cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
BALCARE skleněný pilník na nehty antibakteriální povrch, 14 cm
BALcare
BALCARE skleněný pilník na nehty antibakteriální povrch, 14 cm
Kód: 2501635
Kód dod.: 966593
EAN: 8591235094091
 
69.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Antibakteriální skleněný pilník na nehty BALCARE s úpravou antibactif od firmy Crystal Bohemia (dříve Blažek Glass) představuje revoluční novinku v péči o nehty.
BALTECH ředidlo S6005, plast 400 ml
BALtech
BALTECH ředidlo S6005, plast 400 ml
Kód: 2501728
Kód dod.: 451524
EAN: 8591235071146
 
61.90 Kč
154.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S 6005 je ředidlo určené k ředění syntetických barev nanášených stříkáním nebo máčením. Typ ředidla dle způsobu nanášení nátěrové hmoty je vždy uveden na obale jednotlivých nátěrových hmot.
LAVON čistič na podlahy Velvet Pink, 1 l
Lavon
LAVON čistič na podlahy Velvet Pink, 1 l
Kód: 2501707
Kód dod.: 702192
EAN: 8594187141561
 
44.90 Kč
44.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný a šetrný čistič s příjemnou květinovou vůní každodenní úklid. Vhodný na všechny druhy podlah a omyvatelných povrchů.
LAVON WC gel Easy Clean Fresh Pine, 750 ml
Lavon
LAVON WC gel Easy Clean Fresh Pine, 750 ml
Kód: 2501747
Kód dod.: 717424
EAN: 8594187141400
 
29.90 Kč
39.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální chlorový přípravek na čištění a bělení v domácnostech, institucích i v potravinářských a stravovacích provozech.
AKCE
LAVON krémové mýdlo Hand Care Kašmír a orchidea, 5 l
Lavon
LAVON krémové mýdlo Hand Care Kašmír a orchidea, 5 l
Kód: 2501716
Kód dod.: 790064
EAN: 8594187145262
 
138 Kč
27.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krémové mýdlo prémiové kvality s alantoinem a glycerinem pro čisté, hebké a voňavé ruce.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
VÝPRODEJ - SUPER CENA
Semo Rajče tyčkové Tornádo F1
Semo
Semo Rajče tyčkové Tornádo F1
Kód: 39423
Kód dod.: 0432022
EAN: 8590396320209
 
17 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rajče tyčkové výnosný hybrid Na rostlinách odstraňujeme boční výhony Zalévejte 1 x týdně větším mn
Lovran koncentrovaná aviváž Amla a Pačuli, 1L
Lovran
Lovran koncentrovaná aviváž Amla a Pačuli, 1L
Kód: 2501630
Kód dod.: 759347
EAN: 5902670081523
 
84.90 Kč
1.7Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hledáte aviváž, která zanechá vaše prádlo neodolatelně voňavé, měkké a svěží? Vyzkoušejte LOVRAN Aviváž Amla & Patchouli
VÝPRODEJ - SUPER CENA
Semo Cuketa zelená Jigonal 1,5 g
Semo
Semo Cuketa zelená Jigonal 1,5 g
Kód: 85507
Kód dod.: 0406022
EAN: 8590396060204
 
7.60 Kč
3 800Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odrůda cukety nehybridního typu, která nese větší, tmavozelené plody Kratší plody získávají při pře
LAVON čistič Easy Clean Univerzální, 5 l
Lavon
LAVON čistič Easy Clean Univerzální, 5 l
Kód: 2501622
Kód dod.: 700282
EAN: 8594187145071
 
89.90 Kč
17.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra účinný odmašťovací prostředek na podlahy, povrchy i na nádobí s vůní zeleného čaje a pomerančů.
REMAL Telsal neutralizační sůl na skvrny V2026, 1 kg
REMAL
REMAL Telsal neutralizační sůl na skvrny V2026, 1 kg
Kód: 2503267
Kód dod.: 475601
EAN: 8591235024791
 
