cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
BALCARE skleněný pilník na nehty antibakteriální povrch, 14 cm
BALcare
BALCARE skleněný pilník na nehty antibakteriální povrch, 14 cm
Kód: 2501635
Kód dod.: 966593
EAN: 8591235094091
 
69.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Antibakteriální skleněný pilník na nehty BALCARE s úpravou antibactif od firmy Crystal Bohemia (dříve Blažek Glass) představuje revoluční novinku v péči o nehty.
AKCE
Wc Meister gel limetka, 750 ml
WC Meister
Wc Meister gel limetka, 750 ml
Kód: 2501647
Kód dod.: 721031
EAN: 4260418935943
 
39.90 Kč
53.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC Meister WC gel Limetka je určený pro pravidelné čištění toalety a odstranění nečistot. Zanechává toaletu čistou a svěží s příjemnou limetkovou vůní.
LAVON čistič Easy Clean Univerzální, 5 l
Lavon
LAVON čistič Easy Clean Univerzální, 5 l
Kód: 2501622
Kód dod.: 700282
EAN: 8594187145071
 
89.90 Kč
17.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra účinný odmašťovací prostředek na podlahy, povrchy i na nádobí s vůní zeleného čaje a pomerančů.
BALTECH odrezovač, bezoplachový, 1 l
BALtech
BALTECH odrezovač, bezoplachový, 1 l
Kód: 2501632
Kód dod.: 471132
EAN: 8591235074765
 
107 Kč
107Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bezoplachový odrezovací prostředek se stabilizátorem účinku, vysoká účinnost při odstranění koroze. Odrezovač se nanáší nátěrem, nástřikem nebo ponorem.
APEKO D2 voděodolné lepidlo na dřevo a savé materiály, 500 g
Apeko
APEKO D2 voděodolné lepidlo na dřevo a savé materiály, 500 g
Kód: 2501670
Kód dod.: 500420
EAN: 8591235093681
 
112 Kč
224Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vodouředitelné lepidlo na dřevo s prodlouženou dobou fixace, rychlým zasycháním, tvořící vysoce pevné elastické spoje.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Gallus prací gel Black, 100 dávek, 4 l
Gallus
Gallus prací gel Black, 100 dávek, 4 l
Kód: 2501677
Kód dod.: 759276
EAN: 4251415300209
 
169.90 Kč
1.7Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní prací gel za dobrou cenu. Spolehlivě odstraňuje skvrny při zachování intenzivní černé barvy vašeho prádla, stejně jako jejich hebkosti.
BALhome netkaný hadr na podlahu 50 × 60 cm, nebalený, šedý
BALhome
BALhome netkaný hadr na podlahu 50 × 60 cm, nebalený, šedý
Kód: 2500657
Kód dod.: 588312
EAN: 8591235088335
 
19.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hadr na podlahu vhodný pro úklid veškerých podlah v domácnosti. Je velice savý díky obsahu bavlny.
LAVON tekuté mýdlo Magnólie, 500 ml
Lavon
LAVON tekuté mýdlo Magnólie, 500 ml
Kód: 2501730
Kód dod.: 790054
EAN: 8594187140021
 
29.90 Kč
59.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekuté mýdlo s glycerinem pro čisté, hebké a voňavé ruce.
AKCE
Tesori d'Oriente aviváž Persian Dream, 38 praní, 760 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente aviváž Persian Dream, 38 praní, 760 ml
Kód: 2300566
Kód dod.: 795408
EAN: 8008970055268
 
69.90 Kč
91.97Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vůně Persian Dream se smyslnou vůní jasmínu a granátového jablka se prolínají s nádechem červeného čaje a teplými odstíny jantaru.
AKCE
PATTEX Chemoprén Univerzál kontaktní lepidlo, 800 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Chemoprén Univerzál kontaktní lepidlo, 800 ml
Kód: 62277
Kód dod.: 501126
EAN: 9000101169690
 
