cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
BALCARE skleněný pilník na nehty antibakteriální povrch, 14 cm
BALcare
BALCARE skleněný pilník na nehty antibakteriální povrch, 14 cm
Kód: 2501635
Kód dod.: 966593
EAN: 8591235094091
 
69.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Antibakteriální skleněný pilník na nehty BALCARE s úpravou antibactif od firmy Crystal Bohemia (dříve Blažek Glass) představuje revoluční novinku v péči o nehty.
VÝPRODEJ - TOP CENA
Essence Glossy Lip Treament balzám na rty 01 Balmazing 5 ml
Essence
Essence Glossy Lip Treament balzám na rty 01 Balmazing 5 ml
Kód: 2401301
 
EAN: 4059729466433
 
87 Kč
17 400Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Essence balzám na rty glossy lip se stane vaším spolehlivým pomocníkem pro hydratované a vyživené rt
Givenchy L'Interdit Rouge Ultime parfémovaná voda pro ženy 35 ml
Givenchy
Givenchy L'Interdit Rouge Ultime parfémovaná voda pro ženy 35 ml
Kód: 2306572
Kód dod.: GIVP069380
EAN: 3274872456327
 
2 130 Kč
60 857.14Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinovo-dřevitá vůně s kořenitými akordy uvedena na trh v roce 2023 Na úspěch parfémované vody GI
AKCE
PATTEX Chemoprén Extrém kontaktní lepidlo, 800 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Chemoprén Extrém kontaktní lepidlo, 800 ml
Kód: 62588
Kód dod.: 501146
EAN: 5997272383137
 
339 Kč
423.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na kontaktní lepení s velmi vysokou pevností. Zvláště na lepení kůže, dřeva, gumy, textilií, kovů, překližky, kartonu a různých materiálů z tvrdých umělých hmot. Na lepení izolačních materiálů v prostorách vystavených vyšším teplotám.
AKCE
Tesori d’Oriente Forest Ritual sprchový gel, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d’Oriente Forest Ritual sprchový gel, 250 ml
Kód: 2209666
Kód dod.: 795302
EAN: 8008970054254
 
59.90 Kč
239.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tesori d’Oriente Forest Ritual – sprchový gel s esencemi borovice a cedru pro uvolnění těla i mysli. Díky svěžím tónům bílého leknínu a citrusovým dřevitým tónům Hinoki jemně čistí pokožku těla.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
LAVON WC gel Easy Clean Aroma Flowers, 750 ml
Lavon
LAVON WC gel Easy Clean Aroma Flowers, 750 ml
Kód: 2501745
Kód dod.: 717421
EAN: 8594187145323
 
34.90 Kč
46.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC čistič s květinovou parfemací účinně a snadno odstraní rez, vodní a močový kámen nejen z toalety, ale i z dalších sanitárních zařízení i pod vodní hladinou.
BALTECH technický líh P6413, plast 700 ml
BALtech
BALTECH technický líh P6413, plast 700 ml
Kód: 2500039
Kód dod.: 460538
EAN: 8591235071115
 
78.90 Kč
112.71Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Líh technický k ředění lihových nátěrových hmot, k čištění a do lihových vařičů. Složení: směs - denaturovaný ethanol, petrolej a nízkovroucí hydrogenovaný benzín.
Končící produkty
Aglo Korková zátka 38 x 23 mm
Korková zátka
Aglo Korková zátka 38 x 23 mm
Kód: 40068
Kód dod.: 5440003
EAN: 2161
 
1 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zátka Megacork nachází uplatnění při archivaci vín, protože je vhodná pro dlouhodobé uložení v láhvi
BALTECH destilovaná voda, 3 l
BALtech
BALTECH destilovaná voda, 3 l
Kód: 2500579
Kód dod.: 483115
EAN: 8591235066739
 
36.90 Kč
12.3Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Destilovaná voda je určena pro technické účely např. do chladičů a akumulátoru aut, do napařovacích žehliček a zvlhčovačů vzduchu, fotografickou praxi.
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Aloe Vera, 5 l
Lavon
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Aloe Vera, 5 l
Kód: 2501613
Kód dod.: 790061
EAN: 8594187140267
 
