cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
BALCARE skleněný pilník na nehty antibakteriální povrch, 14 cm
BALcare
BALCARE skleněný pilník na nehty antibakteriální povrch, 14 cm
Kód: 2501635
Kód dod.: 966593
EAN: 8591235094091
 
69.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Antibakteriální skleněný pilník na nehty BALCARE s úpravou antibactif od firmy Crystal Bohemia (dříve Blažek Glass) představuje revoluční novinku v péči o nehty.
Versace Yellow Diamond toaletní voda pro ženy 90 ml
Versace
Versace Yellow Diamond toaletní voda pro ženy 90 ml
Kód: 64970
 
EAN: 8011003804566
 
2 230 Kč
24 777.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově - ovocná vůně uvedena na trh v roce 2011 Toaletní voda pro ženy Versace Yellow Diamond by
DKNY Donna Karan 24/7 parfémovaná voda pro ženy 30 ml
DKNY Donna Karan
DKNY Donna Karan 24/7 parfémovaná voda pro ženy 30 ml
Kód: 2404954
Kód dod.: 14141
EAN: 085715950468
 
1 205 Kč
40 166.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově dřevitá vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2024 DKNY 24/7 představuje novou vůni vy
AKCE
Tesori d'Oriente Ayurveda krémový sprchový gel, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Ayurveda krémový sprchový gel, 250 ml
Kód: 1806492
Kód dod.: 795316
EAN: 8008970043647
 
59.90 Kč
239.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krémový sprchový gel s orientální vůní pro ženy.
Tesori d´Oriente vonná svíčka Japanese Rituals, 200 g
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente vonná svíčka Japanese Rituals, 200 g
Kód: 2210323
Kód dod.: 795396
EAN: 8008970043739
 
219.90 Kč
1 099.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aromatická svíčka Tesori d'Oriente Japanese Rituals , která je vyrobena z vysoce kvalitního vosku a éterických olejů, provoní váš domov a vytvoří příjemnou atmosféru.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
BALhome latexové úklidové rukavice, žluté, velikost XL
BALhome
BALhome latexové úklidové rukavice, žluté, velikost XL
Kód: 2500983
Kód dod.: 598668
EAN: 8591235093223
 
22.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Latexové úklidové rukavice BALhome vyrobeny z přírodního latexu, velmi snadno se natahují a uvnitř neobsahují žádný prášek.
Closeup Everfresh Eucalyptus Freeze zubní pasta, 90 g
Closeup
Closeup Everfresh Eucalyptus Freeze zubní pasta, 90 g
Kód: 2501604
Kód dod.: 884980
EAN: 6902088961430
 
29.90 Kč
332.22Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Closeup Everfresh Eucalyptus Freeze – zubní pasta s antibakteriálním účinkem a eukalyptovou svěžestí
SAVO Original 1,2 l
Savo®
SAVO Original 1,2 l
Kód: 2001806
Kód dod.: 724069
EAN: 8710522604991
 
54.90 Kč
45.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý dezinfekční přípravek účinný přípravek na dezinfekci vody (bazény, studny) a povrchů. Odstraňuje až 99,9 % bakterií a virů.
Vaseline mýdlo Healthy Bright, 75 g
Vaseline®
Vaseline mýdlo Healthy Bright, 75 g
Kód: 2501733
Kód dod.: 834962
EAN: 8886467036989
 
14.90 Kč
198.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mýdlo pro vaši zdravou pokožku s vazelínovým želé.
Artdeco Hydra Care Lipstick hydratační pečující rtěnka 30 Apricot Oasis 3,5 g
Artdeco
Artdeco Hydra Care Lipstick hydratační pečující rtěnka 30 Apricot Oasis 3,5 g
Kód: 1803828
Kód dod.: 183.30
EAN: 4052136083415
 
