cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Plantur 39 Fyto-kofeinový šampon pro jemné a lámavé vlasy, 250 ml
Plantur
Plantur 39 Fyto-kofeinový šampon pro jemné a lámavé vlasy, 250 ml
Kód: 94540
Kód dod.: 856863
EAN: 4008666700124
 
329.90 Kč
1 649.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Plantur 39 Fyto-kofeinový šampon – posiluje jemné a lámavé vlasy, podporuje růst a dodává objem.
Hartmann obvazová vata, 50 g
Hartmann
Hartmann obvazová vata, 50 g
Kód: 21657
Kód dod.: 902010
EAN: 4049500927895
 
29.90 Kč
598Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Skládaná obvazová vata vyrobena ze směsi bavlny a viskózy.
Hansaplast Junior Frozen dětské náplasti s polštářkem, 20 ks
Hansaplast
Hansaplast Junior Frozen dětské náplasti s polštářkem, 20 ks
Kód: 1802711
Kód dod.: 905214
EAN: 4005800187834
 
59.90 Kč
3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dětské náplasti s různými motivy z Disney Ledového království. Bezbolestně snímatelné a šetrné k dětské pokožce. Použité barvy jsou pro děti bezpečné.
Hansaplast Paw Patrol dětské náplasti s motivy tlapkové patroly, 20 ks
Hansaplast
Hansaplast Paw Patrol dětské náplasti s motivy tlapkové patroly, 20 ks
Kód: 2507766
Kód dod.: 905180
EAN: 4005800348594
 
59.90 Kč
3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dětské náplasti s motivy tlapkové patroly.
Hansaplast náplast na kuří oka, 8 ks
Hansaplast
Hansaplast náplast na kuří oka, 8 ks
Kód: 31474
Kód dod.: 905218
EAN: 9005800386553
 
94.90 Kč
11.86Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pěnový kroužek náplasti Hansaplast na kuří oka zajišťuje okamžitou úlevu od tlaku a tření v postižené oblasti. Kyselina salicylová změkčuje ztvrdlé jádro kuřího oka (1 náplast obsahuje 0,04 g kyseliny salicylové).
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Bio Bione Cosmetics Bylinný balzám s Kostivalem a Kaštanem koňským 300 ml
BC Bione Cosmetics
Bio Bione Cosmetics Bylinný balzám s Kostivalem a Kaštanem koňským 300 ml
Kód: 2504704
Kód dod.: 810095
EAN: 8595061606503
 
94.90 Kč
316.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přírodní emulgel určený k uvolnění namáhaných svalů a kloubů, úlevě při pocitu těžkých nohou a k příjemné regeneraci po fyzické zátěži.
Arnika Bylinný krém s léčivou rostlinou arnikou, 50 g
Karlovarská kosmetika® Arnika®
Arnika Bylinný krém s léčivou rostlinou arnikou, 50 g
Kód: 10617
Kód dod.: 822002
EAN: 8594910012021
 
89.90 Kč
1 798Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bylinný krém s obsahem výtažku léčivých rostlin Arniky horské, Řepíku lékařského, Tymiánu obecného, Rozmarýnu lékařského a Blahovičníku.
AKCE
Sanytol dezinfekční univerzální čistič na podlahy a plochy, vůně citrón, 1 l
Sanytol
Sanytol dezinfekční univerzální čistič na podlahy a plochy, vůně citrón, 1 l
Kód: 87179
Kód dod.: 700596
EAN: 3045206312226
 
59.90 Kč
59.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bez chlóru. Nezanechává skvrny. Šetrný k povrchům. Dermatologicky testováno. Vůně citrónu.
SAVO dezinfekce Prim Květinová vůně, 1,2 l
Savo®
SAVO dezinfekce Prim Květinová vůně, 1,2 l
Kód: 2002018
Kód dod.: 724078
EAN: 8710522605035
 
59.90 Kč
49.92Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální čistič, vhodný i do domácnosti s domácími zvířaty. Spolehlivě likviduje 99,9% bakterií, virů, kvasinek a plísní.
SAVO dezinfekce Prim Svěží vůně, 1,2 l
Savo®
SAVO dezinfekce Prim Svěží vůně, 1,2 l
Kód: 2002751
Kód dod.: 724077
EAN: 8710522605042
 
59.90 Kč
49.92Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální čistič, vhodný i do domácnosti s domácími zvířaty. Spolehlivě likviduje 99,9% bakterií, virů, kvasinek a plísní.
Domestos WC čistič 24h Pine Fresh, 750 ml
Domestos
Domestos WC čistič 24h Pine Fresh, 750 ml
Kód: 01993
Kód dod.: 717094
EAN: 5996037079797
 
49.90 Kč
66.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý čisticí a dezinfekční přípravek je určený k čištění a dezinfekci silně znečištěných míst a zejména tam, kde se mohou vyskytovat bakterie nebo plísně.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.