cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
BALCARE skleněný pilník na nehty antibakteriální povrch, 14 cm
BALcare
BALCARE skleněný pilník na nehty antibakteriální povrch, 14 cm
Kód: 2501635
Kód dod.: 966593
EAN: 8591235094091
 
69.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Antibakteriální skleněný pilník na nehty BALCARE s úpravou antibactif od firmy Crystal Bohemia (dříve Blažek Glass) představuje revoluční novinku v péči o nehty.
Essence 8H Matte Comfort tužka na rty 11 Chestnut Perfection 0,3 g
Essence
Essence 8H Matte Comfort tužka na rty 11 Chestnut Perfection 0,3 g
Kód: 2405721
 
EAN: 4059729490216
 
45 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
8H matná komfortní tužka na rty značky Essence zajistí precizní vykreslení kontur, vydrží až 8 hodin
Givenchy L'Interdit Rouge Ultime parfémovaná voda pro ženy 80 ml
Givenchy
Givenchy L'Interdit Rouge Ultime parfémovaná voda pro ženy 80 ml
Kód: 2306574
Kód dod.: GIVP069382
EAN: 3274872456341
 
3 710 Kč
46 375Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinovo-dřevitá vůně s kořenitými akordy uvedena na trh v roce 2023 Na úspěch parfémované vody GI
AKCE
PATTEX Chemoprén Extrém kontaktní lepidlo, 300 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Chemoprén Extrém kontaktní lepidlo, 300 ml
Kód: 61214
Kód dod.: 501144
EAN: 5997272383113
 
159 Kč
530Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na kontaktní lepení s velmi vysokou pevností. Zvláště na lepení kůže, dřeva, gumy, textilií, kovů, překližky, kartonu a různých materiálů z tvrdých umělých hmot. Na lepení izolačních materiálů v prostorách vystavených vyšším teplotám.
Tesori d´Oriente parfém na prádlo Muschio Bianco White Musk, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente parfém na prádlo Muschio Bianco White Musk, 250 ml
Kód: 2210197
Kód dod.: 795390
EAN: 8008970051949
 
234.90 Kč
939.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koncentrovaný parfém na prádlo Tesori d´Oriente Muschio Bianco daruje prádlu jedinečnou intenzivní dlouhotrvající vůni. Nezaměnitelné tóny bílého pižma obklopí prádlo jemným pohlazením.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
VÝPRODEJ - SUPER CENA
Semo Řepa salátová Renova oválná červená 3 g
Semo
Semo Řepa salátová Renova oválná červená 3 g
Kód: 1700216
Kód dod.: 0435032
EAN: 8590396350305
 
7.60 Kč
2 533.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hodí se téměř do všech tuzemských pěstitelských oblastí. Nejvyšších výnosů dosahuje v lokalitách s r
Končící produkty
Vědro kbelík plastové, bez výlevky, růuné barvy, 5 l
Clanax®
Vědro kbelík plastové, bez výlevky, růuné barvy, 5 l
Kód: 1706906
Kód dod.: 596321
EAN: 8590786225084
 
39.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vědro bez výlevky z kvalitního a odolného plastu. Kbelík z pevného plastu s uchem o objemu 5 l, mix barev, dodáváme dle skladové dostupnosti.
BALTECH kyselina chlorovodíková solná 31 %, 500 ml
BALtech
BALTECH kyselina chlorovodíková solná 31 %, 500 ml
Kód: 2501760
Kód dod.: 465109
EAN: 8591235074420
 
58.90 Kč
117.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se např. pro odstraňování vodního kamene, k čištění potrubí a odpadů. Základní chemická surovina pro obecně známé použítí.
BALTECH terpentýnový olej, 450 g
BALtech
BALTECH terpentýnový olej, 450 g
Kód: 2500672
Kód dod.: 460590
EAN: 8591235077292
Získáte 5 bodů
226 Kč
502.22Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá jako ředidlo do olejových barev, k výrobě laků a jako surovina v chemickém průmyslu. Přidáním do barev se vytváří hladký, jakoby emailový povrch bez viditelných stop po štětci. Terpentýn se též přidává do mnoha čisticích a sanitárních produkt
BALTECH ředidlo C6000, 400 ml
BALtech
BALTECH ředidlo C6000, 400 ml
Kód: 2500044
Kód dod.: 450122
EAN: 8595073017700
 
