cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
BALCARE skleněný pilník na nehty antibakteriální povrch, 14 cm
BALcare
BALCARE skleněný pilník na nehty antibakteriální povrch, 14 cm
Kód: 2501635
Kód dod.: 966593
EAN: 8591235094091
 
69.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Antibakteriální skleněný pilník na nehty BALCARE s úpravou antibactif od firmy Crystal Bohemia (dříve Blažek Glass) představuje revoluční novinku v péči o nehty.
Essence 8h Matte Comfort tužka na rty 12 Cushion Talk 0,3 g
Essence
Essence 8h Matte Comfort tužka na rty 12 Cushion Talk 0,3 g
Kód: 2405722
 
EAN: 4059729490223
 
45 Kč
45Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S 8h Matte Comfort Lipliner od essence zvládnete konturování rtů zcela bez námahy. Voděodolná tužka
Mercedes-Benz For Woman Floral Fantasy toaletní voda pro ženy 60 ml
Mercedes-Benz
Mercedes-Benz For Woman Floral Fantasy toaletní voda pro ženy 60 ml
Kód: 2402630
Kód dod.: MBVMBWO124
EAN: 3595471028259
 
1 866 Kč
31 100Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově citrusová vůně pro ženy byla uveden na trh v roce 2024 Vůně For Women Floral Fantasy půso
AKCE
Ceresit Stop vlhkosti Aero 360° odvlhčovač náhradní náplň, 2× 450 g
Henkel Ceresit
Ceresit Stop vlhkosti Aero 360° odvlhčovač náhradní náplň, 2× 450 g
Kód: 70116
Kód dod.: 690275
EAN: 5997272386794
 
229 Kč
114.5Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní náplň do pohlcovače vlhkosti Ceresit Stop Vlhkosti Aero 360°.
Tesori d'Oriente Ayurveda osvěžovač vzduchu, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Ayurveda osvěžovač vzduchu, 250 ml
Kód: 2210193
Kód dod.: 795272
EAN: 8008970050423
 
144.90 Kč
579.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vytvořeno jako aromatická vůně pro domácnost, okamžitě uvolňuje intenzivní a obklopující tóny ájurvédské vůně do prostředí.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
LAVON na nádobí Lemon, 5 l
Lavon
LAVON na nádobí Lemon, 5 l
Kód: 2501699
Kód dod.: 735038
EAN: 8594187145064
 
89.90 Kč
17.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra hustý prostředek na mytí nádobí se svěží vůní citrónu.
Waschkönig odstraňovač skvrn pro bílé prádlo Bleichmittel Oxy Kraft, 750 g
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig odstraňovač skvrn pro bílé prádlo Bleichmittel Oxy Kraft, 750 g
Kód: 2501645
Kód dod.: 761298
EAN: 4260418930207
 
99.90 Kč
133.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odstraňovač skvrn vybělí zašedlé prádlo. Zároveň je velmi účinný při odstraňování skvrn od kávy, čaje, džusu, vína, trávy, bláta, ovoce, zeleniny, coly, inkoustu atd.
AKCE
Wc Meister gel limetka, 750 ml
WC Meister
Wc Meister gel limetka, 750 ml
Kód: 2501647
Kód dod.: 721031
EAN: 4260418935943
 
39.90 Kč
53.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC Meister WC gel Limetka je určený pro pravidelné čištění toalety a odstranění nečistot. Zanechává toaletu čistou a svěží s příjemnou limetkovou vůní.
AKCE
Tesori d'Oriente aviváž Ayurveda, 38 praní, 760 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente aviváž Ayurveda, 38 praní, 760 ml
Kód: 2300083
Kód dod.: 795411
EAN: 8008970055244
 
69.90 Kč
91.97Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koncentrovaná aviváž s omamnou a intenzivní vůní citrusových plodů, amla oleje a esence z pačule. Obohacená o vzácné mikrokapsle parfému. Usnadňuje žehlení.
Bakrylex V1302 univerzál mat disperzní lak na dřevo bezbarvý, 300 g
Bakrylex
Bakrylex V1302 univerzál mat disperzní lak na dřevo bezbarvý, 300 g
Kód: 2601664
Kód dod.: 388164
EAN: 8591235106237
 
