cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
BALCARE skleněný pilník na nehty antibakteriální povrch, 14 cm
BALcare
BALCARE skleněný pilník na nehty antibakteriální povrch, 14 cm
Kód: 2501635
Kód dod.: 966593
EAN: 8591235094091
 
69.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Antibakteriální skleněný pilník na nehty BALCARE s úpravou antibactif od firmy Crystal Bohemia (dříve Blažek Glass) představuje revoluční novinku v péči o nehty.
Essence 8h Matte Comfort tužka na rty 10 The Perfect Shade 0,3 g
Essence
Essence 8h Matte Comfort tužka na rty 10 The Perfect Shade 0,3 g
Kód: 2405720
 
EAN: 4059729490209
 
45 Kč
45Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S 8h Matte Comfort Lipliner od essence snadno vykreslíte přesné kontury rtů. Voděodolná tužka na rty
Oscar de la Renta Alibi Pop So Charming toaletní voda pro ženy 100 ml
Oscar de la Renta
Oscar de la Renta Alibi Pop So Charming toaletní voda pro ženy 100 ml
Kód: 2402593
Kód dod.: OLD56825
EAN: 085715568250
 
1 251 Kč
12 510Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dámská květinová vůně byla uvedena na trh v roce 2024   Řada toaletních vod Oscar de la Renta Alib
AKCE
PATTEX Chemoprén Univerzál kontaktní lepidlo, 800 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Chemoprén Univerzál kontaktní lepidlo, 800 ml
Kód: 62277
Kód dod.: 501126
EAN: 9000101169690
 
299 Kč
373.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na univerzální kontaktní lepení různých - savých i nesavých - materiálů, jako např. dřevo, plasty, guma, kůže, plech, sklo, korek, karton a mno
Tesori d´Oriente parfém na prádlo Ayurveda, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente parfém na prádlo Ayurveda, 250 ml
Kód: 2210194
Kód dod.: 795392
EAN: 8008970051970
 
234.90 Kč
939.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Italská novinka! Koncentrovaný parfém na prádlo Tesori d´Oriente Hammam daruje prádlu jedinečnou intenzivní dlouhotrvající svěžest.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
AKCE
OFF! Sport repelent sprej, 100 ml
Off!
OFF! Sport repelent sprej, 100 ml
Kód: 2001933
Kód dod.: 675599
EAN: 5000204158670
 
128 Kč
1 280Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Repelent v aerosolu působí okamžitě až 8 hodin po aplikaci. Odpuzuje komáry a klíšťata.
Diffusil Repelent Family spray repelentní sprej 100 ml
Diffusil
Diffusil Repelent Family spray repelentní sprej 100 ml
Kód: 1801429
Kód dod.: 675547
EAN: 5000204918342
 
119.90 Kč
1 199Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Diffusil Family je vhodný pro celou rodinu, včetně dětí od 2 let. Repelent účinkuje i na oblečení, můžete jej aplikovat na tričko, kalhoty i na ponožky. Nepoškozuje bavlnu, vlnu ani nylon.
BALTECH skalice modrá síran měďnatý, 1 kg
BALtech
BALTECH skalice modrá síran měďnatý, 1 kg
Kód: 2500875
Kód dod.: 667120
EAN: 8591235092004
 
254 Kč
254Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vhodné proti plísním na rostlinách, k impregnaci dřeva proti houbám.
Coyote Cockpit sprej citron na čištění interiéru, 400 ml
Coyote
Coyote Cockpit sprej citron na čištění interiéru, 400 ml
Kód: 04070
Kód dod.: 480515
EAN: 8590005753206
 
105 Kč
262.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistí, leští a ošetřuje všechny části z plastických hmot, kůže, dřeva a koženky v interiéru vozidla.
Glanz Meister leštidlo do myčky, 920 ml
Glanz Meister
Glanz Meister leštidlo do myčky, 920 ml
Kód: 2501528
Kód dod.: 761319
EAN: 4260418931525
Získáte 1 bodů
69.90 Kč
75.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Leštidlo do myčky s novým 3x silnějším složením účinně zabraňuje usazení vodního kamene a leští nádobí.
VÝPRODEJ - SUPER CENA
Semo Mrkev obecná raná, karotka Nantes 3 Tip-Top 1,5 g
Semo
Semo Mrkev obecná raná, karotka Nantes 3 Tip-Top 1,5 g
Kód: 92643
Kód dod.: 0422052
EAN: 8590396220509
 
