cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
BALCARE skleněný pilník na nehty antibakteriální povrch, 14 cm
BALcare
BALCARE skleněný pilník na nehty antibakteriální povrch, 14 cm
Kód: 2501635
Kód dod.: 966593
EAN: 8591235094091
 
69.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Antibakteriální skleněný pilník na nehty BALCARE s úpravou antibactif od firmy Crystal Bohemia (dříve Blažek Glass) představuje revoluční novinku v péči o nehty.
Essence 8h Matte Comfort tužka na rty 10 The Perfect Shade 0,3 g
Essence
Essence 8h Matte Comfort tužka na rty 10 The Perfect Shade 0,3 g
Kód: 2405720
 
EAN: 4059729490209
 
45 Kč
45Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S 8h Matte Comfort Lipliner od essence snadno vykreslíte přesné kontury rtů. Voděodolná tužka na rty
Oscar de la Renta Alibi Pop So Charming toaletní voda pro ženy 100 ml
Oscar de la Renta
Oscar de la Renta Alibi Pop So Charming toaletní voda pro ženy 100 ml
Kód: 2402593
Kód dod.: OLD56825
EAN: 085715568250
 
1 251 Kč
12 510Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dámská květinová vůně byla uvedena na trh v roce 2024   Řada toaletních vod Oscar de la Renta Alib
AKCE
PATTEX Chemoprén Univerzál kontaktní lepidlo, 800 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Chemoprén Univerzál kontaktní lepidlo, 800 ml
Kód: 62277
Kód dod.: 501126
EAN: 9000101169690
 
299 Kč
373.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na univerzální kontaktní lepení různých - savých i nesavých - materiálů, jako např. dřevo, plasty, guma, kůže, plech, sklo, korek, karton a mno
Tesori d´Oriente parfém na prádlo Ayurveda, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente parfém na prádlo Ayurveda, 250 ml
Kód: 2210194
Kód dod.: 795392
EAN: 8008970051970
 
234.90 Kč
939.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Italská novinka! Koncentrovaný parfém na prádlo Tesori d´Oriente Hammam daruje prádlu jedinečnou intenzivní dlouhotrvající svěžest.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Wäsche Meister Universal prací prášek, 140 praní, 10,5 kg
Wäsche Meister
Wäsche Meister Universal prací prášek, 140 praní, 10,5 kg
Kód: 2501737
Kód dod.: 759240
EAN: 4260418930276
 
294.90 Kč
2.11Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací prášek z Německa Wäsche Meister Universal je vhodný na praní bílého a stálobarevného prádla.
BALTECH ředidlo S6001, plast 700 ml
BALtech
BALTECH ředidlo S6001, plast 700 ml
Kód: 2501637
Kód dod.: 451129
EAN: 8591235071139
 
82.90 Kč
118.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ředidlo neboli rozpouštědlo se používá ke zlepšení roztíratelnosti laků, k čištění štětců a k odstranění starých nátěrů. Ředidlo C6001 je vhodné k ředění syntetických nátěrových hmot rychle zasychajících, zvlášť vhodné pro stříkání.
Waschkönig prací prášek Color, 100 praní, 6 kg
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig prací prášek Color, 100 praní, 6 kg
Kód: 2500536
Kód dod.: 759245
EAN: 4260418934441
Získáte 9 bodů
339.90 Kč
3.4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Německý kvalitní Waschkönig prášek pro barevné tkaniny. Velmi efektivní a účinný s příjemnou a svěží vůní. Velmi dobře rozpustný ve vodě.
APEKO tekuté lepidlo na tapety, 1 l
Apeko
APEKO tekuté lepidlo na tapety, 1 l
Kód: 2501668
Kód dod.: 500835
EAN: 8595073023220
 