136 Kč
453.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný akrylátový bezbarvý lak určený k interiérovému lakování tvrdého i měkkého dřeva, nábytkových dílů, dřevěných a korkových obkladů, překližky apod.
AKCE
Waschkönig prací gel Color, 166 dávek, 5 l
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig prací gel Color, 166 dávek, 5 l
Kód: 2501642
Kód dod.: 761229
EAN: 4260418934618
 
199.90 Kč
1.2Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Waschkönig Color je prací gel pro barevné prádlo s formulí pro odstranění nečistot a skvrn již od 20 °C při zachování barev. Účinně odstraňuje odolné skvrn z tkanin při nízkých teplotách, chrání je před poškozením a zanechá příjemnou vůni.
APEKO práškové lepidlo na tapety, až 50 m², 250 g
Apeko
APEKO práškové lepidlo na tapety, až 50 m², 250 g
Kód: 2501485
Kód dod.: 500831
EAN: 8595073019919
 
71.90 Kč
287.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Práškové lepidlo na tapety se kterým zpracujete plochu o velikosti až 50 m². Pro lepení tapet, vhodné na papírové tapety ale i jako lepidlo na vinylové tapety.
Felce Azzurra prací gel Original 32 praní, 1,595 l
Felce Azzurra
Felce Azzurra prací gel Original 32 praní, 1,595 l
Kód: 2501505
Kód dod.: 775269
EAN: 8001280030802
Získáte 4 bodů
179.90 Kč
5.62Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální prací gel Felce Azzura, který se vyznačuje tradiční nezaměnitelnou a nenapodobitelnou vůní. Používáním pracího gelu Felce Azzura dosáhnete pocitu dlouhodobé přirozené svěžesti a maximální hebkosti.
Ajax na podlahy a povrchy Floral Fiesta Lilac Breeze univerzální čistící prostředek, šeřík, 1 l
Ajax
Ajax na podlahy a povrchy Floral Fiesta Lilac Breeze univerzální čistící prostředek, šeřík, 1 l
Kód: 33392
Kód dod.: 258731
EAN: 5900273462213
 
29.90 Kč
29.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zanechá vůni ve vaší domácnosti až po dobu několika hodin. Dokonalá čistota a zářivý lesk a příjemná svěží vůně šeříku vydrží dokonce i druhý den po úklidu.
AKCE
Glanz Meister sůl do myčky, 1,2 kg
Glanz Meister
Glanz Meister sůl do myčky, 1,2 kg
Kód: 2501752
Kód dod.: 761318
EAN: 4260418931471
 
49.90 Kč
41.58Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hrubozrnná sůl do myčky s obsahem zinku, změkčuje vodu a tím usnadňuje mytí s menší spotřebou mycího prostředku. Speciální složení se zinkem navíc zabraňuje usazování vodního kamene a rzi uvnitř myčky nádobí.
BALTECH Toluen směs P6407, 400 ml
BALtech
BALTECH Toluen směs P6407, 400 ml
Kód: 2500051
Kód dod.: 460380
EAN: 8595073025439
 
64.90 Kč
162.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Toluen směs je určený pro speciální účely, např. k čištění a odmašťování povrchů před použitím lepidel.
AKCE
LAVON čistič na podlahy a povrchy s leskem, magnólie a růže, 5 l
Lavon
LAVON čistič na podlahy a povrchy s leskem, magnólie a růže, 5 l
Kód: 2501556
Kód dod.: 702181
EAN: 8594187145361
 
217 Kč
43.4Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální profesionální čistič pro ruční mytí na všechny druhy podlah a omyvatelných povrchů s vůní magnólie a růže.
Vaseline Active Fresh antiperspirant roll-on, 50 ml
Vaseline®
Vaseline Active Fresh antiperspirant roll-on, 50 ml
Kód: 2501598
Kód dod.: 834955
EAN: 8886467061714
 
74.90 Kč
1 498Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vaseline Active Fresh – antiperspirant roll-on s 48hodinovou ochranou proti pocení a svěží vůní.
Dalli jádrové mýdlo na praní, 3x 100 g
Dalli
Dalli jádrové mýdlo na praní, 3x 100 g
Kód: 2500984
Kód dod.: 762015
EAN: 4012400532612
 