103 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Neutralizační sůl na skvrny na zdi. Prostředek je určen k neutralizaci čerstvých vyschlých omítek proti výkvětům vodorozpustných solí a vápna z omítek a k sanaci barevných skvrn po kouři, nikotinu a zateklé vodě.
APEKO D1 lepidlo na dřevo, papír, kůži s aplikátorem, 250 g
Apeko
APEKO D1 lepidlo na dřevo, papír, kůži s aplikátorem, 250 g
Kód: 2501669
Kód dod.: 500404
EAN: 8591235093537
 
53.90 Kč
215.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro domácnost, školy, kancelář, modelářství, domácí dílnu. Univerzální disperzní lepidlo na dřevo, které lepí papír, dřevo, korek, kůži, dřevovláknité materiály a další savé materiály.
AKCE
WaschKönig prací gel Universal Lavendel Kroatien - 110 dávek 3,305 L
Der WaschKönig C.G.
WaschKönig prací gel Universal Lavendel Kroatien - 110 dávek 3,305 L
Kód: 2501472
Kód dod.: 761312
EAN: 4260418936025
 
99.90 Kč
0.91Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný prací gel s jemnou levandulovou vůní, vhodný pro všechny typy prádla.
BALTECH čpavková voda 25 %, technická, 450 g
BALtech
BALTECH čpavková voda 25 %, technická, 450 g
Kód: 2501675
Kód dod.: 466146
EAN: 8591235076158
 
56.90 Kč
126.44Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čpavková voda se používá k čištění, leptání a dalším technickým účelům. Čpavková voda technická je roztok syntetického čpavku ve vodě.
BALhome rychloutěrka 32 × 38 cm, růžová, 1 ks
BALhome
BALhome rychloutěrka 32 × 38 cm, růžová, 1 ks
Kód: 2501202
Kód dod.: 588656
EAN: 8591235088243
 
5.90 Kč
5.9Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální utěrka vhodná pro čištění všech povrchů v domácnosti. Vhodné použití za mokra i za sucha. Balení obsahuje 1 ks.
BALsoft Rolltex, textilní utěrky, 39 metrů, 100 útržků
BALsoft
BALsoft Rolltex, textilní utěrky, 39 metrů, 100 útržků
Kód: 2500319
Kód dod.: 908103
EAN: 8591235077872
 
214.90 Kč
5.51Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Víceúčelové praktické textilní utěrky pro profesionální a běžné použití. Utěrky jsou pevné a odolné, použití za sucha i za mokra. Dokonale čistí a leští, nezanechávají šmouhy.
LAVON čistič na podlahy Blue Fresh, 5 l
Lavon
LAVON čistič na podlahy Blue Fresh, 5 l
Kód: 2501564
Kód dod.: 702190
EAN: 8594187142698
 
149.90 Kč
29.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný a šetrný čistič s příjemnou svěží vůní letních květů pro každodenní úklid. Vhodný na všechny druhy podlah a omyvatelných povrchů: dlažby, obklady, lino, vinyl, laminát, dřevo, marmoleum, mramor. Zanechává povrchy lesklé a zářivě čisté.
AKCE
Waschkonig bělidlo a odstraňovač skvrn Bleichmittel Oxy Kraft tekuté, 1500 ml
Der WaschKönig C.G.
Waschkonig bělidlo a odstraňovač skvrn Bleichmittel Oxy Kraft tekuté, 1500 ml
Kód: 2501644
Kód dod.: 761301
EAN: 4260418930702
 
91 Kč
60.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vhodné pro bílé prádlo. Oxy Kraft tekuté bělidlo a odstraňovač skvrn obsahuje aktivní kyslík, který dokonale vybělí zašedlé prádlo.
LAVON kuchyně čistič Easy Clean, 500 ml
Lavon
LAVON kuchyně čistič Easy Clean, 500 ml
Kód: 2501695
Kód dod.: 712262
EAN: 8594187141516
 
49.90 Kč
99.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální šetrný odmašťovač na všechny povrchy v kuchyních i jiných místech v domácnosti.
Tesori d'Oriente Fiori di Loto e Karité parfémované mýdlo, 300 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Fiori di Loto e Karité parfémované mýdlo, 300 ml
Kód: 1710395
Kód dod.: 795282
EAN: 8008970039961
 