43.90 Kč
43.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lepidlo na tapety k lepení tapet reflexních, papírových a PVC s papírovou podložkou v interiérech na dřevo, kov, beton, omítky, aglomerované dřevěné materiály a jim podobné podklady.
AKCE
Sunsilk kondicionér pro suché vlasy Morbidi E Luminosi, 200 ml
Sunsilk®
Sunsilk kondicionér pro suché vlasy Morbidi E Luminosi, 200 ml
Kód: 2501561
Kód dod.: 794652
EAN: 8720182543868
 
69.90 Kč
349.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nové složení Active-Fusion, obohacené o magickou trojici ingrediencí. Pro suché vlasy!
AKCE
BALTECH hydroxid sodný k čištění odpadů, perličky, 1 kg
BALtech
BALTECH hydroxid sodný k čištění odpadů, perličky, 1 kg
Kód: 2501758
Kód dod.: 625907
EAN: 8591235074338
 
89.90 Kč
89.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Baltech hydroxid sodný (louh) k čištění odpadů a potrubí, bělení a barvení textilií, odmašťovací lázně, perličky.
BALhome Venda tkaný hadr na podlahu 60 × 60 cm
BALhome
BALhome Venda tkaný hadr na podlahu 60 × 60 cm
Kód: 2500661
Kód dod.: 588307
EAN: 8591235088915
 
59.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tkaný hadr na podlahu s dobrou savostí a vysokou životností je velice pevný a kvalitní.
Duck WC blok Fresh Discs mango, 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs mango, 36 ml
Kód: 2507038
Kód dod.: 721024
EAN: 5000204369731
 
74.90 Kč
2 080.56Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC blok pro hygienickou čistotu a svěžest toalety.
Vaseline mýdlo Total Moisture, 3x 75 g
Vaseline®
Vaseline mýdlo Total Moisture, 3x 75 g
Kód: 2501597
Kód dod.: 834965
EAN: 8886467060861
 
44.90 Kč
199.56Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mýdlo pro vaši zdravou pokožku s vazelínovým želé.
BALhome Petra mycí hadr tkaný, šedopestrý, 60 × 60 cm
BALhome
BALhome Petra mycí hadr tkaný, šedopestrý, 60 × 60 cm
Kód: 2500660
Kód dod.: 588282
EAN: 8591235088885
 
54.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hadr na podlahu vhodný pro úklid veškerých podlah v domácnosti, velice savý díky obsahu bavlny, rozměr 50 x 60 cm. Vhodný do každé domácnosti.
BALTECH technický benzínový čistič P6411, plast 700 ml
BALtech
BALTECH technický benzínový čistič P6411, plast 700 ml
Kód: 2500089
Kód dod.: 460099
EAN: 8591235071092
 
82.90 Kč
118.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Technický benzínový čistič P6411 je určen zejména k čištění a odmašťování kovových předmětů. Technický nízkovroucí hydrogenovaný benzín.
AKCE
Sunsilk šampon Liscio Perfetto pro hladké vlasy, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk šampon Liscio Perfetto pro hladké vlasy, 250 ml
Kód: 2501588
Kód dod.: 794630
EAN: 8720182541314
 
69.90 Kč
279.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nové složení Active Fusion obohacené o magickou trojici ingrediencí: Arganový olej, známý tím, že dodává hebkost, výživu a bojuje proti krepatění.
BALTECH skalice zelená síran železnatý, 1 kg
BALtech
BALTECH skalice zelená síran železnatý, 1 kg
Kód: 2500236
Kód dod.: 667118
EAN: 8591235092028
 
77 Kč
77Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K hubení mechu v trávnicích, dezinfekce vody, čištění odpadních vod, doplněk stravy při nedostatku železa.
Gallus prací gel Universal, 100 dávek, 4 l
Gallus
Gallus prací gel Universal, 100 dávek, 4 l
Kód: 2501678
Kód dod.: 759274
EAN: 4251415300193
 