54.90 Kč
183Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Objevte praktické a účinné řešení pro vaše běžné praní s Dalli pracím mýdlem!
AKCE
Waschkönig prací gel Color 110 dávek, 3,305 l
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig prací gel Color 110 dávek, 3,305 l
Kód: 2300279
Kód dod.: 761302
EAN: 4260418930429
 
99.90 Kč
0.91Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Waschkönig Color je prací gel pro barevné prádlo s formulí pro odstranění nečistot a skvrn již od 20 °C při zachování barev.
AKCE
Tesori d'Oriente aviváž Japanese Rituals, 38 praní, 760 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente aviváž Japanese Rituals, 38 praní, 760 ml
Kód: 2300034
Kód dod.: 795407
EAN: 8008970055220
 
69.90 Kč
91.97Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koncentrovaná aviváž s omamnou a intenzivní květinovou vůní pivoňky a japonské kamélie. Obohacená o vzácné mikrokapsle parfému. Usnadňuje žehlení.
Vaseline Double Invisible deodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Double Invisible deodorant 50 ml
Kód: 2501601
Kód dod.: 834958
EAN: 8886467061677
 
74.90 Kč
1 498Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vaseline Double Invisible – antiperspirant roll-on s 48hodinovou ochranou bez bílých a žlutých skvrn.
BALsoft Roll950 2vrstvé papírové utěrky, 182 m, 923 útržků, 1 role
BALsoft
BALsoft Roll950 2vrstvé papírové utěrky, 182 m, 923 útržků, 1 role
Kód: 2500308
Kód dod.: 908065
EAN: 8591235063691
Získáte 5 bodů
269 Kč
1.48Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Papírové utěrky BalSoft v roli jsou víceúčelové, dvouvrstvé utěrky nejvyšší kvality pro profesionální i běžné použití. Dokonale čistí a leští, nezanechávají šmouhy a nepouštějí chloupky.
WC Meister Aktiv Kraft exotické květy WC blok, 45 g
WC Meister
WC Meister Aktiv Kraft exotické květy WC blok, 45 g
Kód: 2501648
Kód dod.: 721018
EAN: 4260418930924
 
29.90 Kč
664.44Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Toaletní přívěsek s modrou barvou vody! Díky obsahu čistících látek a vůní produkt dokonale čistí toaletu, osvěží a ponechává velmi příjemnou vůni.
AKCE
WC Meister Alpen Frish barvící závěs do WC, 45 g
WC Meister
WC Meister Alpen Frish barvící závěs do WC, 45 g
Kód: 2501744
Kód dod.: 721019
EAN: 4260418931693
 
27 Kč
600Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Toaletní přívěsek s modrou barvou vody! Díky obsahu čistících látek a vůní produkt dokonale čistí toaletu, osvěží a ponechává velmi příjemnou horskou vůni.
AKCE
Sunsilk šampon se zeleným čajem a citronem pro mastné vlasy, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk šampon se zeleným čajem a citronem pro mastné vlasy, 250 ml
Kód: 2501590
Kód dod.: 794638
EAN: 8720182541239
 
69.90 Kč
279.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
100% organický zelený čaj má antioxidační a posilující vlastnosti, citron je známý pro své osvěžující a čistící vlastnosti.
BALTECH destilovaná voda, 5 l
BALtech
BALTECH destilovaná voda, 5 l
Kód: 2500038
Kód dod.: 483117
EAN: 8591235066746
 
54.90 Kč
10.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Destilovaná voda je určena pro technické účely např. do chladičů a akumulátoru aut, do napařovacích žehliček a zvlhčovačů vzduchu, fotografickou praxi.
BALTECH technický benzín P6402, plast 700 ml
BALtech
BALTECH technický benzín P6402, plast 700 ml
Kód: 2500036
Kód dod.: 460132
EAN: 8591235071054
 
95.90 Kč
137Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nízkovroucí hydrogenovaný benzín Benzín technický je určen k hrubému odmašťování zejména kovových předmětů, lze použít do zapalovačů a jako palivo do benzínových tlakových lamp.
Vaseline Deo sprej Aloe Sensitive, 250 ml
Vaseline®
Vaseline Deo sprej Aloe Sensitive, 250 ml
Kód: 2501592
Kód dod.: 834951
EAN: 8886467000799
 
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Buďte svěží po celý den s Vaseline.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.