94.90 Kč
18.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekuté mýdlo s glycerinem pro čisté, hebké a voňavé ruce.
AKCE
Sunsilk maska Aloe Vera 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska Aloe Vera 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501573
Kód dod.: 794661
EAN: 8720182281661
 
79.90 Kč
443.89Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní kúra pro všechny typy vlasů. 98% složek přírodního původu. 0% silikony, barviva, minerální oleje.
AKCE
BALANIM Packa přírodní hrudkující stelivo pro domácí mazlíčky, 20 l
Balanim
BALANIM Packa přírodní hrudkující stelivo pro domácí mazlíčky, 20 l
Kód: 2501639
Kód dod.: 976065
EAN: 8591235093469
 
159.90 Kč
8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nejlehčí hrudkující minerální stelivo. Přírodní, ekologicky a zdravotně zcela nezávadný produkt, dokáží pohltit a uzavřít nejen tekutiny, ale i nežádoucí doprovodné pachy.
AKCE
Tesori d'Oriente aviváž Byzantium, 38 praní, 760 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente aviváž Byzantium, 38 praní, 760 ml
Kód: 2300071
Kód dod.: 795410
EAN: 8008970055237
 
69.90 Kč
91.97Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Esenciální olej z nejvzácnější černé růže je hlazen teplými tóny labdanového oleje a dodává prádlu nezaměnitelnou a intenzivní vůni.
BALTECH technický líh P6413, plast 400 ml
BALtech
BALTECH technický líh P6413, plast 400 ml
Kód: 2501761
Kód dod.: 460541
EAN: 8591235071108
 
58.90 Kč
147.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Líh technický k ředění lihových nátěrových hmot, k čištění a do lihových vařičů. Složení: směs - denaturovaný ethanol, petrolej a nízkovroucí hydrogenovaný benzín.
Wäsche Meister Color prací prášek, 140 praní, 10,5 kg
Wäsche Meister
Wäsche Meister Color prací prášek, 140 praní, 10,5 kg
Kód: 2501641
Kód dod.: 759239
EAN: 4260418930283
 
294.90 Kč
2.11Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací prášek na barevné prádlo s inovativní technologií pro detekci a odstranění nečistot a skvrn.
Gallus prací prášek Color,10 dávek,600 g
Gallus
Gallus prací prášek Color,10 dávek,600 g
Kód: 2501686
Kód dod.: 759292
EAN: 4251415303804
 
34.90 Kč
3.49Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gallus Color je kvalitní prací prášek vyvinutý speciálně pro péči o barevné prádlo. Díky své nové aktivní formuli účinně odstraňuje skvrny a zároveň chrání jasné barvy vašich oděvů.
BALTECH ředidlo S6005, plast 400 ml
BALtech
BALTECH ředidlo S6005, plast 400 ml
Kód: 2501728
Kód dod.: 451524
EAN: 8591235071146
 
61.90 Kč
154.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S 6005 je ředidlo určené k ředění syntetických barev nanášených stříkáním nebo máčením. Typ ředidla dle způsobu nanášení nátěrové hmoty je vždy uveden na obale jednotlivých nátěrových hmot.
Sunsilk šampon Bye Bye Frizz pro krepaté a poškozené vlasy, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk šampon Bye Bye Frizz pro krepaté a poškozené vlasy, 250 ml
Kód: 2501586
Kód dod.: 794634
EAN: 8720182541307
 
69.90 Kč
279.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nové složení Active-Fusion, obohacené o magickou trojici ingrediencí: Mandlový olej, známý pro výživu a boj proti krepatění.
BALTECH ředidlo S6005, plast 700 ml
BALtech
BALTECH ředidlo S6005, plast 700 ml
Kód: 2501638
Kód dod.: 451530
EAN: 8591235071153
 
83.90 Kč
119.86Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S 6005 je ředidlo určené k ředění syntetických barev nanášených stříkáním nebo máčením. Typ ředidla dle způsobu nanášení nátěrové hmoty je vždy uveden na obale jednotlivých nátěrových hmot.
LAVON pasta na ruce Hand Care Tekutá, 450 g
Lavon
LAVON pasta na ruce Hand Care Tekutá, 450 g
Kód: 2501610
Kód dod.: 791055
EAN: 8594187140199
 
