 
49.90 Kč
66.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý dezinfekční a čisticí přípravek na toalety.
AKCE
SAVO univerzální dezinfekční sprej Pomeranč a Citronová tráva, 700 ml
Savo®
SAVO univerzální dezinfekční sprej Pomeranč a Citronová tráva, 700 ml
Kód: 2309653
Kód dod.: 700354
EAN: 8720182870094
 
79.90 Kč
114.14Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Savo univerzální dezinfekční sprej Pomeranč je ideální pro každodenní dezinfekci a čištění všech omyvatelných povrchů v domácnosti.
Alpa Kaštan bylinný masážní gel, 100 ml
ALPA®
Alpa Kaštan bylinný masážní gel, 100 ml
Kód: 10585
Kód dod.: 812017
EAN: 8594001775026
 
56.90 Kč
569Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa masážní gel s extraktem kaštanu je určen k ošetření unavených nohou, omezuje pocit "těžkých nohou". Účinnými látky jsou kaštanový extrakt a rozmarýnová silice.
Plantur 39 Fyto-kofeinový šampon pro jemné a lámavé vlasy, 250 ml
Plantur
Plantur 39 Fyto-kofeinový šampon pro jemné a lámavé vlasy, 250 ml
Kód: 94540
Kód dod.: 856863
EAN: 4008666700124
 
329.90 Kč
1 649.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Plantur 39 Fyto-kofeinový šampon – posiluje jemné a lámavé vlasy, podporuje růst a dodává objem.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Alpa Koňský univerzální masážní balzám 250 ml
ALPA®
Alpa Koňský univerzální masážní balzám 250 ml
Kód: 54529
Kód dod.: 812061
EAN: 8594001778652
 
124.90 Kč
499.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa Koňský univerzální masážní balzám je tradiční přípravek určený k úlevě od bolesti svalů a kloubů po fyzické nebo sportovní námaze.
Hansaplast Extra Robust voděodolná náplast, 16 ks
Hansaplast
Hansaplast Extra Robust voděodolná náplast, 16 ks
Kód: 2202247
Kód dod.: 905210
EAN: 9005800222370
 
69.90 Kč
4.37Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hansaplast Extra Robust je voděodolná náplast, která poskytuje spolehlivou ochranu v nejnáročnějších situacích. Náplast je vodotěsná a prodyšná - udržuje poranění v suchu. Je extra silně přilnavá, po sundání nezanechává zbytky. Má velký absorbční pol
Plantur 39 Kofeinový šampon pro barvené a poškozené vlasy, 250 ml
Plantur
Plantur 39 Kofeinový šampon pro barvené a poškozené vlasy, 250 ml
Kód: 1703907
Kód dod.: 856862
EAN: 4008666700971
 
329.90 Kč
1 319.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Plantur 39 Kofeinový šampon – péče o barvené a poškozené vlasy s podporou růstu a ochranou barvy.
Hansaplast Aqua Protect vodotěsná náplast 20 ks
Hansaplast
Hansaplast Aqua Protect vodotěsná náplast 20 ks
Kód: 2202240
Kód dod.: 905191
EAN: 9005800334509
 
59.90 Kč
3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aqua Protect 100% vodotěsné náplasti na překrytí a ochranu drobných ran.
Herbavera Koňský hřejivý balzám, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Koňský hřejivý balzám, 200 ml
Kód: 2504759
Kód dod.: 812072
EAN: 8594009476833
 
79.90 Kč
399.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Masáž koňským hřejivým balzámem má výborné účinky na uvolnění a prohřátí pohybového ústrojí. Aktivní látky kafr, capsaicin a skořice silně prokrvují pokožku a dochází k jejímu intenzivnímu prohřátí.
Hansaplast náplasti vodotěsné Aqua Protect XXL 5 ks
Hansaplast
Hansaplast náplasti vodotěsné Aqua Protect XXL 5 ks
Kód: 2402125
Kód dod.: 905185
EAN: 9005800358123
 