299 Kč
373.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na univerzální kontaktní lepení různých - savých i nesavých - materiálů, jako např. dřevo, plasty, guma, kůže, plech, sklo, korek, karton a mno
AKCE
Sunsilk kondicionér pro krepaté vlasy Ricci Da Sogno, 200 ml
Sunsilk®
Sunsilk kondicionér pro krepaté vlasy Ricci Da Sogno, 200 ml
Kód: 2501557
Kód dod.: 794650
EAN: 8720182540621
 
69.90 Kč
349.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nové složení Active-Fusion, obohacené o magickou trojici ingrediencí. Pro krepaté a poškozené vlasy!
APEKO D1 lepidlo na dřevo, papír, kůži s aplikátorem, 130 g
Apeko
APEKO D1 lepidlo na dřevo, papír, kůži s aplikátorem, 130 g
Kód: 2501487
Kód dod.: 500400
EAN: 8591235093506
 
43.90 Kč
337.69Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro domácnost, školy, kancelář, modelářství, domácí dílnu. Univerzální disperzní lepidlo na dřevo, které lepí papír, dřevo, korek, kůži, dřevovláknité materiály a další savé materiály.
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Magnólie, náplň, 1 l
Lavon
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Magnólie, náplň, 1 l
Kód: 2501714
Kód dod.: 790066
EAN: 8594187140052
 
29.90 Kč
29.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekuté mýdlo s glycerinem pro čisté, hebké a voňavé ruce.
BALTECH technický benzínový čistič P6411, 4 l
BALtech
BALTECH technický benzínový čistič P6411, 4 l
Kód: 2501494
Kód dod.: 460106
EAN: 8595073017540
 
405 Kč
101.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je určen k hrubému odmašťování zejména kovových předmětů. Vysoce hořlavá kapalina a páry.
AKCE
BALhome kyselina citronová potravinářská E 330, 1 kg
BALhome
BALhome kyselina citronová potravinářská E 330, 1 kg
Kód: 2500069
Kód dod.: 934966
EAN: 8591235095166
 
129.90 Kč
129.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Všestranný ekologický pomocník. Používá se jako přísada ke konzervaci a k ochucení ovoce, džemů, zeleniny, nápojů a sirupů. Ale i k ostráňování vodního kamene a skvrn z oblečení.
Alkaprén 50 plus beztoluenové kontaktní lepidlo, na gumu, kov, sklo, 50 ml
Alkaprén®
Alkaprén 50 plus beztoluenové kontaktní lepidlo, na gumu, kov, sklo, 50 ml
Kód: 04589
Kód dod.: 501311
EAN: 8588001106355
 
42.90 Kč
858Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kaučukové beztoluenové kontaktní lepidlo světle béžové barvy, které je určeno na lepení savých materiálů s nesavými (např. guma - beton, kůže - guma, umakart - dřevo).
AKCE
BALhome Gastro houba na nádobí modrá 4+1 ks
BALhome
BALhome Gastro houba na nádobí modrá 4+1 ks
Kód: 2500366
Kód dod.: 591679
EAN: 8591235087895
 
34 Kč
6.8Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Houbičky s vysoce kvalitní abrazivní vrstvou a ochranným prvkem pro ruce a nehty, PU houbička na nádobí, účinné mytí talířů a hrnců, extra velká.
BALhome latexové úklidové rukavice, žluté, velikost M
BALhome
BALhome latexové úklidové rukavice, žluté, velikost M
Kód: 2500981
Kód dod.: 598666
EAN: 8591235093186
 
22.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Latexové úklidové rukavice BALhome vyrobeny z přírodního latexu, velmi snadno se natahují a uvnitř neobsahují žádný prášek.
VÝPRODEJ - SUPER CENA
Semo Mrkev obecná pozdní Rubína 3 g
Semo
Semo Mrkev obecná pozdní Rubína 3 g
Kód: 05334
Kód dod.: 0422422
EAN: 8590396224200
 
7.60 Kč
2 533.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Úrodná pozdní mrkev určená k časným výsevům v březnu až dubnu je ideální pro zimní skladování. Její
BALTECH hydroxid sodný k čištění odpadů, pecky, 1 kg
BALtech
BALTECH hydroxid sodný k čištění odpadů, pecky, 1 kg
Kód: 2501756
Kód dod.: 625908
EAN: 8591235077049
 