64.90 Kč
216.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Italské tekuté mýdlo Vám dopřeje smyslnou květinovou vůni. Intenzivně zjemňuje a zvláčňuje pokožku rukou, obličeje i celého těla.
Lavonea tekuté mýdlo Avokádo, 500 ml
Lavon
Lavonea tekuté mýdlo Avokádo, 500 ml
Kód: 2501619
Kód dod.: 790049
EAN: 8594187141356
 
24.90 Kč
49.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
LAVONEA tekuté mýdlo s vůní avokáda 500 ml je kvalitní mýdlo s neutrálním pH a glycerinem pro hebké, čisté a voňavé ruce.
WaschKönig kapsle na praní Color 32ks 608g
Der WaschKönig C.G.
WaschKönig kapsle na praní Color 32ks 608g
Kód: 2501742
Kód dod.: 761315
EAN: 4260418935615
 
209.90 Kč
6.56Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací kapsle. Inovativní technologie Active Proteine zajistí komplexní péči o barevné prádlo v jediné kapsli.
AKCE
Palmolive Sparkling Bloom sprchový gel Orchid&Vanilla, 250 ml
Palmolive
Palmolive Sparkling Bloom sprchový gel Orchid&Vanilla, 250 ml
Kód: 2407468
Kód dod.: 795355
EAN: 8718951614208
 
41.90 Kč
167.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Limitovaná edice sprchového gelu, která kombinuje exotickou orchidej s teplou vanilkou a přináší pocit relaxace a jemné péče během každodenní sprchy.
AKCE
Waschkönig prací gel na černé prádlo Black, 110 praní, 3,305 l
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig prací gel na černé prádlo Black, 110 praní, 3,305 l
Kód: 2304020
Kód dod.: 761303
EAN: 4260418930412
 
99.90 Kč
0.91Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Waschkönig Black je prací gel na černé a tmavé prádlo s formulí pro odstranění nečistot a skvrn již od 20 °C.
LAVON WC gel Easy Clean Fresh Pine, 750 ml
Lavon
LAVON WC gel Easy Clean Fresh Pine, 750 ml
Kód: 2501747
Kód dod.: 717424
EAN: 8594187141400
 
29.90 Kč
39.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální chlorový přípravek na čištění a bělení v domácnostech, institucích i v potravinářských a stravovacích provozech.
Duck WC čistič Fresh Discs Blue, 1 ks
Duck™
Duck WC čistič Fresh Discs Blue, 1 ks
Kód: 2403584
Kód dod.: 719984
EAN: 5000204331363
 
74.90 Kč
2 080.56Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gelové složení aktivně zabraňuje usazování vodního kamene.
AKCE
Waschkönig prací prášek Color, 48 praní, 2,88 kg
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig prací prášek Color, 48 praní, 2,88 kg
Kód: 2500054
Kód dod.: 759213
EAN: 4260418934465
 
179.90 Kč
3.75Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vaše prádlo krásně provoní i bez použití aviváže.
AKCE
Wc Meister gel oceán, 750 ml
WC Meister
Wc Meister gel oceán, 750 ml
Kód: 2501746
Kód dod.: 721030
EAN: 4260418935950
 
39.90 Kč
53.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistící prostředek na WC.Odstraňuje odolné usazeniny, vodní kámen a nečistoty. S mořskou vůní
AKCE
PATTEX Chemoprén Extrém kontaktní lepidlo, 800 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Chemoprén Extrém kontaktní lepidlo, 800 ml
Kód: 62588
Kód dod.: 501146
EAN: 5997272383137
 
339 Kč
423.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na kontaktní lepení s velmi vysokou pevností. Zvláště na lepení kůže, dřeva, gumy, textilií, kovů, překližky, kartonu a různých materiálů z tvrdých umělých hmot. Na lepení izolačních materiálů v prostorách vystavených vyšším teplotám.
BALTECH Toluen směs P6407, 700 ml
BALtech
BALTECH Toluen směs P6407, 700 ml
Kód: 2500052
Kód dod.: 460382
EAN: 8595073026948
 
88.90 Kč
127Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Toluen směs je určený pro speciální účely, např. k čištění a odmašťování povrchů před použitím lepidel.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.