134.90 Kč
26.98Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodotěsné náplasti na překrytí a ochranu středních až větších ran. Vhodné na rány po menším chirurgickém zákroku.
Hartmann Cosmos Pružná náplast, 6× 10 cm, 5 ks
Hartmann Cosmos®
Hartmann Cosmos Pružná náplast, 6× 10 cm, 5 ks
Kód: 21894
Kód dod.: 905033
EAN: 4052199531878
 
44.90 Kč
8.98Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pružná náplast na prsty a klouby. Pružná náplast je určena pro spolehlivé ošetření menších poranění na kloubech a prstech, kde běžné náplasti často selhávají.
Hartmann obvazová vata směs, 100 g
Hartmann
Hartmann obvazová vata směs, 100 g
Kód: 21659
Kód dod.: 902011
EAN: 4046871009984
 
44.90 Kč
449Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Neskládaná (ve formě směsi) obvazová vata vyrobena ze směsi bavlny a viskózy.
AKCE
Savo dezinfekce a čistič na podlahy pomeranč a máta, 1 l
Savo®
Savo dezinfekce a čistič na podlahy pomeranč a máta, 1 l
Kód: 2402868
Kód dod.: 700362
EAN: 8720181408786
 
74.90 Kč
74.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální přípravek, který je skvělým řešením pro každodenní účinnou dezinfekci.
AKCE
SAVO univerzální dezinfekční sprej Pomeranč a Citronová tráva, 700 ml
Savo®
SAVO univerzální dezinfekční sprej Pomeranč a Citronová tráva, 700 ml
Kód: 2309653
Kód dod.: 700354
EAN: 8720182870094
 
79.90 Kč
114.14Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Savo univerzální dezinfekční sprej Pomeranč je ideální pro každodenní dezinfekci a čištění všech omyvatelných povrchů v domácnosti.
Domestos Power Fresh Ocean Fresh WC gel, 700 ml
Domestos
Domestos Power Fresh Ocean Fresh WC gel, 700 ml
Kód: 2305902
Kód dod.: 717120
EAN: 8720181293610
 
59.90 Kč
85.57Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný dezinfekční WC gel likviduje 99,99 % bakterií a virů, odstraňuje zašlou špínu a vodní kámen a zanechává toaletu čistou a voňavou.
AKCE
Sanytol dezinfekční univerzální čistič ve spreji s vůní grepu, 500 ml
Sanytol
Sanytol dezinfekční univerzální čistič ve spreji s vůní grepu, 500 ml
Kód: 71043
Kód dod.: 700591
EAN: 3045206312066
 
77.90 Kč
155.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný pro WC, odpadkové koše, nádoby na domovní odpad, zvířecí záchody, mikrovlnné trouby, pracovní plochy, ledničky, textil, koberce, rohože, atd.
Domestos Power Fresh Spring Fresh WC gel, 700 ml
Domestos
Domestos Power Fresh Spring Fresh WC gel, 700 ml
Kód: 2305488
Kód dod.: 717123
EAN: 8720181345937
 
59.90 Kč
85.57Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný dezinfekční WC gel likviduje 99,99 % bakterií a virů, odstraňuje zašlou špínu a vodní kámen a zanechává toaletu čistou a voňavou.
Alpa Francovka, 160 ml
ALPA® Francovka
Alpa Francovka, 160 ml
Kód: 10613
Kód dod.: 829003
EAN: 85911093
 
44.90 Kč
280.63Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Obsahuje 60 % alkoholu, lihový roztok přírodních rostlinných silic a některých jejich obsahových látek (mentolu, linaloolu, nerolu aj.).
Domestos WC čistič Extended Power Lavander, 750 ml
Domestos
Domestos WC čistič Extended Power Lavander, 750 ml
Kód: 2001937
Kód dod.: 717095
EAN: 8717163760208
 
49.90 Kč
66.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý dezinfekční a čisticí přípravek na toalety.
AKCE
Sanytol Eukalyptus dezifekční čisticí prostředek na podlahy XXL, 2 l
Sanytol
Sanytol Eukalyptus dezifekční čisticí prostředek na podlahy XXL, 2 l
Kód: 2303388
Kód dod.: 700605
EAN: 8411660006165
 