9.20 Kč
4 600Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jde o poloranou karotku typu Nantes, která je vhodná k přímé spotřebě od léta do podzimu i k průmysl
LAVON tekuté mýdlo hygienické s panthenolem, 500 ml
Lavon
LAVON tekuté mýdlo hygienické s panthenolem, 500 ml
Kód: 2501732
Kód dod.: 790050
EAN: 8594187140601
 
39.90 Kč
79.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hygienické tekuté mýdlo s panthenolem a antimikrobiální přísadou a panthenolem.
APEKO D1 lepidlo na dřevo, papír, kůži s aplikátorem, 130 g
Apeko
APEKO D1 lepidlo na dřevo, papír, kůži s aplikátorem, 130 g
Kód: 2501487
Kód dod.: 500400
EAN: 8591235093506
 
43.90 Kč
337.69Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro domácnost, školy, kancelář, modelářství, domácí dílnu. Univerzální disperzní lepidlo na dřevo, které lepí papír, dřevo, korek, kůži, dřevovláknité materiály a další savé materiály.
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Magnólie, náplň, 1 l
Lavon
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Magnólie, náplň, 1 l
Kód: 2501714
Kód dod.: 790066
EAN: 8594187140052
 
29.90 Kč
29.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekuté mýdlo s glycerinem pro čisté, hebké a voňavé ruce.
BALTECH technický benzínový čistič P6411, 4 l
BALtech
BALTECH technický benzínový čistič P6411, 4 l
Kód: 2501494
Kód dod.: 460106
EAN: 8595073017540
 
405 Kč
101.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je určen k hrubému odmašťování zejména kovových předmětů. Vysoce hořlavá kapalina a páry.
AKCE
BALhome kyselina citronová potravinářská E 330, 1 kg
BALhome
BALhome kyselina citronová potravinářská E 330, 1 kg
Kód: 2500069
Kód dod.: 934966
EAN: 8591235095166
 
129.90 Kč
129.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Všestranný ekologický pomocník. Používá se jako přísada ke konzervaci a k ochucení ovoce, džemů, zeleniny, nápojů a sirupů. Ale i k ostráňování vodního kamene a skvrn z oblečení.
Alkaprén 50 plus beztoluenové kontaktní lepidlo, na gumu, kov, sklo, 50 ml
Alkaprén®
Alkaprén 50 plus beztoluenové kontaktní lepidlo, na gumu, kov, sklo, 50 ml
Kód: 04589
Kód dod.: 501311
EAN: 8588001106355
 
42.90 Kč
858Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kaučukové beztoluenové kontaktní lepidlo světle béžové barvy, které je určeno na lepení savých materiálů s nesavými (např. guma - beton, kůže - guma, umakart - dřevo).
AKCE
BALhome Gastro houba na nádobí modrá 4+1 ks
BALhome
BALhome Gastro houba na nádobí modrá 4+1 ks
Kód: 2500366
Kód dod.: 591679
EAN: 8591235087895
 
34 Kč
6.8Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Houbičky s vysoce kvalitní abrazivní vrstvou a ochranným prvkem pro ruce a nehty, PU houbička na nádobí, účinné mytí talířů a hrnců, extra velká.
BALhome latexové úklidové rukavice, žluté, velikost M
BALhome
BALhome latexové úklidové rukavice, žluté, velikost M
Kód: 2500981
Kód dod.: 598666
EAN: 8591235093186
 
22.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Latexové úklidové rukavice BALhome vyrobeny z přírodního latexu, velmi snadno se natahují a uvnitř neobsahují žádný prášek.
VÝPRODEJ - SUPER CENA
Semo Mrkev obecná pozdní Rubína 3 g
Semo
Semo Mrkev obecná pozdní Rubína 3 g
Kód: 05334
Kód dod.: 0422422
EAN: 8590396224200
 