382 Kč
95 500Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyživující rtěnka Hydra Care Lipstick přináší trojí pečující účinek pro hebké a jemné rty. Je tvo
Karl Lagerfeld Fleur d´Iris parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Karl Lagerfeld
Karl Lagerfeld Fleur d´Iris parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Kód: 2500562
Kód dod.: KL008A61
EAN: 3386460161572
 
801 Kč
16 020Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově ambrová vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2025 Poznejte květinově ambrovou kompozi
Končící produkty
Lirene Hydratační emulze na opalování SPF30 200 ml
Lirene
Lirene Hydratační emulze na opalování SPF30 200 ml
Kód: 2501110
 
EAN: 5900717311039
 
80 Kč
400Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte své pokožce důkladnou péči a spolehlivou ochranu před škodlivým slunečním zářením. Lirene H
Končící produkty
Abella Kleště na řasy Lux 11 cm 1 kus
AbellA®
Abella Kleště na řasy Lux 11 cm 1 kus
Kód: 31657
Kód dod.: 0100261
EAN: 8590786102613
 
8.30 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kleštičky určené k natočení a dotvarování řas. S tímto nástrojem bezstarostně a bezpečně vytvoříte k
Givenchy L'Interdit Rouge Ultime parfémovaná voda pro ženy 35 ml
Givenchy
Givenchy L'Interdit Rouge Ultime parfémovaná voda pro ženy 35 ml
Kód: 2306572
Kód dod.: GIVP069380
EAN: 3274872456327
 
2 130 Kč
60 857.14Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinovo-dřevitá vůně s kořenitými akordy uvedena na trh v roce 2023 Na úspěch parfémované vody GI
VÝPRODEJ - SUPER CENA
Semo Kedluben raný pro rychlení i pole Blankyt 0,8 g
Semo
Semo Kedluben raný pro rychlení i pole Blankyt 0,8 g
Kód: 05198
Kód dod.: 0403522
EAN: 8590396035202
 
7.60 Kč
7 600Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Modrý kedluben představuje ranou, výnosnou odrůdu určenou pro jarní pěstování. Přímý výsev lze prová
Končící produkty
Industrit S2013 univerzální vrchní barva 4550 Modř návěstní 0,6 l
Industrit
Industrit S2013 univerzální vrchní barva 4550 Modř návěstní 0,6 l
Kód: 2500232
Kód dod.: 192988
EAN: 8591235083477
 
43 Kč
71.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Industrit S2013 představuje vrchní lesklý krycí email bez obsahu těžkých kovů. Hodí se především k n
Končící produkty
Essence Skin tint hydratační make-up 150 30 ml
Essence
Essence Skin tint hydratační make-up 150 30 ml
Kód: 2500435
 
EAN: 4059729466167
 
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zdokonalte svou pleť a dopřejte jí spolehlivou ochranu s hydratačním make-upem Skin tint od značky e
VÝPRODEJ - SUPER CENA
Semo Mrkev obecná poloraná karotka Karotina 2,5 g
Semo
Semo Mrkev obecná poloraná karotka Karotina 2,5 g
Kód: 05330
Kód dod.: 0422212
EAN: 8590396222107
 
7.60 Kč
2 533.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jakostní poloraná mrkev vhodná k přímé spotřebě i ke krátkodobému uskladnění. Vyznačuje se lehce kón
Končící produkty
Nekupto Home Decor Cedulka na křídu obdélník 18 cm
Nekupto
Nekupto Home Decor Cedulka na křídu obdélník 18 cm
Kód: 2004587
Kód dod.: HDCO001
EAN: 8595040011960
 
15.10 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Originální a praktický zápich pro přehledné značení. Díky němu už na podstatné věci nezapomenete. R
APEKO D1 lepidlo na dřevo, papír, kůži s aplikátorem, 500 g
Apeko
APEKO D1 lepidlo na dřevo, papír, kůži s aplikátorem, 500 g
Kód: 2501489
Kód dod.: 500408
EAN: 8591235093568
 