129 Kč
64.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra objemný, bez chlóru. Nezanechává skvrny. Šetrný k povrchům. Dermatologicky testováno. Vůně eukalyptu.
Tatrachema Krezosan Fresh plus dezinfekční prostředek, 950 ml
Tatrachema Krezosan
Tatrachema Krezosan Fresh plus dezinfekční prostředek, 950 ml
Kód: 01979
Kód dod.: 724040
EAN: 8585003910157
 
94.90 Kč
99.89Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistič na veřejné hygienické a zdravotnické prostory, všechny druhy podlah, chodby, WC, atd.
Alpa Francovka Lesana lihový bylinný roztok, 1 l
ALPA® Francovka
Alpa Francovka Lesana lihový bylinný roztok, 1 l
Kód: 10603
Kód dod.: 829014
EAN: 8594001771455
 
249.90 Kč
249.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Francovka lesana je lihový roztok přírodního mentolu a extraktu z jehličí. Vyšší koncentrace mentolu ve srovnání s ALPA francovkou zvyšuje chladivý efekt.
Cosmos dětská náplast Peppa Pig 12 ks
Hartmann Cosmos®
Cosmos dětská náplast Peppa Pig 12 ks
Kód: 2508903
Kód dod.: 905029
EAN: 4052199779409
 
74.90 Kč
6.24Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Cosmos dětské náplasti s motivem Peppa Pig jsou ideální pro malé dobrodruhy, kteří potřebují ochranu drobných odřenin a řezných ran.
AKCE
Green Pharmacy kondicionér proti vypadávání vlasů s lopuchem a pšenicí 350 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy kondicionér proti vypadávání vlasů s lopuchem a pšenicí 350 ml
Kód: 1810773
Kód dod.: 845735
EAN: 4823015908019
 
49 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Green Pharmacy kondicionér proti vypadávání vlasů s lopuchem a pšenicí je určen pro péči o oslabené vlasy se sklonem k vypadávání.
Fixaplast First Aid Flexi Classic mix náplastí, 24 ks
Fixaplast®
Fixaplast First Aid Flexi Classic mix náplastí, 24 ks
Kód: 2507486
Kód dod.: 905250
EAN: 8594027318214
 
29.90 Kč
1.25Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Klasická výborně přilnavá voděodpudivá náplast vhodná na drobné oděrky a odřeniny.
AKCE
Sanytol Dezinfekce čistič na podlahy plochy 94% rostlinného původu, 1 l
Sanytol
Sanytol Dezinfekce čistič na podlahy plochy 94% rostlinného původu, 1 l
Kód: 2208171
Kód dod.: 700608
EAN: 8411660005151
 
82.90 Kč
82.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sanytol dezinfekční univerzální čistič podlahy a ploch čistí a odstraňuje mastnotu. Zahubí 99,9 % bakterií, mikrobů a virů, včetně viru chřipky typu A (H1N1), Herpes simplex, Aspergillus niger, Candida albicans.
Alpecin Hybrid kofeinový šampon na vlasy pro citlivou pokožku hlavy, 250 ml
Alpecin
Alpecin Hybrid kofeinový šampon na vlasy pro citlivou pokožku hlavy, 250 ml
Kód: 1900179
Kód dod.: 856854
EAN: 4008666218858
 
224.90 Kč
899.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpecin Hybrid kofeinový šampon je určen pro suchou a citlivou pokožku hlavy. Speciální hybridní technologie působí proti příznakům tvorby lupů a proti svědění.
Plantur 39 Balzám pro barvené a poškozené vlasy, 150 ml
Plantur
Plantur 39 Balzám pro barvené a poškozené vlasy, 150 ml
Kód: 1703908
Kód dod.: 856864
EAN: 4008666701824
 
239.90 Kč
1 599.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Plantur 39 Balzám – obnova a ochrana barvených a poškozených vlasů s kofeinovým komplexem.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.