169.90 Kč
1.7Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní prací gel za dobrou cenu. Spolehlivě odstraňuje skvrny při zachování intenzivních barev vašeho prádla, stejně jako jejich hebkosti.
Felce Azzurra prací gel Active Color 32 praní, 1,595 l
Felce Azzurra
Felce Azzurra prací gel Active Color 32 praní, 1,595 l
Kód: 2501504
Kód dod.: 775271
EAN: 8001280409592
Získáte 4 bodů
179.90 Kč
5.62Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel pro praní barevného prádla pro čisté a voňavé prádlo bez ztráty barev.
Vaseline Deo sprej Men Active Dry, 250 ml
Vaseline®
Vaseline Deo sprej Men Active Dry, 250 ml
Kód: 2501594
Kód dod.: 834952
EAN: 8886467000805
 
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Buďte svěží po celý den s Vaseline.
AKCE
Waschkönig prací gel Sensitive 110 praní, 3,305 l
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig prací gel Sensitive 110 praní, 3,305 l
Kód: 2304021
Kód dod.: 761297
EAN: 4260418932782
 
99.90 Kč
0.91Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální prací gel vhodný především pro praní dětského prádla a lidi s citlivou pokožkou.
AKCE
Tesori d'Oriente aviváž Muschio Bianco, 38 praní, 760 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente aviváž Muschio Bianco, 38 praní, 760 ml
Kód: 2300084
Kód dod.: 795405
EAN: 8008970055206
 
69.90 Kč
91.97Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koncentrovaná aviváž s omamnou a intenzivní vůní pižma a bílých květů. Obohacená o vzácné mikrokapsle parfému. Usnadňuje žehlení.
BALhome rychloutěrka 32 × 38 cm, modrá, 1 ks
BALhome
BALhome rychloutěrka 32 × 38 cm, modrá, 1 ks
Kód: 2501201
Kód dod.: 588655
EAN: 8591235088205
 
5.90 Kč
5.9Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální utěrka vhodná pro čištění všech povrchů v domácnosti. Vhodné použití za mokra i za sucha. Balení obsahuje 1 ks.
AKCE
Sunsilk šampon s arganovým a mandlovým olejem, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk šampon s arganovým a mandlovým olejem, 250 ml
Kód: 2501583
Kód dod.: 794637
EAN: 8720182541260
 
69.90 Kč
279.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šampon pro lámavé vlasy s 95 % složek přírodního původu! 0% silikony, barviva, minerální oleje.
AKCE
Sunsilk šampon Aloe Vera, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk šampon Aloe Vera, 250 ml
Kód: 2501582
Kód dod.: 794636
EAN: 8720182541284
 
69.90 Kč
279.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šampon pro všechny typy vlasů s 94 % složek přírodního původu! 0% silikony, barviva, minerální oleje.
AKCE
BALhome kyselina citronová potravinářská E 330, 100 g
BALhome
BALhome kyselina citronová potravinářská E 330, 100 g
Kód: 2500108
Kód dod.: 934964
EAN: 8591235095197
 
15.90 Kč
159Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Všestranný ekologický pomocník. Používá se jako přísada ke konzervaci a k ochucení ovoce, džemů, zeleniny, nápojů a sirupů. Ale i k ostráňování vodního kamene a skvrn z oblečení.
AKCE
Bref WC blok Power Aktiv Pine, 3× 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Power Aktiv Pine, 3× 50 g
Kód: 70235
Kód dod.: 720180
EAN: 9000100753340
 
79.90 Kč
26.63Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Power Activ WC blok Pine 3 × 50 g - dokonalá ochrana proti vodnímu kameni, úžasná svěžest, účinná čistící pěna, hygienická čistota.
AKCE
Bref WC Power Aktiv Lemon, WC kuličky, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC Power Aktiv Lemon, WC kuličky, 3 × 50 g
Kód: 70233
Kód dod.: 720182
EAN: 9000100753371
 
79.90 Kč
26.63Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Power aktiv zabraňuje usazování vodního kamene, vytváří účinnou čisticí pěnu, zabraňuje usazování nečistot a dodává vaší toaletě extra svěžest.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.