91.90 Kč
183.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro domácnost, školy, kancelář, modelářství, domácí dílnu. Univerzální disperzní lepidlo na dřevo, které lepí papír, dřevo, korek, kůži, dřevovláknité materiály a další savé materiály.
AKCE
BALhome Pavla tkaný hadr na podlahu 60 × 60 cm
BALhome
BALhome Pavla tkaný hadr na podlahu 60 × 60 cm
Kód: 2500659
Kód dod.: 588304
EAN: 8591235088908
 
52 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tkaný hadr na podlahy s dobrou savostí a vysokou životností je velice pevný a kvalitní.
Gallus prací prášek, 50 dávek, color, 3,25 kg
Gallus
Gallus prací prášek, 50 dávek, color, 3,25 kg
Kód: 2501684
Kód dod.: 759296
EAN: 4251415303262
 
189.90 Kč
3.8Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gallus Color je kvalitní prací prášek vyvinutý speciálně pro péči o barevné prádlo. Díky své nové aktivní formuli účinně odstraňuje skvrny a zároveň chrání jasné barvy vašich oděvů.
Radivit urychlovač kompostu, 1 kg
Neudorff®
Radivit urychlovač kompostu, 1 kg
Kód: 2601301
Kód dod.: 655580
EAN: 4005240172421
 
142.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Radivit urychlovač kompostu pomáhá podpořit proces kompostování zahradního odpadu. Usnadňuje přeměnu organického materiálu na kompost.
Duck WC blok 4in1 Coloring Virtual, 2x 36 ml
Duck™
Duck WC blok 4in1 Coloring Virtual, 2x 36 ml
Kód: 2500244
Kód dod.: 719976
EAN: 5000204377293
 
64.90 Kč
901.39Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC gel Duck dokonale vyčistí vaší toaletu a velmi spolehlivě ji ochrání před vodním kamenem.
Končící produkty
Korková zátka demižonová 32 x 55 x 50 mm, 50 l
Korková zátka
Korková zátka demižonová 32 x 55 x 50 mm, 50 l
Kód: 04894
Kód dod.: 5480026
EAN: 2551
 
19.20 Kč
19.2Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Korek představuje mimořádný materiál. Vedle své všestrannosti – široké škály využití a dekorativního
VÝPRODEJ - SUPER CENA
Semo Zelí pekingské Manoko F1 hybrid 40 semen
Semo
Semo Zelí pekingské Manoko F1 hybrid 40 semen
Kód: 85912
Kód dod.: 0444042
EAN: 8590396440402
 
16.60 Kč
0.42Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Raná odrůda vyznačující se skvělým zdravotním stavem a vysokou odolností vůči vybíhání do květu Je
Končící produkty
Zemánek Síťka na vlasy černá 3 kusy
Zemánek Bijou
Zemánek Síťka na vlasy černá 3 kusy
Kód: 2500897
 
EAN: 8590268098137
 
9.20 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Upravený vzhled a spolehlivá ochrana po celý den. Černá síťka na vlasy značky Zemánek představuje sk
VÝPRODEJ - SUPER CENA
Semo Salát hlávkový Král máje - jarní, polní 0,4 g
Semo
Semo Salát hlávkový Král máje - jarní, polní 0,4 g
Kód: 1900036
Kód dod.: 0438052
EAN: 8590396380500
 
5.10 Kč
5.1Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hlávkový salát má skvělou chuť Vysokou biologickou hodnotu. Je snadno stravitelný. Vybírat lze z
LAVON na nádobí Lemon Plus, 5 l
Lavon
LAVON na nádobí Lemon Plus, 5 l
Kód: 2501555
Kód dod.: 735053
EAN: 8594187141455
 
249.90 Kč
49.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra hustý prostředek na mytí nádobí se svěží vůní citrónu. Díky silné koncentraci stačí malé množství přípravku.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.