34.90 Kč
77.56Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Profesionální tekutá mycí pasta pro silně znečištěné ruce. Vhodná i na velmi odolnou špínu.
Hostagrund odstraňovač starých nátěrů P8214, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund odstraňovač starých nátěrů P8214, 600 ml
Kód: 2501722
Kód dod.: 470255
EAN: 8591230556273
 
252 Kč
420Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je vhodný na odstraňování olejových, alkydových, disperzních, syntetických, nitrocelulózových a dvousložkových nátěrů.
BALTECH ředidlo C6000, 700 ml
BALtech
BALTECH ředidlo C6000, 700 ml
Kód: 2501038
Kód dod.: 450129
EAN: 8595073026900
 
85.90 Kč
122.71Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ředidlo k ředění nitrocelulózových a syntetických nátěrových hmot. Používá se též k umývání pracovních pomůcek a nářadí, k odstraňování pryskyřic z povrchu dřeva.
AKCE
WC Meister Aktiv Kraft vůně lesa WC blok, 45 g
WC Meister
WC Meister Aktiv Kraft vůně lesa WC blok, 45 g
Kód: 2501748
Kód dod.: 721017
EAN: 4260418930931
 
27 Kč
600Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Toaletní přívěsek s modrou barvou vody! Díky obsahu čistících látek a vůní produkt dokonale čistí toaletu, osvěží a ponechává velmi příjemnou vůni.
AKCE
BALhome hadr na podlahu 60 × 70 cm, oranžový
BALhome
BALhome hadr na podlahu 60 × 70 cm, oranžový
Kód: 2501754
Kód dod.: 588313
EAN: 8591235088366
 
26 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hadr na podlahu vhodný pro úklid veškerých podlah v domácnosti. Je velice savý díky vysokému obsahu viskózy.
AKCE
Tesori d'Oriente aviváž Thalasso Therapy, 38 praní, 760 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente aviváž Thalasso Therapy, 38 praní, 760 ml
Kód: 2301482
Kód dod.: 795409
EAN: 8008970055251
 
69.90 Kč
91.97Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koncentrovaná aviváž s omamnou a intenzivní vůní blankytného moře a červených řas. Obohacená o vzácné mikrokapsle parfému. Usnadňuje žehlení.
Zewa Deluxe Delicate Care 3vrstvý toaletní papír, 19,3 m, 8 rolí
Zewa
Zewa Deluxe Delicate Care 3vrstvý toaletní papír, 19,3 m, 8 rolí
Kód: 87709
Kód dod.: 928942
EAN: 7322540313352
 
94.90 Kč
11.86Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
3vrstvý toaletní papír bez parfemace.
BALTECH destilovaná voda, 1 l
BALtech
BALTECH destilovaná voda, 1 l
Kód: 2500037
Kód dod.: 483110
EAN: 8591235066722
 
19.90 Kč
19.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Destilovaná voda je určena pro technické účely např. do chladičů a akumulátoru aut, do napařovacích žehliček a zvlhčovačů vzduchu, fotografickou praxi.
BALhome houbičky na nádobí malé žluté 8+2 ks
BALhome
BALhome houbičky na nádobí malé žluté 8+2 ks
Kód: 2501197
Kód dod.: 591672
EAN: 8591235087772
 
24.90 Kč
2.49Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Houbičky na nádobí s abrazivní vrstvou ve žluté barvě. Houbičky na nádobí, PU, účinné mytí talířů a hrnců, se zelenou drátěnkou.
AKCE
BALsoft 3vrstvý toaletní papír, 24 rolí, 20 m role
BALsoft
BALsoft 3vrstvý toaletní papír, 24 rolí, 20 m role
Kód: 2500374
Kód dod.: 928117
EAN: 8591235090420
 
179.90 Kč
0.37Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemný bílý třívrstvý toaletní papír vyroben ze 100% celulózy vhodný pro každodenní používání.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.