124 Kč
124Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Baltech hydroxid sodný, louh, k čištění odpadů a potrubí, bělení a barvení textilií, odmašťovací lázně, perličky. Nejen k čištění kotlů, potrubí a odpadů.
AKCE
LAVON čistič na podlahy a povrchy s leskem, 5 l
Lavon
LAVON čistič na podlahy a povrchy s leskem, 5 l
Kód: 2501701
Kód dod.: 702175
EAN: 8594187145224
 
217 Kč
43.4Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální profesionální čistič pro ruční mytí na všechny druhy podlah a omyvatelných povrchů s intenzivní vůní.
Waschkönig prací prášek Universal, 100 praní, 6 kg
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig prací prášek Universal, 100 praní, 6 kg
Kód: 2500537
Kód dod.: 759246
EAN: 4260418934458
Získáte 9 bodů
339.90 Kč
3.4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášek je vhodný na všechny druhy prádla a krásně oživuje již vybledlé prádlo, obnovuje původní barvy a pečuje o strukturu vláken již při praní od 30 °C do 95 stupňů.
AKCE
Waschkönig prací prášek Universal, 48 praní, 2,88 kg
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig prací prášek Universal, 48 praní, 2,88 kg
Kód: 2500033
Kód dod.: 759212
EAN: 4260418934472
 
179.90 Kč
3.75Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášek je určen na všechny druhy prádla a krásně oživuje již vybledlé prádlo, obnovuje původní barvy a pečuje o strukturu vláken již při praní od 30°C do 95 stupňů.
Felce Azzurra prací gel Aleppo Soap 32 praní, 1,595 l
Felce Azzurra
Felce Azzurra prací gel Aleppo Soap 32 praní, 1,595 l
Kód: 2501662
Kód dod.: 775268
EAN: 58001280411132
 
179.90 Kč
5.62Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální prací gel s obsahem mýdla Aleppa pro čisté a voňavé prádlo.
AKCE
Ceresit Stop vlhkosti Aero 360° odvlhčovač náhradní náplň, 2× 450 g
Henkel Ceresit
Ceresit Stop vlhkosti Aero 360° odvlhčovač náhradní náplň, 2× 450 g
Kód: 70116
Kód dod.: 690275
EAN: 5997272386794
 
229 Kč
114.5Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní náplň do pohlcovače vlhkosti Ceresit Stop Vlhkosti Aero 360°.
LAVON čisticí krém Easy Clean, 600 g
Lavon
LAVON čisticí krém Easy Clean, 600 g
Kód: 2501546
Kód dod.: 735042
EAN: 8594187140168
 
34.90 Kč
58.17Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra jemný čisticí krém s vápencem na všechny nenasákavé povrchy. Ideální i na zaschlé a usazené nečistoty.
BALhome houbičky na nádobí tvarované žluté 3 ks
BALhome
BALhome houbičky na nádobí tvarované žluté 3 ks
Kód: 2501199
Kód dod.: 591675
EAN: 8591235087611
 
16.90 Kč
5.63Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Houbičky na nádobí s vysoce kvalitní abrazivní vrstvou a ochranným prvkem pro ruce a nehty, PU houbička na nádobí, účinné mytí talířů a hrnců, se zelenou drátěnkou.
AKCE
BALsoft XXL 2vrstvé papírové utěrky 50 m, 1 role
BALsoft
BALsoft XXL 2vrstvé papírové utěrky 50 m, 1 role
Kód: 2500305
Kód dod.: 908067
EAN: 8591235090659
 
39.90 Kč
0.8Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dvouvrstvé utěrky nejvyšší kvality pro profesionální i běžné použití. 100% ceuloza, neparfemované. 250 útržků / role 50 m.
LAVON tekuté mýdlo Sněženka, 5 l
Lavon
LAVON tekuté mýdlo Sněženka, 5 l
Kód: 2501617
Kód dod.: 790059
EAN: 8594187140076
 
94.90 Kč
18.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekuté mýdlo s glycerinem pro čisté, hebké a voňavé ruce.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.