66.90 Kč
167.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ředidlo k ředění nitrocelulózových a syntetických nátěrových hmot. Používá se též k umývání pracovních pomůcek a nářadí, k odstraňování pryskyřic z povrchu dřeva.
Lavonea tekuté mýdlo Avokádo, 5 l
Lavon
Lavonea tekuté mýdlo Avokádo, 5 l
Kód: 2501614
Kód dod.: 790047
EAN: 8594187141394
 
89.90 Kč
17.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
LAVONEA tekuté mýdlo s vůní avokáda 500 ml je kvalitní mýdlo s neutrálním pH a glycerinem pro hebké, čisté a voňavé ruce.
Lavon čistič na nerez alkoholový, 500ml
Lavon
Lavon čistič na nerez alkoholový, 500ml
Kód: 2501696
Kód dod.: 710030
EAN: 8594187143398
 
89.90 Kč
179.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lavon NEREZ je rychleschnoucí čistič určený pro všechny typy nerezových a kovových povrchů
BALTECH hydroxid sodný k čištění odpadů, perličky, 500 g
BALtech
BALTECH hydroxid sodný k čištění odpadů, perličky, 500 g
Kód: 2501541
Kód dod.: 625906
EAN: 8591235074307
 
65.90 Kč
131.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Baltech hydroxid sodný, louh, k čištění odpadů a potrubí, bělení a barvení textilií, odmašťovací lázně, perličky. Nejen k čištění kotlů, potrubí a odpadů.
Vileda Flex & Catch náhrada k prachovce 10 ks
Vileda®
Vileda Flex & Catch náhrada k prachovce 10 ks
Kód: 2508975
Kód dod.: 588709
EAN: 4023103252486
 
189.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vileda Flex & Catch náhrada k prachovce 10 ks je praktická sada náhradních utěrek určená pro prachovku Vileda Flex & Catch.
AKCE
Tesori d´Oriente tělový krém Crema Corpo Aegyptus, 300 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente tělový krém Crema Corpo Aegyptus, 300 ml
Kód: 2210199
Kód dod.: 795385
EAN: 8008970003603
 
70 Kč
233.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sametový tělový krém Tesori d´Oriente Crema Corpo Aegyptus s extrakty z modré lilie a mlékem z papyru. Bohatá a hedvábná textura, která se rychle absorbuje, nezanechává mastný film a rozjasňuje pokožku těla.
WaschKönig Gel Protein Care Wool & Sport, 3L
Der WaschKönig C.G.
WaschKönig Gel Protein Care Wool & Sport, 3L
Kód: 2500055
Kód dod.: 761311
EAN: 4260418935608
 
119.90 Kč
1.2Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šetrná péče pro vlnu a sportovní oblečení – čistota, svěžest a ochrana vláken v každé kapce.
LAVON mýdlový čistič Easy Clean, 1 l
Lavon
LAVON mýdlový čistič Easy Clean, 1 l
Kód: 2501549
Kód dod.: 700284
EAN: 8594187140991
 
39.90 Kč
39.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra šetrný prostředek s obsahem mýdla na podlahy a omyvatelné povrchy.
VÝPRODEJ - SUPER CENA
Holman F1 Jitka okurky nakládačky seté hruboostné 2 g
Holman
Holman F1 Jitka okurky nakládačky seté hruboostné 2 g
Kód: 2100426
 
EAN: 8594039280271
 
9.10 Kč
4 550Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odrůda je geneticky nehořká a má převážně samičí kvetení, Vyznačuje se vysokou odolností vůči plísn
LAVON čistič na podlahy a povrchy s leskem, 1 l
Lavon
LAVON čistič na podlahy a povrchy s leskem, 1 l
Kód: 2501560
Kód dod.: 702179
EAN: 8594187140212
 