7.60 Kč
2 533.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Úrodná pozdní mrkev určená k časným výsevům v březnu až dubnu je ideální pro zimní skladování. Její
BALTECH hydroxid sodný k čištění odpadů, pecky, 1 kg
BALtech
BALTECH hydroxid sodný k čištění odpadů, pecky, 1 kg
Kód: 2501756
Kód dod.: 625908
EAN: 8591235077049
 
124 Kč
124Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Baltech hydroxid sodný, louh, k čištění odpadů a potrubí, bělení a barvení textilií, odmašťovací lázně, perličky. Nejen k čištění kotlů, potrubí a odpadů.
AKCE
LAVON čistič na podlahy a povrchy s leskem, 5 l
Lavon
LAVON čistič na podlahy a povrchy s leskem, 5 l
Kód: 2501701
Kód dod.: 702175
EAN: 8594187145224
 
217 Kč
43.4Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální profesionální čistič pro ruční mytí na všechny druhy podlah a omyvatelných povrchů s intenzivní vůní.
Waschkönig prací prášek Universal, 100 praní, 6 kg
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig prací prášek Universal, 100 praní, 6 kg
Kód: 2500537
Kód dod.: 759246
EAN: 4260418934458
Získáte 9 bodů
339.90 Kč
3.4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášek je vhodný na všechny druhy prádla a krásně oživuje již vybledlé prádlo, obnovuje původní barvy a pečuje o strukturu vláken již při praní od 30 °C do 95 stupňů.
AKCE
Waschkönig prací prášek Universal, 48 praní, 2,88 kg
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig prací prášek Universal, 48 praní, 2,88 kg
Kód: 2500033
Kód dod.: 759212
EAN: 4260418934472
 
179.90 Kč
3.75Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášek je určen na všechny druhy prádla a krásně oživuje již vybledlé prádlo, obnovuje původní barvy a pečuje o strukturu vláken již při praní od 30°C do 95 stupňů.
Tesori d´Oriente vonná svíčka Japanese Rituals, 200 g
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente vonná svíčka Japanese Rituals, 200 g
Kód: 2210323
Kód dod.: 795396
EAN: 8008970043739
 
219.90 Kč
1 099.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aromatická svíčka Tesori d'Oriente Japanese Rituals , která je vyrobena z vysoce kvalitního vosku a éterických olejů, provoní váš domov a vytvoří příjemnou atmosféru.
Gallus prací prášek Universal Box, 110 dávek, 6,05 kg
Gallus
Gallus prací prášek Universal Box, 110 dávek, 6,05 kg
Kód: 2501526
Kód dod.: 759266
EAN: 4251415302104
Získáte 10 bodů
379.90 Kč
3.45Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní prací prášek za dobrou cenu. Spolehlivě odstraňuje skvrny při zachování intenzivních barev vašeho prádla, stejně jako jejich hebkosti.
BALTECH petrolej P6404, 400 ml
BALtech
BALTECH petrolej P6404, 400 ml
Kód: 2501634
Kód dod.: 460223
EAN: 8595073017809
 
75.90 Kč
189.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Technická kapalina určená ke svícení v petrolejových lampách.
Gallus prací prášek Color, 130 dávek, 8,45 kg
Gallus
Gallus prací prášek Color, 130 dávek, 8,45 kg
Kód: 2501524
Kód dod.: 759263
EAN: 4251415303125
Získáte 9 bodů
314.90 Kč
2.42Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní prací prášek za dobrou cenu. Spolehlivě odstraňuje skvrny při zachování intenzivních barev vašeho prádla, stejně jako jejich hebkosti.
Jar Platinum tablety do myčky, 34 ks
Jar
Jar Platinum tablety do myčky, 34 ks
Kód: 2601053
Kód dod.: 750261
EAN: 8006530122023
 
249.90 Kč
7.35Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jar Platinum tablety do myčky pomáhají odstranit běžné nečistoty z nádobí během mycího cyklu. Praktické kapsle usnadňují dávkování mycího prostředku.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.