64.90 Kč
64.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální profesionální čistič pro ruční mytí na všechny druhy podlah a omyvatelných povrchů s intenzivní vůní.
BALTECH Perchloretylen, 800 g
BALtech
BALTECH Perchloretylen, 800 g
Kód: 2500041
Kód dod.: 460644
EAN: 8591235074536
 
141 Kč
176.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je určený k čištění, odmašťování a rozpouštění nečistot. Produkt je zdraví škodlivý a nebezpečný pro životní prostředí, proto je nutné při práci dodržovat platné bezpečnostní předpisy.
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Aloe Vera náplň, 1 l
Lavon
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Aloe Vera náplň, 1 l
Kód: 2501713
Kód dod.: 790068
EAN: 8594187140250
 
29.90 Kč
29.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekuté mýdlo s glycerinem pro čisté, hebké a voňavé ruce.
LAVON čistič na podlahy Blue Fresh, 1 l
Lavon
LAVON čistič na podlahy Blue Fresh, 1 l
Kód: 2501705
Kód dod.: 702188
EAN: 8594187141547
 
44.90 Kč
44.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný a šetrný čistič s příjemnou svěží vůní letních květů pro každodenní úklid. Vhodný na všechny druhy podlah a omyvatelných povrchů: dlažby, obklady, lino, vinyl, laminát, dřevo, marmoleum, mramor. Zanechává povrchy lesklé a zářivě čisté.
BALTECH odrezovač, bezoplachový, 1 l
BALtech
BALTECH odrezovač, bezoplachový, 1 l
Kód: 2501632
Kód dod.: 471132
EAN: 8591235074765
 
107 Kč
107Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bezoplachový odrezovací prostředek se stabilizátorem účinku, vysoká účinnost při odstranění koroze. Odrezovač se nanáší nátěrem, nástřikem nebo ponorem.
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Pomněnka, náplň, 1 l
Lavon
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Pomněnka, náplň, 1 l
Kód: 2501612
Kód dod.: 790067
EAN: 8594187140069
 
29.90 Kč
29.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekuté mýdlo s glycerinem pro čisté, hebké a voňavé ruce.
LAVON čistič na rez a vodní kámen Easy Clean Antikalk, 750 ml
Lavon
LAVON čistič na rez a vodní kámen Easy Clean Antikalk, 750 ml
Kód: 2501693
Kód dod.: 712259
EAN: 8594187141066
 
69.90 Kč
93.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra silný čistič na rez, vodní kámen a mýdlové usazeniny. Vhodný do koupelen a kuchyní.
LAVON tekuté mýdlo hygienické s antivirovou přísadou, 500 ml
Lavon
LAVON tekuté mýdlo hygienické s antivirovou přísadou, 500 ml
Kód: 2501620
Kód dod.: 790051
EAN: 8594187140731
 
39.90 Kč
79.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hygienické tekuté mýdlo s extrakty z Morušovníku bílého a Korkovníku amurského.
Solo čisticí poleno, 1 ks
Solo
Solo čisticí poleno, 1 ks
Kód: 2506386
Kód dod.: 473510
EAN: 8595025709233
 
182 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Chemickou cestou odstraňuje nečistoty a usazeniny ze spalinových cest kamen, krbů a pecí.
LAVON WC gel Easy Clean Ocean Breeze, 750 ml
Lavon
LAVON WC gel Easy Clean Ocean Breeze, 750 ml
Kód: 2501749
Kód dod.: 717420
EAN: 8594187140175
 
34.90 Kč
46.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC čistič se svěží parfemací účinně a snadno odstraní rez, vodní a močový kámen nejen z toalety, ale i z dalších sanitárních zařízení i pod vodní hladinou.
BALTECH chlorové vápno na dezinfekci, 600 g
BALtech
BALTECH chlorové vápno na dezinfekci, 600 g
Kód: 2500498
Kód dod.: 627503
EAN: 8591235093131
 
84.90 Kč
141.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Chlorové vápno je určeno k desinfekci kanalizačních odpadů a potrubí, žump a také k desinfekci prostorů sloužících k chování drůbeže, prasat, slepic a králíků.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.